VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

17,XX s Mimovićem ili bez njega jako čvrsta potpora.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ja sam izaso sa prvih 160 kom.,falilo mi lovice da pocistim sve na hgsp-u po 25,70.,pozzz..

na kraju ti došlo na isto. HGSP 25,07

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


17,XX s Mimovićem ili bez njega jako čvrsta potpora.

Gle ja neznam tko prodaje i na ovim cjenama, eventualno trejderi. Ali kaj je najbolje prolaze solidne količine ovih dana.
Tak da je moguće da je šutnu i niže.
No o ovome svemu smo pisali kad je odblokirana u srijedu.
Raketa koja rzo nestaje bez goriva, najbrži prsteki, i onda strmoglavo dole.
Samo se bojim da su to radili oni koji su pričali da idemo na 30 u petak, ne da se bojim nego tako i ispada sad iz dostupnih informacija.
Samo se nadam da nitko nije nasjeo, u stvari ne nadam se, siguran sam da je. Takav sam bio i ja nažalost. Pa kad te plavi par puta poštucne, naučiš di ti je mjesto.

jaka potpora na kupnja od 17,50 do 18
meni se ne zuri pricekacu ga malo nize

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



17,XX s Mimovićem ili bez njega jako čvrsta potpora.

Gle ja neznam tko prodaje i na ovim cjenama, eventualno trejderi. Ali kaj je najbolje prolaze solidne količine ovih dana.
Tak da je moguće da je šutnu i niže.
No o ovome svemu smo pisali kad je odblokirana u srijedu.
Raketa koja rzo nestaje bez goriva, najbrži prsteki, i onda strmoglavo dole.
Samo se bojim da su to radili oni koji su pričali da idemo na 30 u petak, ne da se bojim nego tako i ispada sad iz dostupnih informacija.
Samo se nadam da nitko nije nasjeo, u stvari ne nadam se, siguran sam da je. Takav sam bio i ja nažalost. Pa kad te plavi par puta poštucne, naučiš di ti je mjesto.
[/quote]

Ja mislim da ovo samo režu oni koji imaju mali minus, a to je ovo kupovano na 18,x-19. Svi ostali čekaju. Pa ovo danas sigurno nitko nije prodao s plusom!

koliko je blokada? kada se otvara stecaj?


koliko je blokada? kada se otvara stecaj?

Hehe, a ti kralj. Daj me za frenda zemi da nemoram čekati tolko za ove kratke, al slatke izjave…

jel mi se to čini ili krečemo prema gore…… [rolleyes]

uglavnom idemo ‘na gore’ a kad ćemo ‘prema gore’ to ne znam

ljudi jel vi vidite kompletnu stranicu zse?
ja ne vidim dio sa fin. izvješćima i novostima..

Dionice VABE prodao je Pluris jer su vjerovatno bile u zalogu. Tako da je ova priča da Validus prodaje neosnovana. Shvatite da Validus NE MOŽE propasti jer će prvo na bubanj cjelokupna Plurisova imovina.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

…..Shvatite da Validus NE MOŽE propasti jer će prvo na bubanj cjelokupna Plurisova imovina. ….

A zakaj….?

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close