VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Splite, lako se ask popuni. Evo mojih 2xxx komada nisu uopće na asku, a nek krene gore lako ih ja postavim. Tako bi i svi drugi. Ovdje ask nije šupalj, a dodatno bi se zgusnuo samo da krene cijena prema gore.

Nema veze. Sad kad je kupio ovo je postala fantastična firma s šupljim askom, eto samo što nismo na 40kn. Ma što 40kn, barem 60.
A kad proda na 20kn odjednom firma neće valjati ništa (uskok, horvat, mimo…) i izronit će mu neki gap na 15kn. Kojeg valja hitno popuniti.
[rolleyes]


verdi, 22.05.2010. u 11:42
http://www.vecernji.hr/vijesti/poreznici-istrazuju-poslovanje-fima-grupe-uskok-ovu-nalogu-clanak-144409

[/quote]
Maaa ni je moguće !?

who dares, wins

Ovdje je sve čisto ko suza.

ne bih se više ni ja kladio da je čisto kao suza
očito da je ovdje isto bilo pogodovanja i raznih rohada
strah me da u ovoj zemlji ništa nije rađeno po slovu zakona

Postanite Eu-robovi

"Istražitelje navodno također zanimaju financijski odnosi između Fima grupe i investicijskog fonda Validusa. Validus je Fima grupi, među ostalim, jamčio za kredit u HBOR-u kojim je dokapitalizirala taj fond i preuzela kontrolu nad njim, što znači da je Validus u tom aranžmanu bio sudužnik za vlastitu dokapitalizaciju."
Znači da je HBOR ao kredit Plurisu vidjevši koliko vrijedi zaparavo imovina Validusa.
[thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pokušajte Vi recimo dignit kredit od 1mil eura s tisućom eura plaće.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


"Istražitelje navodno također zanimaju financijski odnosi između Fima grupe i investicijskog fonda Validusa. Validus je Fima grupi, među ostalim, jamčio za kredit u HBOR-u kojim je dokapitalizirala taj fond i preuzela kontrolu nad njim, što znači da je Validus u tom aranžmanu bio sudužnik za vlastitu dokapitalizaciju."
Znači da je HBOR ao kredit Plurisu vidjevši koliko vrijedi zaparavo imovina Validusa.
[thumbsup]

Kolega Vaš zaključak je upravo nevjerovatan!!!
Koje izvrtanje teza!!!
Pa ovo ,ako se dogodilo ,je katastrofalno za Validus.
Vi uopće niste shvatili o čemu se ovdje radi ako je istina ono u čemu se piše u članku!
Pozdrav

pa ni Vaba ne daje margin kredit na vlds…,pa sto se dogadja zna tko??

Očito nitko nema pojma

Čim sam iznio nešto pozitivno evo "dobročinitelja" koji nemaju dionice Validusa a žele nama neupućenima objasnit kako bi trebali prodati svoje dionice.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


pa ni Vaba ne daje margin kredit na vlds…,pa sto se dogadja zna tko??

ako je ovo istina-jako lijepo za sve dioničare, previše nedorečenih priča se ovdje događa.

E kad bi nam sve bilo na tacni nebi tržili na 20-ak već puta nekoliko…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

New Report

Close