VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako netko čeka stečaj ovo dolje stavljam da vidite što je sve moguće

Nakon 15 godina krize: Crikvenički Jadran otišao u stečaj
Na dan 6. svibnja ove godine žiroračun Jadrana bio je u neprekidnoj blokadi 4669 dana (gotovo 13 godina), a to je, prema izjavi predsjednice uprave Julijane Fak, i danas.

Meni samo nije jasno kako ovaj graf ispada kao da je namješten???
Jel ovo nečija zahebancija ili što? Savršeni klin…
Prijelaz preko 15,4kn otvara target 22,95kn.

26.11.2010 - Dan D

Nema me par dana i niste srušili dionicu? Čudno, no od drugog tjedna evo mene opet na ask/bid-u pa čemo se malo igrati 🙂


Nema me par dana i niste srušili dionicu? Čudno, no od drugog tjedna evo mene opet na ask/bid-u pa čemo se malo igrati 🙂

Nemoj samo da i tebi uzmemo "gaće"… jer i dosta nas ima goriva i za gore i dolje… he he he

26.11.2010 - Dan D


Nema me par dana i niste srušili dionicu? Čudno, no od drugog tjedna evo mene opet na ask/bid-u pa čemo se malo igrati 🙂

Može, ovjde kao da ponestaje žrtava za "uzimanje mjere"…

26.11.2010 - Dan D




http://www.poslovni.hr/vijesti/razvod-vabe-i-validusa-bio-bi-dobra-vijest—150240.aspx

Piše da je za Vabu dobra cijest, a što je s Validusom?
[/quote]

Baš me interesira na temelju čega je novinar to ocijenio kao dobru vijest za VABU. Nemoj vjerovati baš svemu što se piše. Jer često se pišu velike gluposti. 😉
[/quote]
Ja sam link stavio samo za to da kasnije mogu pročitati čitav članak besplatno. Jedan dan zakašnjenja ništa ne znači. Interesantno je da umjesto Vaba preuzme Snba sad bi nju neko mogao popapati.

who dares, wins


ako netko čeka stečaj ovo dolje stavljam da vidite što je sve moguće

Nakon 15 godina krize: Crikvenički Jadran otišao u stečaj
Na dan 6. svibnja ove godine žiroračun Jadrana bio je u neprekidnoj blokadi 4669 dana (gotovo 13 godina), a to je, prema izjavi predsjednice uprave Julijane Fak, i danas.


Vi ste običan druker.Nije vrag da ćemo i mi u Validusu čekati rasplet 13 godina.Meni se žuri.
Ulagački horizont maksimalno mjesec dana,ali pokoji put postanem i dugoročni,ak0 nema druge.
Ma šalio sam se.
Da li ste vi željeli kazati da se u Hrvatskoj događaju i stečajevi.Nije moguće.
Ipak jedna mala razlika.
Jadran je popapao cijeli temeljni kapital.Sa 500 mil.došli na -/minus/45
Validus do danas još nije ni načeo temeljni kapital.Barem prema bilanci ili knjigovodstvenoj kozmetici.Netto kapital preko 100 kn po dionici.
A cijena 14.
Mogao bi danas ponovno malo dokupiti.



ako netko čeka stečaj ovo dolje stavljam da vidite što je sve moguće

Nakon 15 godina krize: Crikvenički Jadran otišao u stečaj
Na dan 6. svibnja ove godine žiroračun Jadrana bio je u neprekidnoj blokadi 4669 dana (gotovo 13 godina), a to je, prema izjavi predsjednice uprave Julijane Fak, i danas.


Vi ste običan druker.Nije vrag da ćemo i mi u Validusu čekati rasplet 13 godina.Meni se žuri.
Ulagački horizont maksimalno mjesec dana,ali pokoji put postanem i dugoročni,ak0 nema druge.
Ma šalio sam se.
Da li ste vi željeli kazati da se u Hrvatskoj događaju i stečajevi.Nije moguće.
Ipak jedna mala razlika.
Jadran je popapao cijeli temeljni kapital.Sa 500 mil.došli na -/minus/45
Validus do danas još nije ni načeo temeljni kapital.Barem prema bilanci ili knjigovodstvenoj kozmetici.Netto kapital preko 100 kn po dionici.
A cijena 14.
Mogao bi danas ponovno malo dokupiti.

[/quote]

a ti kao znaš koliko vrijedi imovina Validusa i kolike su mu obveze? pa svaki dan ispadaju im novi kosturi iz ormara! ili su uzdaš u FI kao što si se uzdao kod DKVS-a gdje si tvrdio da imovina vriedi 3 puta više od dugova, a na kraju je ispalo da vrijedi duplo manje! sve miriši da će se isto dogoditi i ovdje. zato trguj kako i koliko hoćeš, ali prestani navlačiti naivce u ovakve dionice jer na DKVS-u te se često sjete (ne po dobru, naravno)

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ova me rasprava (stečaj vs.imovina) podsjeća na izjavu koju smo imali priliku čuti na nekim od tv programa – jednog "kriza – mananjera" – nijti jedno od poduzeća nije otišlo u stečaj – zato jer nije imalo imovine (npr. za prodaju) već zato jer nisu imali novca – za struju. Dakle – uzald imovina – treba platit dugove – za za to se u ova vemena traži novac.

He, lik je greškom ponudio 250 komada po 13,50 na prodaju, pa se brže-bolje prebacio na kupnju…
Sreća njegova da ga nije nitko skupio.



Nema me par dana i niste srušili dionicu? Čudno, no od drugog tjedna evo mene opet na ask/bid-u pa čemo se malo igrati 🙂

Može, ovjde kao da ponestaje žrtava za "uzimanje mjere"…
[/quote]

Jeste ovo vas dvojica na 13,99 i 14,00

Evo sad malo i po bidu, oko 2000 komada. [undecid]

New Report

Close