VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tržišna cijena VABE je onolika po kojoj se može kupiti , probaj kupit 100000 kom po 60 kn, tako da se pri svakoj većoj transakciji plaća debela premija, misliš da će prodati vjerovnici 513000 kom na burzi, ne budi smiješan. Kad bi VLDS imao namjeru prodati VABU interesenti bi se poubijali i ispod 200-300 kn ne bi išlo. Pa pomnoži pa ćeš vidjeti da po 200 kn to nije niti 15 mil eura.
VABA prodaja: 10 ti nalog na 187 kn.
Eto toliko.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

opasno ste mudri, samo sam se referirao na Nadanov post sa pitanjem o ulaganju Miškovića u Vlds…nema direktong ulaganju u Vlds, zasada a možda i nikada, ali to i nije poanta priče s Miškovićem….naravno da ako si jamac da će tebi vjerovnici sjesti na vrat ako dužnik ne plaća….a što se tiče moga ili ičijeg "zaglibljenja" u bilo kojoj dionici sačuvaj me bilo kojeg dušebrižnika sa bilo kojeg foruma..

pozdrav dečki i samo uživajte




cca 10 milja kuna otpada na Validus..ostalo su jamstva koja će se riješiti ulaganjem strateškog partnera u društva za koja su izdana jamstva…ali kao da ti to već ne znaš…nikad neću shvatiti zašto se ne uvede ignore opcija pa nek svatko odluči koliko dugo želi jedno te isto čitati, bila to glupost ili veća glupost

pozdrav


Jamstvo je jamstvo.Validus cijelom svojom imovinom odgovara za dug kojem je jamac.
Pa zato mu i je račun (do sada)blokiran sa gotovo 110.000.000 kuna.
Koliki je i kakav izvorni dug nije apsolutno relevantno ako ste svojom imovinom jamčili isplatu duga.
Vjerovnici će sa pokušati namiriti iz likvidne imovine,a nje Validus ima vrlo malo i mogla bi
"otići" po mizernim cijenama.
Pozdrav
[/quote]
bravo
[/quote]

ajde rađe nek netko posta k/p…ništa ne vidim na poslu…

Pratim Vlds več dugo, al nemogu razaznat istinu, osim da mislim da je ova cijena 0,16% BOOKA
Evo nešto konkretno od mene…
Prije mijesec dana nadokupio, vlds, nisam tržio s njim mjesecima, pa nisam ni vidio da je bila skinuta s liste kupnje na margin.
Zvala me banka da ih moram prodati isti dan, naravno prodao, al 10 dana poslje uslijedila blokada računa koliko Vam je poznato.
Prije odblokiranja ponovo stavljena na listu???
Jel banka stavila da se može iskrcati, ili ima informaciju da je sve o.k.
U dotičnu informaciju možete provjeriti na stranicama Credo banke u listi margin krediti, dionice slobodne za trgovinu..
Naravno u listi na kojoj se može kupiti do 50% portfelja….ZANIMLJIVO.
Ja i nadalje mislim nadokupiti, al oprezno…
p.s. to je jedina dionica na kojoj sam svojevremeno imao +120%
Naravno 50% prodao…tad [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

nirvana u top10, nema promjena od deblokade uopće, osim trejda na mjestu 10. prvog dana.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


nirvana u top10, nema promjena od deblokade uopće, osim trejda na mjestu 10. prvog dana.

Nirvana i nama drugima. Skoro mi je i drago danas bilo što sam zarobljen ovdje. Bar nije bilo živciranja kao na drugim dionicama.

Kompletan ask je 50k komada, velika većina do 40kn, dakle 2 milje kuna i nema više ASKA-a.
Oprez ljudi, jer sve je moguće pa tako i nagli izron.

26.11.2010 - Dan D

Lijepo je vidjeti kako gosti su već na Hvaru a hotelski kapaciteti se pune,… bit će ovo dobra sezona!

26.11.2010 - Dan D

istina, jednom smo već tako naglo izronili do 29, dobili dekompresijsku bolest i mrtvi se srušili na 17.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Splite, lako se ask popuni. Evo mojih 2xxx komada nisu uopće na asku, a nek krene gore lako ih ja postavim. Tako bi i svi drugi. Ovdje ask nije šupalj, a dodatno bi se zgusnuo samo da krene cijena prema gore.




@bisakovi

Ti misliš da će prodati za 31 mil kuna 30% VABE i da neće kupca za više od 4 mil Eura , onda definitivno se ne sramoti više jer si bezobrazan, a Pluris kome je prodao ne vidi se u prvih 10 tako da je to samo špekulacija.


Kolega,smirite se.Reagirate histerično i neprijateljski.
To Vam neće pomoći.
Pokušajte argumentima umjesto uvredama.
To je tržišna cijena VABE na burzi,sviđalo se to Vama ili ne.
I ne odlučuje Validus da li će nešto prodati ili ne već vjerovnik.
Pozdrav
[/quote]
staviš na prodaju 1000 dionica vabe pa cijena padne za 10%, a zamisli da stavis 50000 kom,,a bas je nekome stalo do 30 % vabe kad ima kontrolni paket,..kupit ce ovih 30% ako je stvarno povoljno po 20—ak kuna..ti si kolega buduci predsjednik uprave vlds u stecaju..

zDRAVAc, 22.05.2010. u 09:22
http://www.vecernji.hr/vijesti/poreznici-istrazuju-poslovanje-fima-grupe-uskok-ovu-nalogu-clanak-144409

New Report

Close