VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/mediteranska-plovidba-selebaj-razrijesen-duznosti-149821.aspx

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

prije nego dežurni "altruisti" počnu pisati eseje tipa….njima nevalja ali Validusu će pomoći he he…piše i da je razrješen na vlastiti zahtjev…mislim da je realno ova vijest apsolutno nebitna, bilo u pozitivnom bilo u negativnom smislu…

pozdrav svima


Pa jesi prodao Laliću?

Jesam, ječer kupljeno po 13,xx, prodao danas, sad sam opet na bidu.
Standard. Par komada sim, par tam.
Svejedno pušing ogroman na ovoj dionici, ulaz preko 20 ćuna, kao i večini ovdje. Kažem veČini.


prije nego dežurni "altruisti" počnu pisati eseje tipa….njima nevalja ali Validusu će pomoći he he…piše i da je razrješen na vlastiti zahtjev…mislim da je realno ova vijest apsolutno nebitna, bilo u pozitivnom bilo u negativnom smislu…

pozdrav svima


Upravo ste dobro konstatirali "njima ne valja,ali Validusu će pomoći he he"!!!
A niste dežurni altruist!!!
Pozdrav

Konačno je popustila prodaja, valjda su neki skužili da baš nije pametno prodavati sa velikim gubitkom…
Svuda se zeleni, valjda se vrača optimizam…

Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Izgleda da smo svi puni ko tanker, nitko ne misli opaliti po asku….

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Izgleda da smo svi puni ko tanker, nitko ne misli opaliti po asku….

Biće uskoro po Asku. Na ovoj dionici se nikad nije lupalo po Asku kad smo bili nisko. Lupat će se po Asku kad pređemo 15 :-).


Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici



Izgleda da smo svi puni ko tanker, nitko ne misli opaliti po asku….

Biće uskoro po Asku. Na ovoj dionici se nikad nije lupalo po Asku kad smo bili nisko. Lupat će se po Asku kad pređemo 15 :-).
[/quote]

nije to specifično samo za ovu dionicu nego za sve dionice, to je ljudska psiha. kad mali ulagač vidi da pada boji se loših vijesti pa u strahu prodaje, kad raste misli kako je sad sve super i kako će rasti u nebesa pa kupuje i obično kupi na vrhu vala [wink]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

kolega za razliku od tebe i tebi sličnih ja se niti ne "predstavljam" kao altruista, dapače naiskrenije me baš briga hoće li netko na tržištu izgubiti ili zaraditi dok god ja zarađujem naravno…a za razliku od tebe nikada niti na jednoj temi nisam nagovarao na kupnju ili prodaju, jer ako nekome kažeš nešto tipa sretni su ovi koji danas prodaju po 13,5 to je onda nagovaranje na prodaju, šta god ti o tome pričao…isto tako su naravno postovi kolega koji kažu da je dobro kupovati danas kad je jeftino nagovaranja na kupnju…ali sve je to dio igre

zdravi bili i veseli



prije nego dežurni "altruisti" počnu pisati eseje tipa….njima nevalja ali Validusu će pomoći he he…piše i da je razrješen na vlastiti zahtjev…mislim da je realno ova vijest apsolutno nebitna, bilo u pozitivnom bilo u negativnom smislu…

pozdrav svima


Upravo ste dobro konstatirali "njima ne valja,ali Validusu će pomoći he he"!!!
A niste dežurni altruist!!!
Pozdrav
[/quote]



Tako nećeš naprijed ni ti ni dionica , na Lalića mislim. Kupio si po 13,x i prodao po 13,x. U najboljem slučaju 14.

Iskreno zarada 36 lipa po dionici – bokeraj, znači 23 lipe neto [lol]

Aha da, a gubitak cca 8 ćuna po dionici
[/quote]

Nemoj to raditi, pa ne isplati se. Ako prodaješ jer te strah da ide još dole, nemoj ni kupovati. A i na taj način i nama drugima odmažeš. Evo ja se nisam gurao na asku i da sad opalim po bidu imam 54 lipe po dionici plusa. 2,5 puta više od tebe.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close