VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E jjure, kad bi barem brokeri zabranjivali kupovanje škarta.

Jedva čekam da validus dođe na 55 da ga pošteno istovarim. [cool]


55 kažeš? Hoće al u mjesecu limburgu. Ne mogu a da ti to ne dojavim. Tad stiže Mimović s parama.
[/quote]

To ti je štos, kažeš 55, a iskrcaš ne na 48. [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Netko to i radi samo na nešto nižim razinama.

who dares, wins

to sa Uskokom sigurno nije dobra priča za dionicu, mada se kod nas nikad ne zna, ali što se tiče priče margin kredita i to da Vaba ne daje Validus na margin je sasvim normalna praksa…recimo banka ima tvrtku kćerku koja se izlaže prema nekoj trećoj tvrtci koja bi ponudila bankovnu garanciju od banke vlasnika kao kolateral….neće moći niti u jednoj banci



pa ni Vaba ne daje margin kredit na vlds…,pa sto se dogadja zna tko??

ako je ovo istina-jako lijepo za sve dioničare, previše nedorečenih priča se ovdje događa.
[/quote]

svaka informacija je dobra, problemi ce bit kad nam prestanu pisat o dionici, ovako znamo da se još uvijek kuha… a pozitivna ili negativna vijest koga briga…

slijedi nam precesija

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/I-poreznici-cesljaju-Fimu

na dnu članka piše da je mimović već preuzeo pluris prošli tjedan
jel zna neko nešto više o ovome,


VLDS-R-A je junk dionica, i to je svima jasno. Po meni najznačajniji argument za tu tvrdnju je da ju se ne može kupiti i na virtualnoj burzi PD. Štovani moderatori na taj način štite čak i naše virtualne novce od propasti.

Živjeli

Po čemu si to zaključio, u usporedbi sa mnogim dionicama na tržištu koje su po tome nelokiko puta veći junk od Validusa, za početak otvori stranicu Validus d.d. pa malo članaka…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav



VLDS-R-A je junk dionica, i to je svima jasno. Po meni najznačajniji argument za tu tvrdnju je da ju se ne može kupiti i na virtualnoj burzi PD. Štovani moderatori na taj način štite čak i naše virtualne novce od propasti.

Živjeli

Po čemu si to zaključio, u usporedbi sa mnogim dionicama na tržištu koje su po tome nelokiko puta veći junk od Validusa, za početak otvori stranicu Validus d.d. pa malo članaka…
[/quote]

Izgleda da mi sarkazam nije baš uspio.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

12:30 – izgleda da su nekima popustili živci pa malo rasprodaju

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

slijedi nam precesija


hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

Također podržavam rast.

I molio bi one koju su prodali ispod 20, da kad dođe opet iznad da kupe ponovo. Jer nemre rasti ak se ne kupuje.
Evo ja obećajem da neću prodavati ispod 20 [cool]



hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

Također podržavam rast.

I molio bi one koju su prodali ispod 20, da kad dođe opet iznad da kupe ponovo. Jer nemre rasti ak se ne kupuje.
Evo ja obećajem da neću prodavati ispod 20 [cool]
[/quote]

Ma daj, podržavate rast? A tko od nas ne, ali dok ne počne lupanje po asku ništa od toga.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


hvala današnjim prodavačima…

što se mene tiće sad možemo gore :))))

ne bih rekao…ja ću zato ipak sačekati 13-15 kn koje je kolega voley naveo [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close