VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ne, samo da shvatite otkuda drukerska ekipa crpi snagu. ovo je datum kad se najniže trgovalo s ovom dionicom. inače pri izlistavanju na burzi cijena se godinama držala na 80. ta cijena tada nije imala smisla, to je bio panični oversold. i ako dođe na tu razinu na temelju jednodnevne panike pripazite da ne prodate na toj razini. ako vas je strah riješite sad i mirni ste. ja bi jako jako rado kupio na tih 12,03 veći paket sad kad je situacija ”još gora” nego tog 6.3. Prvih 2000 komada VLDS sam kupio na 14,xx prije ovog sloma, otrpio 20% minusa, i nakon tog šoka izašao tri mjeseca kasnije van. što se mene tiče neka se povijest ponovi, ja ću čekati tu šansu ako su neki do vas ovdje ju spremni dati. Unaprijed hvala.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ima li kakvih konkretnih ifornacija ?…. kolege.

maaaloo ‘možda’ sutra, ali sumnjam



evo još loših vijesti, srećom je VLDS izvan toga, ali sve je to povezano.
Str.17 gore desno:


To je vijest od prošle srijede i objavljena je na burzi.
[/quote]

Što ćeš, kad nema novog materijala drukeri koriste i stari! Možda računaju s tim da nisu svi pročitali!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

dobre ili lose vjesti
mislim da cemo vidjet VLDS na oko 17 kn
a onda samo nebo je granica ( valjda)


dobre ili lose vjesti
mislim da cemo vidjet VLDS na oko 17 kn
a onda samo nebo je granica ( valjda)

Ako je nebo granica zašto onda ide na 17 najprije?

Nije mi jasno čemu ovakve neargumentirane izjave? Da se razumijemo, ja sam danas čamio na 17,12 dugo vremena, ali više mi paše da odmah ode gore jer imam dovoljnu količinu. No nikako mi nisu jasni porivi ovih što ovako pišu: “Dohvatiti će to nebo, ali najprije će malo glumiti ponornicu.”.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ako je nebo granica zašto onda ide na 17 najprije?

Hvata zalet……….



dobre ili lose vjesti
mislim da cemo vidjet VLDS na oko 17 kn
a onda samo nebo je granica ( valjda)

Ako je nebo granica zašto onda ide na 17 najprije?

Nije mi jasno čemu ovakve neargumentirane izjave? Da se razumijemo, ja sam danas čamio na 17,12 dugo vremena, ali više mi paše da odmah ode gore jer imam dovoljnu količinu. No nikako mi nisu jasni porivi ovih što ovako pišu: "Dohvatiti će to nebo, ali najprije će malo glumiti ponornicu.".
[/quote]
treba bit strpljiv kolega.
di je zurba?

Izgleda da ona transakcija na VABI od 25000 komada nije od strane VLDS što je jako dobar znak.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kolege danas +700 kom.

To kada je bilo 13 kn. trajalo MINUTE, gledao tada bilo 10 000 kom. na prodaji 5 minuta [thumbsup]
Idemo je idgnut na 35-40, pa da vidimo što dalje….

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

nažalost to će se vidjeti tek sutra [sad] transakcija je obavljena 14.05. Dakle ako ne griješim T3+ bi bilo 19.05. navečer izvješće SKDD. http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BPBA-R-A
navijajmo za pluris ili nikomat. izgleda da su i VABU stavili u zalog kao i dionice validusa.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

a i ovdje smo sami sebi izbijali i dodavali lopte drugi radni dan, 13.5.2010 21,32 30.412 kom 648.434,74 kn
jer promjena u top10 nema.

* Važeći podaci za uredovni dan 18.05.2010 .

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 78.145 2,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 35.556 1,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.120 1,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
Ukupno: 60,33

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]




dobre ili lose vjesti
mislim da cemo vidjet VLDS na oko 17 kn
a onda samo nebo je granica ( valjda)

Ako je nebo granica zašto onda ide na 17 najprije?

Nije mi jasno čemu ovakve neargumentirane izjave? Da se razumijemo, ja sam danas čamio na 17,12 dugo vremena, ali više mi paše da odmah ode gore jer imam dovoljnu količinu. No nikako mi nisu jasni porivi ovih što ovako pišu: "Dohvatiti će to nebo, ali najprije će malo glumiti ponornicu.".
[/quote]
treba bit strpljiv kolega.
di je zurba?
[/quote]

Misliš treba je prvo nadrukati dole da se ukrcaš? [lol]

New Report

Close