VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Sutra će eu i futuresi amerikanaca biti u minusu pa možete nastaviti s drukanjem nadole, samo pošto nema ništa od stećaja morate naći neke druge opcije.

Svako drukanje,bilo na pad ili rast pojedine dionice mi je apsolutno neprihvatljivo.
Ali mi je isto tako neprihvatljivo iznošenje samovoljne i ničim utemelje tvrdnje da neće biti
stečaja Validusa!!!
Otkud Vi to možete znati?!
O tome odlučuje nadležni Sud na prijedlog vjerovnika,a ne dioničari.
Pozdrav
[/quote]

Ok, onda čemo ovako. Stečaj u vlds je moguć. Zadovoljan? Možete opet početi s drukanjem jer je stečaj moguć [thumbsup]
[/quote]
Ali,kolega ,navođenje činjenica nije drukanje!!!Osim toga ja ne pišem o cijeni dionice!
Ono drugo je "drukanje"!
Pozdrav

Jeli jučer bio " dead cat bounce " ? [undecid]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

baš bih volio da netko pobere dionice ovima što kokošare za 1kn zarade i digne zatim cijenu na 20 kn.
ovi kupe na 13,50 pa prodaju na 14,50 i stalno nam koče rast [angry]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

koji je prvi potez čuljka -šelebaja??


koji je prvi potez čuljka -šelebaja??

da se rjese dionicara (vlasnika VLDS) koji su kupovali na 16 i drukajuci kontra na forum
ubrzo ces moc izac s nulom – pozitivnom


malo pozitivnih misli ..svi koji kupe po 16 kn izgubit ce puno manje od onih koji su kupili po 30kn..

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


baš bih volio da netko pobere dionice ovima što kokošare za 1kn zarade i digne zatim cijenu na 20 kn.
ovi kupe na 13,50 pa prodaju na 14,50 i stalno nam koče rast [angry]

KOČE ?

pa oni ti omogućuju jeftini dokup,kakvo kočenje . I da nisu kupovali po 13…tko zna kamo bi pala dionica . ovako su ZA TEBE obranili cijenu,i sada TEBI jeftino prodaju,a ako opet padne OPETA ĆE ZA TEBE BRANITI cijenu .

ZA TEBE i ZBOG TEBE..jer ti očito niti kupuješ niti prodaješ : ti je skupo ili prejeftino ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?





Sutra će eu i futuresi amerikanaca biti u minusu pa možete nastaviti s drukanjem nadole, samo pošto nema ništa od stećaja morate naći neke druge opcije.

Svako drukanje,bilo na pad ili rast pojedine dionice mi je apsolutno neprihvatljivo.
Ali mi je isto tako neprihvatljivo iznošenje samovoljne i ničim utemelje tvrdnje da neće biti
stečaja Validusa!!!
Otkud Vi to možete znati?!
O tome odlučuje nadležni Sud na prijedlog vjerovnika,a ne dioničari.
Pozdrav
[/quote]

Ok, onda čemo ovako. Stečaj u vlds je moguć. Zadovoljan? Možete opet početi s drukanjem jer je stečaj moguć [thumbsup]
[/quote]
Ali,kolega ,navođenje činjenica nije drukanje!!!Osim toga ja ne pišem o cijeni dionice!
Ono drugo je "drukanje"!
Pozdrav
[/quote]

Kolega, ako u svom postu na nekoj temi nekoliko puta spomenete riječ stečaj i ne navodeći cijenu dionice, makar ta riječ bila u kontekstu rečenica tipa: …vjerojatno do stečaja neće doći…, mogućnost za stečaj je minimalna…, stečaj je zadnja opcija …, vrlo je vjerojatno da tima izazivate nelagodu kod dioničara. Siguran sam da to dobro znate i koristite, pogotovo kad se uzme u obzir da niste dioničar validusa. Bar tako sami kažete. Ako je tomu tako, potpuno su nejasne vaši porivi za pisanje na ovoj temi. Ili, možda su i kristalno jasni. A to što vi takvo pisanje ne smatrate drukanjem, to je vaša stvar. Nama drugima je dojam drugačiji.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@skovacin
Dakle,dragi kolega, Vi prilično jasno znate što ja mislim(nije bitno što je napisano)!!!
Nadalje,koliko Vas shvaćam (kao i neke druge forumaše) oni koji nisu vlasnici dionice o
njoj ne bi trebali i/ili smjeli pisati na toj temi!!!
Također na ovoj temi nitko ne smije pisati negativno već samo veličati dionicu i poticati
rast cijene!!!
Činjenice su "zabranjena zona" i treba ih izbjegavati,naročito ako ne idu u prilog rastu cijene!!!
Tako Vi zamišljate ovaj forum,zar ne ???
Ako je tome tako,forum nam nije uopće potreban!!!
Na sreću ,prošla su ta vremena "cenzure" i morati će te se pomiriti i sa drugačijim mišljenjima i
stavovima i suočiti se sa činjenicama.
Pozdrav



@skovacin

Dakle,dragi kolega, Vi prilično jasno znate što ja mislim(nije bitno što je napisano)!!!
Nadalje,koliko Vas shvaćam (kao i neke druge forumaše) oni koji nisu vlasnici dionice o
njoj ne bi trebali i/ili smjeli pisati na toj temi!!!
Također na ovoj temi nitko ne smije pisati negativno već samo veličati dionicu i poticati
rast cijene!!!
Činjenice su "zabranjena zona" i treba ih izbjegavati,naročito ako ne idu u prilog rastu cijene!!!
Tako Vi zamišljate ovaj forum,zar ne ???
Ako je tome tako,forum nam nije uopće potreban!!!
Na sreću ,prošla su ta vremena "cenzure" i morati će te se pomiriti i sa drugačijim mišljenjima i
stavovima i suočiti se sa činjenicama.
Pozdrav

Prije bih rekao da je kolega škovacin htio reći da ste svaki dan s istom pričom tu. U redu, rekli ste svoje, tko vam je povjerovao povjerovao je, tko nije nije…
Osim toga nisam primjetio da je tražio da vas Vjeko briše i skida s teme.

@minuteman
Kakvom priču Vi spominjete???
Ja iznosim činjenice.
"Priče" pričaju neki drugi forumaši.
I još nešto u pravilima foruma su propisani razlozi za brisanje postova,a iznošenje činjenica i
argumenata nije razlog za brisanje.
Pozdrav



@minuteman

Kakvom priču Vi spominjete???
Ja iznosim činjenice.
"Priče" pričaju neki drugi forumaši.
I još nešto u pravilima foruma su propisani razlozi za brisanje postova,a iznošenje činjenica i
argumenata nije razlog za brisanje.
Pozdrav

Ok, iznosite činjenice a ne ‘priče’! Ali ne ponavljajte se toliko s istim činjenicama. A brisanje nije nitko ni tražio.
Pozdrav i vama

@minuteman
OK prihvaćam sugestiju, naravno pod uvjetom da me se ne proziva na osobnoj bazi i
ne dovodi u pitanje moja objektivnost bez valjanih argumenata.
Pozdrav

New Report

Close