VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja uopće nisam u panici jer znam da NE može niže, dok su mogućnosti rasta ogromne.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ja uopće nisam u panici jer znam da NE može niže, dok su mogućnosti rasta ogromne.

To ste govorili i kada je dionica bila na 24,22,20 kuna!!!
Hoćete isto govoriti i ako bude na 12 ili 10 ili 5 kuna!!!
Shvatite da vjerovnici odlučuju što će biti sa dionicom i da li će je uopće biti!!!
Pozdrav

Kao prvo Validus je 10× bolja priča od pola ZSE, pogledaj samo INGRU koliko je dužna a koju imovinu ima, pa druge građevinare,koliko je dioki dužan? Ovdje je namjerno izazvana panika jer dionica VRIJEDI jer da ne vrijedi ne bi se ti i slični tebi toliko trudili ocrnit je.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




Evo sad malo i po bidu, oko 2000 komada. [undecid]

Ajde ne plačite stalno. Nek drhtavci izađu na ovim niovima. Barem neće biti kočenja rasta kad dođu dobre vijesti.
[/quote]

Ne brini nisam još prodao. A da sam zabrinut, jesam.
[/quote]

Hvala prodavaču danas. Opet sam malo podebljao i nisam nimalo zabrinut. Ovdje smo bottomirani sada i dno je iza nas a uskoro dolaze bolje vijesti 🙂 Kada se učestalost mojih postova poveća onda trebate prodavati. Sada kada pišem jedan post tjedno treba biti na bidu. Neki nikako da shvate da se dionice ne prodaju kad je kriza i kad sve pršti od loših vijesti.


Kao prvo Validus je 10× bolja priča od pola ZSE, pogledaj samo INGRU koliko je dužna a koju imovinu ima, pa druge građevinare,koliko je dioki dužan? Ovdje je namjerno izazvana panika jer dionica VRIJEDI jer da ne vrijedi ne bi se ti i slični tebi toliko trudili ocrnit je.

Tko je izazvao paniku???
O Validusu već tjednima pišu najtiražnije dnevne novine i poslovni portali.
Blokirano je trgovanje od strane regulatora.
Blokiran je račun za preko 110.000.000 kuna s kamatama!!!
Cijela uprava i nadzorni odbor dali ostavke.
Dio uprave Fima grupe u Remetincu!!!
Nitko neće dokapitalizirati Validus.Izgleda da je stala i dokapitalizacija Fima banke!!!
Novine i portali tjednima pišu o stečaju!!!
Pisanje na ovom forumu je apsolutno nebitno i na nikakav način ne može utjecati na
sudbinu društva.
Pozdrav


Hvala prodavaču danas. Opet sam malo podebljao i nisam nimalo zabrinut. Ovdje smo bottomirani sada i dno je iza nas a uskoro dolaze bolje vijesti 🙂 Kada se učestalost mojih postova poveća onda trebate prodavati. Sada kada pišem jedan post tjedno treba biti na bidu. Neki nikako da shvate da se dionice ne prodaju kad je kriza i kad sve pršti od loših vijesti.

to je pravi ulagač, cijena dionice pala je sa 25 na 13 kn, a on nije zabrinut [lol]
inače, slažem se da treba kupovati dionice kada dođu loše vijesti zato čekam te loše vijesti da sruše cijenu na realne razine (7-8 kn)

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

@ fiuman
Samo ti čekaj.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ fiuman
Samo ti čekaj.

Na zalost ..tehnicki gledano moze fiuman dobiti pravo u pogledu na spomenutu razinu

www.croman.se

Hm ,koliko vidim padanje je pri kraju, uskoro slijedi odbijanje, po mojoj procjeni odvija se 5 od 5 koji naravno može biti i odsječen.
Kad krene val 95% vas ga neće uhvatiti, a ovaj ide jako jako visoko. U postotcima 65-70%.

26.11.2010 - Dan D


Hm ,koliko vidim padanje je pri kraju

hahahaha…to si pisao nedavno na 18 kn pa je usljedio pad na 13 kn! pa kako ti nije neugodno više javljati se kraj tolikih promašaja??? [bye]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!




Nema me par dana i niste srušili dionicu? Čudno, no od drugog tjedna evo mene opet na ask/bid-u pa čemo se malo igrati 🙂

Može, ovjde kao da ponestaje žrtava za "uzimanje mjere"…
[/quote]

Jeste ovo vas dvojica na 13,99 i 14,00
[/quote]

He, he, ja nisam, radim jutarnju tako da ništa od trgovanja do slijedećeg tjedna.



Kao prvo Validus je 10× bolja priča od pola ZSE, pogledaj samo INGRU koliko je dužna a koju imovinu ima, pa druge građevinare,koliko je dioki dužan? Ovdje je namjerno izazvana panika jer dionica VRIJEDI jer da ne vrijedi ne bi se ti i slični tebi toliko trudili ocrnit je.

Tko je izazvao paniku???
O Validusu već tjednima pišu najtiražnije dnevne novine i poslovni portali.
Blokirano je trgovanje od strane regulatora.
Blokiran je račun za preko 110.000.000 kuna s kamatama!!!
Cijela uprava i nadzorni odbor dali ostavke.
Dio uprave Fima grupe u Remetincu!!!
Nitko neće dokapitalizirati Validus.Izgleda da je stala i dokapitalizacija Fima banke!!!
Novine i portali tjednima pišu o stečaju!!!
Pisanje na ovom forumu je apsolutno nebitno i na nikakav način ne može utjecati na
sudbinu društva.
Pozdrav
[/quote]

A onda stani s pisanjem. I sam kažeš da nije bitno. Osim toga, nemaš dionce validusa i očigledno smatraš da ništa ne vrijedi. Samo nemoj sad reći da želim zabraniti objektivno pisanje, jer ni sam nisi potpuno objektivan. Ne dozvoljavaš da itko napiše svoje subjektivno mišljenje da ovo ipak nešto vrijedi, a da ga odmah ne poklopiš svojim ‘objektivnim i argumentiranim’ pisanjem kako je ovo za stečaj i kako nitko od dioničara neće ni kune vidjeti.

New Report

Close