VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da " VELIKI BRAT " neda da ide gore . Ajmo ga zajebat pa ponovit transakciju . Ima netko koliko je bilo komada ? evo,ja ću kupit …pa da vidimo ako će opet poništiti .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da je transakcija dovela do iskrivljene slike tržišta, a koja daje privid likvidnosti,

jao šteta da nem više Ferala, ovo bi išlo u greatest shits samo tako. iskrivljuju slike oni već 2 godine za čiju korist ne znam, niti ću ikad znat. Mislim da im i slike u uredima vise ukrivo od razularenih pijanki i hopa cupa nas dva skupa. Pravi regulatori nema šta. Možda regulatori kiselosti eventualno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da je transakcija dovela do iskrivljene slike tržišta, a koja daje privid likvidnosti,

jao šteta da nem više Ferala, ovo bi išlo u greatest shits samo tako. iskrivljuju slike oni već 2 godine za čiju korist ne znam, niti ću ikad znat. Mislim da im i slike u uredima vise ukrivo od razularenih pijanki i hopa cupa nas dva skupa. Pravi regulatori nema šta. Možda regulatori kiselosti eventualno.

O kojem oni prividu likvidnosti govore? Pa ta transakcija je bila 125 komada – 1828 kn!
Mora da je kupac kupio svoje vlastite dionice s aska, pa je to razlog.

tko je taj šelebaj koji bi trebao spasiti Validus? vidimo da su ga potjerali iz mediteranske plovidbe jer nije bilo rezultata, a čini mi se da prije uvalio i u Pevec u stečaju pa su ga i odande najurili. on je valjda nekakva hrvatska verzija Mimovića? od njega očekujete spsas??? [lol]

btw imate prodaju na 14 kn pa što ne kupujete kad je ovo tako jeftino [bye]

evo još jedan dobročinitelj na forumu…blago nama


tko je taj šelebaj koji bi trebao spasiti Validus? vidimo da su ga potjerali iz mediteranske plovidbe jer nije bilo rezultata, a čini mi se da prije uvalio i u Pevec u stečaju pa su ga i odande najurili. on je valjda nekakva hrvatska verzija Mimovića? od njega očekujete spsas??? [lol]

btw imate prodaju na 14 kn pa što ne kupujete kad je ovo tako jeftino [bye]

Taj iussir je govorio i protiv SNHO kad je bio na 80 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovo mi se sviđa, zamrli komentari, nestali dušebrižnici …. [smiley] [cool]

Poništena transakcija od 200 eura??
Šta htijeli su reč s tim ISKRIVLJENA SLIKA??
Kao ne vrijedi u to dat ni 200 eura ili…?
Pitao bih to tog pametnjakovića..
To je legalno..nakon svega šta smo doživjeli, još nas i H…. treba PRC..!!
???

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

A što se bojiš napisati, hanfa. Može biti da je netko prodao sam sebi pa je to naravno opravdano poništeno. Ako vas baš zanima razlog, tel. u ruke pa zovite. A dušebrižnici će nestati kad/ako vlds preskoći 20kn.

Negdje prije, a kolege; graditelj, početnik, rekvijem će se sjetiti i kada…. bilo je transakcija i po 10 dionica na asku nakon što bi netko istresao cca 1000 kom po bidu… to tada nije bilo manipuliranje tržištem, kao i brojni nalozi na IGNRI prošli tjedan na bidu prodaja u TOP 10 – prvih 5 prodavali ukupno 8 dionica…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Da li je Selebaj platio porezni dug od 1m€ ?
Da li se zbog neplacanja ide u Remetinec ili kako se to gleda ?


Da li je Selebaj platio porezni dug od 1m€ ?
Da li se zbog neplacanja ide u Remetinec ili kako se to gleda ?

nije milja nego pola

citao sam o tom porezu u nekim novinama, mislim u jutarnjem. iskreno, nije mi bilo jasno. prvo je prao novac, pa je radio isplate, pa je imao racune, pa nije imao racune, pa je placao preko racuna … frajer je cisti mufljuz.

tko vjeruje da on moze izvuci ribicu iz akvarija mrezicom,
GRIJESI!
a tko misli da ce on izvuci vlds,
hihihihihihi

PARDON,
nisam mogao zadrzati smijeh,
iskreno zalim one koji misle da ce ih taj lik spasit!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close