VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

Također podržavam rast.

I molio bi one koju su prodali ispod 20, da kad dođe opet iznad da kupe ponovo. Jer nemre rasti ak se ne kupuje.
Evo ja obećajem da neću prodavati ispod 20 [cool]
[/quote]

Ma daj, podržavate rast? A tko od nas ne, ali dok ne počne lupanje po asku ništa od toga.
[/quote]

Pa zato sam uz podršku naveo i poziv i zamolbu, da imamo zaokruženu cjelinu. A sve naravno deklarativno…



hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

ne bih rekao…ja ću zato ipak sačekati 13-15 kn koje je kolega voley naveo [thumbsup]
[/quote]

Super, super evo ja sam s tobom na tim razinama [cool] [rolleyes]

E i još jedno pitanje, kupio sam oko 4000 komada od 19 – do ove razine di je sad.
Dal da to pljusnem po asku pa čekam niže ili da se strpim koji dan jer kupci čekaju da im sjedne plaća 1.
Pitanje je ozbiljno i molim samo potencijalne kupce askaše da odgovore.
A bidovci nek se naslažu ko janjad za klanje ak ovi ne odgovore ništa [cry]


E i još jedno pitanje, kupio sam oko 4000 komada od 19 – do ove razine di je sad.
Dal da to pljusnem po asku pa čekam niže ili da se strpim koji dan jer kupci čekaju da im sjedne plaća 1.
Pitanje je ozbiljno i molim samo potencijalne kupce askaše da odgovore.
A bidovci nek se naslažu ko janjad za klanje ak ovi ne odgovore ništa [cry]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] evo ja ti nudim 16,5 za sve sto imas ako si za mozemo odmah to odradit….eto



E i još jedno pitanje, kupio sam oko 4000 komada od 19 – do ove razine di je sad.
Dal da to pljusnem po asku pa čekam niže ili da se strpim koji dan jer kupci čekaju da im sjedne plaća 1.
Pitanje je ozbiljno i molim samo potencijalne kupce askaše da odgovore.
A bidovci nek se naslažu ko janjad za klanje ak ovi ne odgovore ništa [cry]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] evo ja ti nudim 16,5 za sve sto imas ako si za mozemo odmah to odradit….eto
[/quote]

MatLalic2 – prodaj kolegama što prije . IMHO

Ja nudim isto 16,50 sa tim da za svaku tisućitu dajem 16,55kn.


Ja nudim isto 16,50 sa tim da za svaku tisućitu dajem 16,55kn.

16,70—–5000 kom kupujem…eto posljednja ponuda za MatLalica

Koji su sad ovo nikovi, pa ti niš ne pišu na ovoj temi, a odjednom bi sve kupovali.
Pa jel moguće to da ima bid nikova i ask nikova.
Pre strašno…
Ako sutra ili najkasnije do srijede ne probijemo kotu 20, istresam se po bidu, po 1000 komada u 11, 13 i 15 h. Pa ko hoće nek se narihta u četvrak na branku…

nema šanse da idemo preko 20 ovaj tjedan tako da slobodno pucaj čekamo te 🙂

zapravo tko zna hoce li uopce tako brzo preko 20, al zato treba bit spreman cekat sljedeci vlakic pa bilo to i pola godine il godinu… 😉

zao mi je ovih šta su popušili mimo priču, valjda neće popušit i dionice…

slijedi nam precesija

Ja mislim da je vrijeme da polako krenem vraćati svojih 2500kom prodanih na 21,5kn. Al opet čemu žurba, jer možda ima ovdje i samoubojica

26.11.2010 - Dan D

Ja dajem za 15,98 al samo jednu tko kupi tu jednu dobije na idućih 5 1 gratis, al tih 5 mora kupi komad po komad…pa izračunjate

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Ovo je pomalo šaljiv odgovor na ove prije, al što se može. Ja svoje nedam ispod nekome smiješne cijene jer imam svoje mišljenje o Vlds i firmama u njegovom okrilju…pa tko se zadnji smije

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

New Report

Close