VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čim je moj broker imao utovar, znači da se nazire kopno..ma da kopno, Tahiti

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Horizontalni trend,koji može potrajati i cijelih godinu dana (već traje nekih 9mjeseci) prije konačnog rasta. Nazire se snažniji odbijanac, potencijal do mjesta GAP-a, 25,5-26kn iako nije ako se dogode prave vijesti nemoguće ni daljni rast cijene i probijanje gornje granice kanala.
U svakom slučaju 27kn minimalni target za idućih 4-5 mjeseci.

26.11.2010 - Dan D


čim je moj broker imao utovar, znači da se nazire kopno..ma da kopno, Tahiti

Znam ja brokera koji je imao utovar i na 28


Horizontalni trend,koji može potrajati i cijelih godinu dana (već traje nekih 9mjeseci) prije konačnog rasta. Nazire se snažniji odbijanac, potencijal do mjesta GAP-a, 25,5-26kn iako nije ako se dogode prave vijesti nemoguće ni daljni rast cijene i probijanje gornje granice kanala.
U svakom slučaju 27kn minimalni target za idućih 4-5 mjeseci.

kolega splite jr , molim kratko pojašnjenje ovog grafa , obzirom da nisi dugo piso pa sam zaboravio koji je MA plava linija a koji žuta – plava je pretpostavljam kraći MA . šta kažu oscilatori za slučaj da do kraja tjedna dobijemo info o materijalno značajim činjenicama , koji je prvi target [thumbsup] . i daj označi te krucijalne gap-ove koje još moramo popunjavat – zanimljiviji su mi ovi iznad trenutne cijene .

ajd ako može nabaci i jedan od onih tvojih el wave grafova i daj neki count da počnemo brojat , mada m se čini da se ovdje sitno broji do snažnog pokreta u jednom il drugom smjeru [thumbsup] .

pozdrav jedinom tehničaru koji zna jel gap popunjen il nije [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Plava je ipak duži MA, dok je žuta kraći (MA20), dakle situacija ipak nije tako strašna kako je neki vide jer trend i dalje nije narušen.
Glede targeta – gornji targeti su 31;38; 43; 47; 63, a donji targeti su 18; 16,3; 14.3; 12.8
Evo i graf ELWAVE-a.
ELWAVE i dalje vidi simetrični trokut koji može probiti gore ili dolje.
U svakom slučaju slijede snažnije promjene cijena (ne mislim 10-15% dolje gore, već prije 50-60%).

26.11.2010 - Dan D

ma to te ja pitam , daj 50-60% gore il dolje , dosta ovog mrljavljenja , ugasi svjetlo i naloži – pa ko pukovnik ko pokojnik [thumbsup] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

splite po ovoj tvoj črčkariji donja stranica trokuta je krivo postavljena i probijena je već odavna iskrcajem gospodina čije ime ne smijem napisati.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kolega Rekvijem, ako ćemo tako gledati onda je i na 28-29kn nedavno bio probijen simetrični trokut debelo gore pa pogledajte gdje je to dovelo.
Ovo nisu moje crtkarije već po uljudnom upitu g. Jure sam postavio što veli program ELWAVE.
Evo i graf za dokaz! Postoji stari princip na burzi kad ne možeš probiti trokut gore, vrati se, zaobiđi trokut i kreni gore.

26.11.2010 - Dan D


Horizontalni trend,koji može potrajati i cijelih godinu dana (već traje nekih 9mjeseci) prije konačnog rasta. Nazire se snažniji odbijanac, potencijal do mjesta GAP-a, 25,5-26kn iako nije ako se dogode prave vijesti nemoguće ni daljni rast cijene i probijanje gornje granice kanala.
U svakom slučaju 27kn minimalni target za idućih 4-5 mjeseci.

bla bla truć
pa što ne poskidaš sve do 25 kn kad ti je tako jeftino??
ti se sad ukrcao pa nas gurkaš da kupujemo da se ti iskrcaš! koji si ti lik [angry]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Možda da pojednostavim onaj graf od splita

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

kolega split je ovaj put više nego korektno iznio svoje viđenje razvoja situacije na validusu . kolko ja vidim navedeni su i gornji donji targeti , uz projekciju visoke volatilnosti što je i razumljivo s obzirom na okolnosti . ako se dostave garancije – šta misliš kud će cijena i za kolko – naročito će te neko čekat da se nakrcaš po 18-19 kn . naravno postoje šanse i za drugačiji razvoj situacije – isto moguće . čovjek je postavio svoje viđenje TA za validus svojevoljno i bez naknade , ko je u dionici njemu se više sviđaju gornji targeti , ko nije čekat će ovaj tečaj ronjenja ako do njega dođe . svakome na volju kako misli da treba .

juniore hvala na pojašnjenju [thumbsup]

ps (za ove što kao dobronamjerno ukazuju na drukanje): za kontraindikacije i nuspojave kontaktirajte svog liječnika il ljekarnika [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Kupnja nešto pojačala [huh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close