VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zakaj na ovoj temi svi dobijaju superiška ocjene, a pišu loše o dionici,tj. dionica je banana?

Obično su loše ocjene u igri?

Znam da je malo off, ali nisam mogao ne pitati.

kapital i rezerve: 267.673 mil
ukupno obveze: 247.968 mil
bvps: 100,99 kn

još tu ima mesa [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

ima mesa…vise vrijedi dkvs nego vlds..


ima mesa…vise vrijedi dkvs nego vlds..

papir stvarno trpi svakakva sranja…

Nekaj se događa, na gledalici Zabe ju ne vidim više, kad idem tražiti pod oznaku Vlds ko da ne postoji.
To se nije dešavalo niti na dkvs…zanimljivo!

čas odluke za validus – il pokojnik il pukovnik – tik tak tik tak [undecid]

Vaš link

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

marinica mi se nekako postarala , teške je brige more – potpisat il otpisat – pitanje je sad [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


marinica mi se nekako postarala , teške je brige more – potpisat il otpisat – pitanje je sad [lol]

Meni izgleda ko da slavi Sv. Patrika ili samo želi diskretno poručiti da će se negdje nešto zeleniti.

who dares, wins

što ženi bi da iz uglednog Siemensa dođe u ovaj mulj od Validusa. meni ovo sve gore izgleda, a izgleda mi također da ću morati otpisati tih par tisuća koje imam kao što je ingra otpisala mavrovo.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



marinica mi se nekako postarala , teške je brige more – potpisat il otpisat – pitanje je sad [lol]

Meni izgleda ko da slavi Sv. Patrika ili samo želi diskretno poručiti da će se negdje nešto zeleniti.
[/quote]

na svim dosadašnjim intervjuima nosila je taj isti zeleni sako. Ili ih ima nekolicinu istih, ili je i njoj račun pod blokadom.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

samo velik čovjek može pisati loše o dionicama koje posjeduje. Spomenik za Rekvijema. [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

* Važeći podaci za uredovni dan 05.05.2010 .

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 78.145 2,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 35.556 1,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.120 1,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
10. MIKO NOVAKOVIĆ IVANA 18.638 0,69 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA

Imamo NEW ENTRY na br.10….
Dotična je bila i u HPDG-R-A i u KTKA-R-A……
I navodno polagala ispit za brokera 2007 (navedeno na temi HPDG)……

New Report

Close