VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cca 10 milja kuna otpada na Validus..ostalo su jamstva koja će se riješiti ulaganjem strateškog partnera u društva za koja su izdana jamstva…ali kao da ti to već ne znaš…nikad neću shvatiti zašto se ne uvede ignore opcija pa nek svatko odluči koliko dugo želi jedno te isto čitati, bila to glupost ili veća glupost

pozdrav

i,usput budi rečeno…iznos blokade koji pokriva jamstvo nije isključivo na VLDS,već su svi jamci blokirani u ukupnom iznosu jamstva . Niti je on jedini jamac,niti bi se u najgorem scenariju komletan iznos naplatio od njega .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



cca 10 milja kuna otpada na Validus..ostalo su jamstva koja će se riješiti ulaganjem strateškog partnera u društva za koja su izdana jamstva…ali kao da ti to već ne znaš…nikad neću shvatiti zašto se ne uvede ignore opcija pa nek svatko odluči koliko dugo želi jedno te isto čitati, bila to glupost ili veća glupost

pozdrav

i,usput budi rečeno…iznos blokade koji pokriva jamstvo nije isključivo na VLDS,već su svi jamci blokirani u ukupnom iznosu jamstva . Niti je on jedini jamac,niti bi se u najgorem scenariju komletan iznos naplatio od njega .

[/quote]
zvonac nemoj tako ,pa uredu je da ljudi znaju kakaova je situacija..ako je tebi krepala krava sto drugima da krepa..

nadane nazalost kao sto vidis da bi kupio ove dionice moraces opaliti po asku, tvoje drukanje nitko ne puši… ali da nisi u kešu i da ne sliniš za njima nebi uopce pisao ovdje..

slijedi nam precesija

kolega s oproštenjem sereš kvake, ako već "pomažeš" ljudima daj im kompletnu informaciju pa nek čitaju sami, nemoj im ti izvlačiti dijelove koje su tebi zanimljivi…i nemaš se ti šta bojati ignore opcije, ja ju želim zbog sebe ne zbog drugih ljudi…ne laje pas zbog sela, pa tako ni ti

[[/quote]
zvonac nemoj tako ,pa uredu je da ljudi znaju kakaova je situacija..ako je tebi krepala krava sto drugima da krepa..
[/quote]


nadane nazalost kao sto vidis da bi kupio ove dionice moraces opaliti po asku, tvoje drukanje nitko ne puši… ali da nisi u kešu i da ne sliniš za njima nebi uopce pisao ovdje..

pokušavam..


Vi očito ne pratite nikakve info, VLDS NIJE prodao ni jednu dionicu VABE.

pusti ga, očito je pročitao na guglu što je bashing pa sad testira usvojeno ovdje [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

zvanac ti si izgleda jako zaglibio sa vlds ..prodavaj dok je vrijeme..


cca 10 milja kuna otpada na Validus..ostalo su jamstva koja će se riješiti ulaganjem strateškog partnera u društva za koja su izdana jamstva…ali kao da ti to već ne znaš…nikad neću shvatiti zašto se ne uvede ignore opcija pa nek svatko odluči koliko dugo želi jedno te isto čitati, bila to glupost ili veća glupost

pozdrav


Jamstvo je jamstvo.Validus cijelom svojom imovinom odgovara za dug kojem je jamac.
Pa zato mu i je račun (do sada)blokiran sa gotovo 110.000.000 kuna.
Koliki je i kakav izvorni dug nije apsolutno relevantno ako ste svojom imovinom jamčili isplatu duga.
Vjerovnici će sa pokušati namiriti iz likvidne imovine,a nje Validus ima vrlo malo i mogla bi
"otići" po mizernim cijenama.
Pozdrav

Ja svoje dionice po ovim cijenama ne prodajem. Bolje da propadnu ak je tako suđeno nego da mi se ekipa smije kad bude na njima zarađivala. Moje dionice nećete vidjeti, držim ih ili dok na njima ne zaradim ili dok se Validus ne ugasi (što je ipak malo vjerojatno).

Nitko na mojim dionicama neće zaraditi, bolje da sve propadne.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kolega Zvrc potpisujem i ja držim do daljnjeg.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



cca 10 milja kuna otpada na Validus..ostalo su jamstva koja će se riješiti ulaganjem strateškog partnera u društva za koja su izdana jamstva…ali kao da ti to već ne znaš…nikad neću shvatiti zašto se ne uvede ignore opcija pa nek svatko odluči koliko dugo želi jedno te isto čitati, bila to glupost ili veća glupost

pozdrav


Jamstvo je jamstvo.Validus cijelom svojom imovinom odgovara za dug kojem je jamac.
Pa zato mu i je račun (do sada)blokiran sa gotovo 110.000.000 kuna.
Koliki je i kakav izvorni dug nije apsolutno relevantno ako ste svojom imovinom jamčili isplatu duga.
Vjerovnici će sa pokušati namiriti iz likvidne imovine,a nje Validus ima vrlo malo i mogla bi
"otići" po mizernim cijenama.
Pozdrav
[/quote]
bravo

j0s malo i istjece 60 dana od blokade..,a onda stecaj..

New Report

Close