VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ah…i ti si pao s Marsa…

no,da ti ukratko objasnim ….Nadan ima problema s percepcijom,pa mu svako malo iskaču blokade,nakon kojih opet zauzima stavove . Trenutno je zaglavio u VLDS-u,a ,pošto je ovo vrlo solidna dionica,koja ima čvrstu fundamentalnu podlogu,rješena – oslobođena je od kratkoročnih,odnosno,dnevnih trejdera,što je danas bilo dokazano ( pogledaj današnje trgovanje,kada je pacijent opalio s 500 komada ((cca ))..po bidu,u želji da sruši cijenu,pa je lagano platio ručak kolegi )…nezna kako bi pokrio gubitak ulaza na 27,a izlaza na 21,u želji da uđe na 15…

sve u svemu,Nadan želi da dionica padne na 1 kunu,da je onda on kupi na 0,5 kune…ali kako ima lošu karmu,on bi je prodao na 0,10 Kn,špekulativno,da bi je ponovno kupio na 0,01 kunu….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Opet žlahtina? [lol]

Domaća! I sama teče…a podloga carpacio inćuni..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ah…i ti si pao s Marsa…

no,da ti ukratko objasnim ….Nadan ima problema s percepcijom,pa mu svako malo iskaču blokade,nakon kojih opet zauzima stavove . Trenutno je zaglavio u VLDS-u,a ,pošto je ovo vrlo solidna dionica,koja ima čvrstu fundamentalnu podlogu,rješena – oslobođena je od kratkoročnih,odnosno,dnevnih trejdera,što je danas bilo dokazano ( pogledaj današnje trgovanje,kada je pacijent opalio s 500 komada ((cca ))..po bidu,u želji da sruši cijenu,pa je lagano platio ručak kolegi )…nezna kako bi pokrio gubitak ulaza na 27,a izlaza na 21,u želji da uđe na 15…

sve u svemu,Nadan želi da dionica padne na 1 kunu,da je onda on kupi na 0,5 kune…ali kako ima lošu karmu,on bi je prodao na 0,10 Kn,špekulativno,da bi je ponovno kupio na 0,01 kunu….

[lol] [lol] tako je kolega , sad vidim da sam ja previše pojednostavio nenadanov problem . ovo je već 3D prikaz [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


…..Shvatite da Validus NE MOŽE propasti jer će prvo na bubanj cjelokupna Plurisova imovina. ….

A zakaj….?


pa njihova zajednička imovina ne pokriva dug.. koliko je vlds u blokadi..?

Nadanem daj me zemi za frenda plizz. Neda mi se čekati moda.
Vlds je 10 milja kuna u blokadi svojih peneza, piše sve par strana prije, 90 milja je jama, jama…


ovo je još bolje, pa nitko iz top10 nije kupio, dakle imamo novog strateškog investitora na vabi, ili starog koji pojačava ali diskretno. Pluris ima još skoro 10 mil kn u VABI, sramotno je da po ovoj cijeni prodaju, pa VABA je bila preko 600 kn. Prestrašno, ali kupci koriste njihovu slabost, sami su si krivi.

i to je previše za takovu banku..



…..Shvatite da Validus NE MOŽE propasti jer će prvo na bubanj cjelokupna Plurisova imovina. ….

A zakaj….?


pa njihova zajednička imovina ne pokriva dug.. koliko je vlds u blokadi..?
[/quote]
Stisni Zse pa tamo lijevo imaš limite trgovanja Lakše ti je jednom naučit pa nemoraš više čekat da ti neko odgovori

ma za.ebava, ignorirajte ga i bok…




…..Shvatite da Validus NE MOŽE propasti jer će prvo na bubanj cjelokupna Plurisova imovina. ….

A zakaj….?


pa njihova zajednička imovina ne pokriva dug.. koliko je vlds u blokadi..?
[/quote]
Stisni Zse pa tamo lijevo imaš limite trgovanja Lakše ti je jednom naučit pa nemoraš više čekat da ti neko odgovori
[/quote]
koliko je vlds u blokadi, jel pao ispod 100 miliona?


ma za.ebava, ignorirajte ga i bok…

znaci i tit si poginuo na vlds???

a kako splitova akcija 22 radi
ja ne vidim nego 30 naloga pa ne znam da li se ekipa postrojila na toj koti

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close