VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo velik čovjek može pisati loše o dionicama koje posjeduje. Spomenik za Rekvijema. [rolleyes]

ma ne pišem loše nego sam frustriran netransparentnošću zadnjih tjedana prema malim dioničarima. čut će me na skupštini.
inače zaboravio sam napisati: kupujem 10.000 komada VLDS po 10,00 van burze pa ako ima zainteresiranih…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Moš`mislit…..ovo se baš dobro uklapa u njenu ulagačku strategiju…..zajedno s HT-om i JNAF-om…..
Nadajmo se da ova naša Ivana zna što radi…. [pray]

kolega Rekvijem provociraš malo. kupuješ 10 000 ko van burze, znači očekuješ (sanjaš) da će cijena pasti.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

naravno da nije zločin biti na bidu. i ja ću biti na bidu ali ipak vjerujem u rasplet koji će pomesti ask a ne bid.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja jedino ne razumijem koja je onda uloga Mimovića kad je poslao službeni dopis na ZSE o investiranju u VLDS, i cijena je narasla s 22-23 kn na 28-29. Pa nije valjda da bi radi tim 200-300 tisuća kuna koji su recimo neki zaradili iskrcajem ocrnio samog sebe pa i možda privukao zakonodavtsvo da ga pročešlja. Šta vi mislite?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

nema ga se za što goniti jer nikakva ponuda nije obvezujuća, samo insinuacija i pisma namjere. a lakše je iskrcati preko 100.000 komada od 29 do 18 nego od 22 do 18 kao što je učinio pluris. taman su počeli prodavati na vrhu cijene. dobro je to rumenige napravio, svaka mu čast. on je naš goldman sachs u malome. dobro je što je iskrcaj gotov i neće biti više presinga preko burze.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

i šta je Marina odlučila? Mimo ili prodaja?

slijedi nam precesija

bolje da se do ponedjeljka ne oglašuju uopće, dok ne riješe Grčku, ovako bar ne padamo [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


bolje da se do ponedjeljka ne oglašuju uopće, dok ne riješe Grčku, ovako bar ne padamo [smiley]

Nije valjda da vjeruješ da će poštivati rok do kraja tjedna koji su spomenuli?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

evo nekaj…valjda je to OK a da me se opeet ne popljuje…

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/M2vvB8b4fZqBCvvvWMEzVg==.pdf

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Da, to bi moralo biti to!

Valjda bu došla i ta potrebana garancija neke talijanske ili švicarske banke.

Sad kad se pojavi Unicredito ili Intesa kao garant!

Gdje nam je onda kraj! [thumbsup] [thumbsup]


Da, to bi moralo biti to!

Valjda bu došla i ta potrebana garancija neke talijanske ili švicarske banke.

Sad kad se pojavi Unicredito ili Intesa kao garant!

Gdje nam je onda kraj! [thumbsup] [thumbsup]

ako pokrije smao ovu blokadu u grubo to je preko 40 kn/dion [thumbsup]

New Report

Close