VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupnja nešto pojačala [huh]

Da, sad moš prodat jer smo na 20, pa opet ringišpil na 19 [lol]

2000 komada se sudaraju na 19,50. Ja kažem iskrcaj kao i jučer pa niže dolje. Ili ukrcaj pa gore. Jedno od toga će biti.

špekulira se danas s objavom. svi nalozi su vjerovatno s istog računa. zanimljivo u svakom slučaju vidjeti hoće li se maknuti u 10 i poklopiti one koji se budu nadbidavali.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Kupnja nešto pojačala [huh]

mislim da je navlakuša koja će nestati 5 minuta prije 10 sati, ali ako ostane, taman ću iskrcati ovo što sam jučer kupovao ispod 19 kn [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

@rekvijem
to si i ja mislim, ali špirijus mi govori da bi trebao pokratiti poziciju malo i pričekati jučerašnje razine.
No ako odleti preko 20, žao mi je tih 300-400 komada.
Ipak igrati se mora…

Danas će svi biti na okidaču, čeka se vijest o Mimi. Ako bude pozitivna, počinje zabava. Ako bude negativna, isto tako. A ako je ne bude, onda bi HANFA trebala blokirati trgovinu Validusom do službene vijesti o našem dragom Mimoviću i tako prisiliti Validus da ubrza stvar.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Svi su se povukli.
Ne mogu vjerovati da majmuni misle nekoga navući na takve idiotske fore.

mislim da ljudi sazrijevaju na ovim prostorima. tko god to bio na bidu, netko veći ili netko od nas nije bitno, niti jedan investitor se nije zahaklao.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ko? pa tko ovdje nauči trgovat taj se može snaći i u Tunguziji [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pa uprava nas je već razmazila pažnjom zadnjih mjesec dana , sad kad smo navikli čitat bar 3 obavijesti tjedno već je predugo prošlo od zadnje . danas bi trebali poslat na zse bar nešto , makar da se mimo javio na tel [lol] il da je pustio na faks pa taman da je i prazan list [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Svi su se povukli.
Ne mogu vjerovati da majmuni misle nekoga navući na takve idiotske fore.


očito polaze od sebe,da nije smiješno bilo bi žalosno…. [smiley] [cry]

evo opet onaj iskreni kupac s +4k komada [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

sad gledaj psihologiju na djelu, prvi koji ga načne s deset, sto komada nebitno, pojest će ga ostali kao da si skočio piranama u akvarij

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close