VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala ljudi…..k/p izgleda ludilo he he

Čovjek si stvarno dao truda…

ovi nalozi na 200+ će doći na red jedino ako Goldman Sachs kupi VABU [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ovi nalozi na 200+ će doći na red jedino ako Goldman Sachs kupi VABU [smiley]

a ovi od 10,00 i 11,00 će doć ako Validus proda VABU. [wink]

danas +500 [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

+600 kom VLDS

26.11.2010 - Dan D


+600 kom VLDS

Nešto prodao natašte sa gubitkom i kupio VLDS 850 kom po 16,30 /prosjek/.Jedini pametan potez
današnjeg dana.

Pametno .

"HBOR je Fimi Holdingu odobrio kredit za kupnju nove emisije Validusovih dionica u iznosu od 75 milijuna kuna i pristao da sam Validus bude sudužnikom te, povrh toga, da se Validusove dionice kupljene kreditom založe kao sredstvo osiguranja povrata kredita."
Znači da će Pluris morati dati svoje dionice HBOR-u.
Ako nas ovo ne pogura preko 20 onda ne znam štra će.
http://www.seebiz.eu/hr/banke/hbor-odobrio-fimi-protuzakonit-kredit-od-75-milijuna-kuna,79189.html

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

2005 godine Validus je imao 1.951.000 dionica Validusa da bi docapom po 100 kn, 750 000 kom × 100 kn došao na današnji broj 2.701.000 dionica. Znači da je docap išao po 100 kuna a današja cijena je 16,6% od cijene docapa , nije ni čudo da Mimović, a i drugi žele Validus.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

napokon jedna dobra vijest……….. [smiley] [shocked]


napokon jedna dobra vijest……….. [smiley] [shocked]

Ima nade za naš Vlds

New Report

Close