VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na ZSE vrijede određena pisana pravila.
Preporučio bih vam da ih dobro proučite.
Za sada Valiudus vodi s obzirom na visoki promet koji ostvaruje.I nije bitan broj dionica,nego tržišna kapitalizacija flee
floata i tu je Validus tanak.Sa prosječnim prometom od preko 12 mil kn u ova zadnja tri mjeseca je
po prometu rekorder od kandidata za ulazak. Normalno da Validus ulazi u crobex ako se slijedeća tri mjeseca bude događao sličan scenarij i da promet bude ovako nizak.A meni upravo tako izgleda.Pa ljeto je inaće lošije likvidnosti,a ove godine bi burza mogla biti i mumificirana. A Validus ima dva do tri puta veći promet od pratioca.Ne dionica nego novčanog prometa.
A koji su to tri vaša kandidata,koja su bolja od Validusa-naravno potkrijepite brojevima?

ne vidim načina da firma u stečaju uđe u crobex.
pa to bila vrhuska sprdačina!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



@S400

nitko ne kupuje [undecid]

kao i 80% svih ostalih dionica na ZSE

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Na ZSE vrijede određena pisana pravila.
Preporučio bih vam da ih dobro proučite.
Za sada Valiudus vodi s obzirom na visoki promet koji ostvaruje.I nije bitan broj dionica,nego tržišna kapitalizacija flee
floata i tu je Validus tanak.Sa prosječnim prometom od preko 12 mil kn u ova zadnja tri mjeseca je
po prometu rekorder od kandidata za ulazak. Normalno da Validus ulazi u crobex ako se slijedeća tri mjeseca bude događao sličan scenarij i da promet bude ovako nizak.A meni upravo tako izgleda.Pa ljeto je inaće lošije likvidnosti,a ove godine bi burza mogla biti i mumificirana. A Validus ima dva do tri puta veći promet od pratioca.Ne dionica nego novčanog prometa.
A koji su to tri vaša kandidata,koja su bolja od Validusa-naravno potkrijepite brojevima?

ne vidim načina da firma u stečaju uđe u crobex.
pa to bila vrhuska sprdačina!
[/quote]
Validus nije u stečaju.A da li će pojma nemam.Ako izađe iz blokade u dva dana smo na 20.Tko zna možda i u jedan.
Dionica crobeksa određuje programirani robot-kompjuter.
I po tom ključu Validus je favorit.
A da se zgražate imate pravo.Pa svi skupa radimo po 1 mil eura dnevno.To je premalo i za dvije
najlikvidnije dionice a ne za sve.


Dionica crobeksa određuje programirani robot-kompjuter.
I po tom ključu Validus je favorit.

Programirani robot-kompjuter? Što je to pobogu? [lol]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=9984

@lopina
sve je to teoretski tako ali daj molim te probaj tu naći koju firmu bi izbacio i na njeno mjesto stavio Vlds? Pazi tu nema Dioki-ja a kad mu je Mol nešto priprijetio blokadom računa rodili su 100njak Mkn. Za Vlds je ta cifra teška iluzija.

who dares, wins



Dionica crobeksa određuje programirani robot-kompjuter.
I po tom ključu Validus je favorit.

Programirani robot-kompjuter? Što je to pobogu? [lol]
[/quote]
http://www.jutarnji.hr/najmocniji-kompjutor-u-hrvatskoj/830199/
Rocky ova mašina [lol]

who dares, wins


http://www.zse.hr/default.aspx?id=9984

@lopina
sve je to teoretski tako ali daj molim te probaj tu naći koju firmu bi izbacio i na njeno mjesto stavio Vlds? Pazi tu nema Dioki-ja a kad mu je Mol nešto priprijetio blokadom računa rodili su 100njak Mkn. Za Vlds je ta cifra teška iluzija.

Ledo_vjerovatno ispada jer se s njime neće trgovati 90 %dana u 6 mjeseci.
Ovo ljeto bi mogla biti velika nelikvidnost.
Belišće sigurno ispada.
Janaf je tu sigurno_on ispada već osam dana nije trgovan,a 13 dana je aut.
PBZ isto pokoji dan ne radi.
A po prometu viadukt,tehnika.
Bit će ih barem pet koji neće ispuniti kriterij po toj osnovi.I oni su aut.Međutim,koje će ispasti
s obzirom na broj dana netrgovanja ne možemo znati sigurno.Ako ih takvih bude šest sedam.a moglo bi ih biti i više ispadaju samo tri.
Nemojte zaboraviti da je Validus prvi razred_blokada mu je na 10%




Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici
[/quote]

Nemoj to raditi, pa ne isplati se. Ako prodaješ jer te strah da ide još dole, nemoj ni kupovati. A i na taj način i nama drugima odmažeš. Evo ja se nisam gurao na asku i da sad opalim po bidu imam 54 lipe po dionici plusa. 2,5 puta više od tebe.
[/quote]

Opet kupio istu količinu po cijeni po kojoj sam je kupio i zadnji put.
Ipak sam bio u pravu…
A toliko sam se znojio za tih par lipa [cry] [cool]





Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici
[/quote]

Nemoj to raditi, pa ne isplati se. Ako prodaješ jer te strah da ide još dole, nemoj ni kupovati. A i na taj način i nama drugima odmažeš. Evo ja se nisam gurao na asku i da sad opalim po bidu imam 54 lipe po dionici plusa. 2,5 puta više od tebe.
[/quote]

Opet kupio istu količinu po cijeni po kojoj sam je kupio i zadnji put.
Ipak sam bio u pravu…
A toliko sam se znojio za tih par lipa [cry] [cool]
[/quote]
I ja malo smanjio prosjek.
plus 650 po 13,40

Mene osobno zanima tko uopće prodaje? Drhtave ručice?
Top 10 ne prodaje odavno….
Čekam na potezu 12-13,3kn

26.11.2010 - Dan D


Mene osobno zanima tko uopće prodaje? Drhtave ručice?
Top 10 ne prodaje odavno….
Čekam na potezu 12-13,3kn

Ma ti koji su danas prodali htjeli su se preseliti u ingru dok ovo miruje.



http://www.zse.hr/default.aspx?id=9984

@lopina
sve je to teoretski tako ali daj molim te probaj tu naći koju firmu bi izbacio i na njeno mjesto stavio Vlds? Pazi tu nema Dioki-ja a kad mu je Mol nešto priprijetio blokadom računa rodili su 100njak Mkn. Za Vlds je ta cifra teška iluzija.

Ledo_vjerovatno ispada jer se s njime neće trgovati 90 %dana u 6 mjeseci.
Ovo ljeto bi mogla biti velika nelikvidnost.
Belišće sigurno ispada.
Janaf je tu sigurno_on ispada već osam dana nije trgovan,a 13 dana je aut.
PBZ isto pokoji dan ne radi.
A po prometu viadukt,tehnika.
Bit će ih barem pet koji neće ispuniti kriterij po toj osnovi.I oni su aut.Međutim,koje će ispasti
s obzirom na broj dana netrgovanja ne možemo znati sigurno.Ako ih takvih bude šest sedam.a moglo bi ih biti i više ispadaju samo tri.
Nemojte zaboraviti da je Validus prvi razred_blokada mu je na 10%
[/quote]
Izvanredna revizija CROBEXA

Smanjenje težine dionica društva Belišće d.d. od 5. srpnja 2010.

Sukladno odredbama Odluke o indeksu Zagrebačke burze d.d. od 1. veljače 2010. godine, Komisija za indeks na svom je sastanku 10. lipnja 2010. godine izvršila izvanrednu reviziju indeksa Zagrebačke burze d.d. CROBEX©.

Revizija je izvršena nastavno na izvještaj o preuzimanju društva Belišće d.d. objavljen 4. lipnja 2010. Nakon ponude za preuzimanje društvo Duropack Aktiengesellschaft ukupno drži 725.827 redovnih dionica koje čine 62,34% temeljnog kapitala društva Belišće d.d. Time se free float faktor dionica društva Belišće d.d. smanjio s 55% na 17%.

Komisija za indeks donijela je odluku da se dionicama društva Belišće d.d. smanji težina u CROBEXU©. U CROBEX© će biti uključeno ukupno 197.933 dionica društva Belišće d.d. Posljedično tome povećat će se težina ostalih dionica u sastavu CROBEXA©.
Prvi dan računanja indeksa CROBEX© s novim težinama biti će ponedjeljak 5. srpnja 2010.

who dares, wins

New Report

Close