VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolika je blokada vlds???




Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici
[/quote]

Nemoj to raditi, pa ne isplati se. Ako prodaješ jer te strah da ide još dole, nemoj ni kupovati. A i na taj način i nama drugima odmažeš. Evo ja se nisam gurao na asku i da sad opalim po bidu imam 54 lipe po dionici plusa. 2,5 puta više od tebe.
[/quote]

E dragi moj prijatelju, da budem iskren ko da me briga za druge dioničare. Isto kak i njih nije briga. Tu smo da napunimo đepove ili da ostanu gaće na štapu. Ja sam zasad na štapu, ali lipu po lipu idem s njega u obećanu zemlju…


kolika je blokada vlds???

14,60

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Vidi čuda, raste validus.. [thumbsup]
Rekao sam vam da su ovdje najbolji valovi..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici
[/quote]
Eto da si imao živaca i stao pred blokadu mogao si bar još 50 lipa zaraditi po dionici. Točnije triput više nego što si zaradio.

Ma skidat će on već sutra s Aska [lol]

Prva lasta ne čini prolječe…
ako dionica vrijedi, na 14, vrijedit če i na 20 ili 30 , možda i 50,al mi svi više prolupali na ovoj burzi.
Primjer:
neki dan palo ko u priči, ljut, malo skratja poziciju, danas skok, opet ljut jer sam mogao imat još
3-4 tisučice… [lol]
Pa vidiš da smo mi luđi nego sva dešavanja na burzi.
Zar je bitno dugoročnije koliko je 15, 17, ili 19, ako znaš ili vjeruješ da vrijedi npr. 33?
Pozdrav
Čestitke onima koji su se tek sad ukrcali [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Prva lasta ne čini prolječe…
ako dionica vrijedi, na 14, vrijedit če i na 20 ili 30 , možda i 50,al mi svi više prolupali na ovoj burzi.
Primjer:
neki dan palo ko u priči, ljut, malo skratja poziciju, danas skok, opet ljut jer sam mogao imat još
3-4 tisučice… [lol]
Pa vidiš da smo mi luđi nego sva dešavanja na burzi.
Zar je bitno dugoročnije koliko je 15, 17, ili 19, ako znaš ili vjeruješ da vrijedi npr. 33?
Pozdrav
Čestitke onima koji su se tek sad ukrcali [thumbsup]

I onima koji su se jučer iskrcali! Te si zaboravio?

Ali Vulkan, dao sam ti 100 za iskrenost.

Kolega Vulkan iskreno ovo nije igra za svakoga, biraš prodaju kad ne treba.
Pad cijene sa 31kn na 13kn, dakle pad od dobrih 70%, iskreno, malo previše i za mene, al nisam se bunio, dapače vratio svojih 2180kom i ostalo mi džeparca za 1600 bureka.

26.11.2010 - Dan D

Pa dan danas se Đakovština trži na 10, nije mi jasno šta su očekivali ovi koji su prodali na 13, kupit na 10-11? Ovdje se radi tome da su ljudi ovce i jednom sam rekao da kad bi dionica pala na 1 kn, bila bi i tamo žestoka prodaja. Ljudi ne zaboravite LKPC kad ste mogli kupiti 100 tine komada po 700, ja sam tada upozoravao,ali u to vrijeme nije bilo puno optimista već su govorili kako je Bosna u banani , treći svjetski rat itd. Zato ne zaboravite:"Glavna karta na koju Šelabaj računa je činjenica da imovina Validusa vrijedi dvostruko više od njegovih dugova. Vjerujte mi čim okrene,dođu dobre vijesti nećete više ove katastrofičare više čuti, nestat će ti nickovi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Postoji još 1 teorija, zaplašivanje, netko namjerno žrtvuje 15-20 tisuća komada, a onda nakupuje 60-100 tisuća do 20kn što je bilo do nedavno nemoguće.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close