VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je još bolje, pa nitko iz top10 nije kupio, dakle imamo novog strateškog investitora na vabi, ili starog koji pojačava ali diskretno. Pluris ima još skoro 10 mil kn u VABI, sramotno je da po ovoj cijeni prodaju, pa VABA je bila preko 600 kn. Prestrašno, ali kupci koriste njihovu slabost, sami su si krivi.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zato što Pluris ima dosta toga za prodati, 985000 kom VLDS, pa Mirnu Rovinj, pa BPBA itd. itd. Kako nije sramo onog Nadana uspoređivat s Đakovštinom koja ima 5× veće obveze od imovine, dok VLDS kako kaže kolega Adler i da propadne (što je nemoguće) ima mesa koliko hoćeš.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

odlična vijest – bpba je dragulj u portfelju validusa , to je u biti pored fime bih i jedina imovina koja je interesantna za preuzimanje . sve ovo drugo iz portfelja vldsa je jedan lijep bonus potencijalnom kupcu. da je validus bio primoran prodavat vabu to bi bio svakako loš znak . ajd sad mi je herc na mjestu [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

S nestrpljenjem sam čekao ovu informaciju, otvaram skdd i grizem nokte. Kad sam vidio da Validus nije prodavao odahnuo sam. Ništa mi ne može ovi dan pokvarit… [thumbsup]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Izmaknimo prodaju na 22kn, a kupnju povucimo na 17kn pa nek lupa tko želi.

26.11.2010 - Dan D


Zato što Pluris ima dosta toga za prodati, 985000 kom VLDS, pa Mirnu Rovinj, pa BPBA itd. itd. Kako nije sramo onog Nadana uspoređivat s Đakovštinom koja ima 5× veće obveze od imovine, dok VLDS kako kaže kolega Adler i da propadne (što je nemoguće) ima mesa koliko hoćeš.

pa ako im dionica vrijedi 100 kn a prodaje se po 18 kn.. lako se moze izracunat vrijednost vlds i koliko su u blokadi..ispricavam se vlasnicima dkvs sto sam usporedio njihovu dionicu sa vlds..realno 1 dkvs vrijedi 2 vlds.. pitajte psihologa on sve zna..

molim da me se izvjesti kolika je blokada vlds…

Eto to je razina komunikacije na ovom forumu, ja dam neke činjenice i onda dođe kralj i objavi nešto ovako "realno 1 dkvs vrijedi 2 vlds.. pitajte psihologa on sve zna" i to moderatori puste, dok druge normalne postove moderiraju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Izmaknimo prodaju na 22kn, a kupnju povucimo na 17kn pa nek lupa tko želi.

Ja sam za, ali bojim se da će ekipu biti jako teško nagovriti da ne stanu na 19,x. Dapače ja još nisam uopće na asku. Ali evo sutra ako se dogovorimo stanimo na tih 22 bar da vidimo koliko nas malih ima, da vidimo da li cijelo vrijeme jedni drugima uvaljujemo.

ma pusti nenadana , on još trkelja o iznosu blokade [huh] , a napisano nebrojeno puta i postani linkovi i službene obavijesti na zse i piše lijepo u kons gfi . ko zna na šta on misli kad piše blokada , možda se radi o blokadi debelog crijeva [lol] . to je ozbiljan problem , pa čovjek doslovce puca po šavu [lol]

a da pozdravi isakovica [bye]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



Zato što Pluris ima dosta toga za prodati, 985000 kom VLDS, pa Mirnu Rovinj, pa BPBA itd. itd. Kako nije sramo onog Nadana uspoređivat s Đakovštinom koja ima 5× veće obveze od imovine, dok VLDS kako kaže kolega Adler i da propadne (što je nemoguće) ima mesa koliko hoćeš.

pa ako im dionica vrijedi 100 kn a prodaje se po 18 kn.. lako se moze izracunat vrijednost vlds i koliko su u blokadi..ispricavam se vlasnicima dkvs sto sam usporedio njihovu dionicu sa vlds..realno 1 dkvs vrijedi 2 vlds.. pitajte psihologa on sve zna..
[/quote]

Ne ne ne ne ne ne….Ovako: 1 HT vrijedi 0,5 Validusa, 1 ATPL vrijedi 2 Validusa, 1 IGH vrijedi 4 Validusa. To je pravi izračun.

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

O kakvoj blokadi se ovdje priča. O čemu ovaj govori ?

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

New Report

Close