VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



12,00kn Vam je all time low..

12,5 s volumenom od svega 2000

danas je trgovina nesto jaca….
[/quote]
6.3.2009.
najniža 12,00kn
najviša 12,50kn
promet čak 1970 dionica

nije bitno.. bitno je da je meni lova zarobljena drugdje.. ali ni to vama nije bitno..
budem vam se pridružio, ipak su ovdje valovi najbolji.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



12,00kn Vam je all time low..

12,5 s volumenom od svega 2000

danas je trgovina nesto jaca….

[/quote]
Kolega da Vam bude lakše ..danas ja prodao 80 % tog prometa… [lol]
Možda i sutra oženim koju tisučicu, ko meni prije neki dan po 16,xx-19 [angry]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Kolega da Vam bude lakše ..danas ja prodao 80 % tog prometa... [lol]
Možda i sutra oženim koju tisučicu, ko meni prije neki dan po 16,xx-19 [angry]

Ovako jeftino prodaješ svu tu imovinu? [shocked]




12,00kn Vam je all time low..

12,5 s volumenom od svega 2000

danas je trgovina nesto jaca….

[/quote]
Kolega da Vam bude lakše ..danas ja prodao 80 % tog prometa… [lol]
Možda i sutra oženim koju tisučicu, ko meni prije neki dan po 16,xx-19 [angry]
[/quote]

znači u minusu si 4-6kn po dionici i rasprodaješ? tvoj izbor, ali ne znam što te danas na to natjeralo. i koliko tih tisućica imaš [huh] fini minus…

http://www.poslovni.hr/vijesti/vladimir-selebaj-vodit-ce-validus-no-ostaje-i-u-mediteranskoj-149582.aspx
"Kako doznajemo, Šelebaj u Validusu mora odmah sa svojim timom krenuti u izradu programa restrukturiranja dugova koji bi bio prihvatljiv vjerovnicima i bankama. Glavna karta na koju Šelabaj računa je činjenica da imovina Validusa vrijedi dvostruko više od njegovih dugova. To ipak nije bio slučaj kod Peveca gdje se inače Šelebaj zadržao svega tri dana, a upitno je kakvo je stanje kod Mediteranske plovidbe za koju naš izvor tvrdi: "Kompanija je pripremljena za daljni korak u razgovorima s vjerovnicima." Dugovi Mediteranske, po dostupnim podacima, kreću se oko 50 milijuna kuna, a imovina iznosi navodno 70 milijuna kuna"
POZDRAV

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ne vjerujem da je kolega Vulkan prodao, jer uistinu tjedni boll je probijen preko 13% i sad nije vrijeme za prodaju već kupovinu.
Uredno sam postao donji target na 12,9kn prije 2-3 tjedna i eto, on se ostvario.
Mali savjet onima koji prodaju, odustanite dok niste sve izgubili.
Na kupnji danas preko 31k. Popravlja se situacija!

26.11.2010 - Dan D


budem vam se pridružio, ipak su ovdje valovi najbolji.. [thumbsup]

S tim se apsolutno slažem! Hvala kupcu na 15,44kn i isto tako hvala prodavaču na 12,9x i 13kn

26.11.2010 - Dan D

danas su prodavali oni koji očekuju daljnji pad,kupovali oni koji se tješe i krate minuse . Pitanje je koliko je bilo stvarne podrške na kupnji,ili su to prodavači nabijali bid . Vidjet ćemo sutra . U svakom slučaju..imamo vlasnika 16000 dionica s ulaznom 13 Kn . Ako je nekome bilo lako prodati s 4-6 kuna minusa,realno je za očekivati da će i ovi tako reagirati na daljni pad .Pogotovo,jer je ovo bila kupovina na čistoj špekulaciji .

Zašto nismo iskoristili situaciju,pa za vrijeme jakog bida okrenuli 14, 14.50..to znamo samo mi,svaki za sebe .I zbog tog razloga i padamo dalje . Skoro nitko nema ulaz ispod 15…pa svejedno nitko nije udarao po asku ? Zašto ?

E…pa zato ide to kamo ide. Prodali bi se za burek .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



budem vam se pridružio, ipak su ovdje valovi najbolji.. [thumbsup]

S tim se apsolutno slažem! Hvala kupcu na 15,44kn i isto tako hvala prodavaču na 12,9x i 13kn
[/quote]
jesi ti ono uvalio na početku? skidam kapu. ja sam vidio onog na 16.50 ali računao sam da neće ostati do 10:00.


danas su prodavali oni koji očekuju daljnji pad,kupovali oni koji se tješe i krate minuse . Pitanje je koliko je bilo stvarne podrške na kupnji,ili su to prodavači nabijali bid . Vidjet ćemo sutra . U svakom slučaju..imamo vlasnika 16000 dionica s ulaznom 13 Kn . Ako je nekome bilo lako prodati s 4-6 kuna minusa,realno je za očekivati da će i ovi tako reagirati na daljni pad .Pogotovo,jer je ovo bila kupovina na čistoj špekulaciji .

Zašto nismo iskoristili situaciju,pa za vrijeme jakog bida okrenuli 14, 14.50..to znamo samo mi,svaki za sebe .I zbog tog razloga i padamo dalje . Skoro nitko nema ulaz ispod 15…pa svejedno nitko nije udarao po asku ? Zašto ?

E…pa zato ide to kamo ide. Prodali bi se za burek .

A čuj, ni ovdje ne pale sindikalne akcije, iako bi se bilo fino organizirati i povući s aska na bar 18, pa da vidimo reakcije kupnje. Možda bi izostale, ali nakon 2-3 dana možda bi se i malo podigli. No, realno, svih ovih 16000 komada danas gotovo sigurno će promijeniti vlasnika najdalje do 15 kn, ako uopće do tamo stignu.




12,00kn Vam je all time low..

12,5 s volumenom od svega 2000

danas je trgovina nesto jaca….

[/quote]
Kolega da Vam bude lakše ..danas ja prodao 80 % tog prometa… [lol]
Možda i sutra oženim koju tisučicu, ko meni prije neki dan po 16,xx-19 [angry]
[/quote]

a eto, ja sam prodao tebi na 17,50 kn….danas sam od tebe kupio nazad 1000 komada po 13 kn, vratim ti ih opet nazad na 17,50 kn i tako u krug [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!





12,00kn Vam je all time low..

12,5 s volumenom od svega 2000

danas je trgovina nesto jaca….

[/quote]
Kolega da Vam bude lakše ..danas ja prodao 80 % tog prometa… [lol]
Možda i sutra oženim koju tisučicu, ko meni prije neki dan po 16,xx-19 [angry]
[/quote]

a eto, ja sam prodao tebi na 17,50 kn….danas sam od tebe kupio nazad 1000 komada po 13 kn, vratim ti ih opet nazad na 17,50 kn i tako u krug [thumbsup]
[/quote]

Vratit ćeš ti njemu to po 10 kuna.. [bye]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close