VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam ostao unutra…pa kaj bude…
ako krene dolje cekam, ako kren gore "razmisljam" [lol]

jee do sad se je dalo zbrisati sad ni to.

who dares, wins

Računi svih tvrtki sastavnica bivše Fima grupe – Plurisa, Fima grupe, Stoga, Weissbarth i partnera te Fima Alfe – blokirani su za iznos od po 45 milijuna kuna.


Računi svih tvrtki sastavnica bivše Fima grupe – Plurisa, Fima grupe, Stoga, Weissbarth i partnera te Fima Alfe – blokirani su za iznos od po 45 milijuna kuna.

Iz ovog je vidljivo da Validus nije firma sljednik FIma grupe, pa prema tome prema njemu nije moguće raditi ovrhu. Ovrha se može raditi na dionicama koje su predmet zaloga, tj. na dionicama Nikomata i Plurisa. Možda bi tako bilo i najbolje…


Računi svih tvrtki sastavnica bivše Fima grupe – Plurisa, Fima grupe, Stoga, Weissbarth i partnera te Fima Alfe – blokirani su za iznos od po 45 milijuna kuna.

može link za nas nepismene linštine?

Postanite Eu-robovi

članak na str.3 dole desno:


članak na str.3 dole desno:


Ok, sada pouzdano znamo da su tolike količine dionica (koje su bile založene) prodavane da se naplati potraživanje, što se tiče tužbe Validus nije sljednik Fima grupe tako da daljnih problem, odnosno Validus se niti ne spominje u tužbi osim njegovih dionica danih u zalog…da pojednostavnimo cijena dionica je pala pa je kolateral postao puno manje vrijedan…recimo kao margin kredit…
ako se priča s strateškim parterom pokaže kao istinita, rast vrijednosti dionice će biti svima u interesu…



ja sam ostao unutra…pa kaj bude…
ako krene dolje cekam, ako kren gore "razmisljam" [lol]

jee do sad se je dalo zbrisati sad ni to.
[/quote]

pa podsjecam se hg spota kad je bila takoder obustavljena trgovina , ali iz drugih razloga..
trajalo je od 7.12.2009 do 18.12.2009, nakon toga je doticna krenula padajucim tijekom..
daklem nadam se u 10-ak naredninih dana da ce se doticni iz validusa imat cime ocitovat da znamo na cemu smo…ovak dotad mi preostaju samo banane, a ne igram tenis…
normalno da je ovdje blokada iz drugih razloga pa prema tome,na tablete necu, mozda pokoja zestica i to je to-da si kupim vrijeme he he…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ne znam kolege da li se pravite ludi ili stvarno ne znate o čemu govorite, pogledajte dionicu HG Spota, ta firma ima duplo veće obveze od imovine dok Validus ima imovinu peterostruko veću od obveza. Ma dajte ljudi ili pišite suvislo ili zašutite.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

nekako ovih sedmero što rade u validusu skupa s direktoricom još čita rješenje hanfe. ili netko uzeo bolovanje pa ne stigne napisati ništa suvislo [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kuda im se žuri, realno ih boli dupe…vjerojatno će čekati da dogovore s "partnerom" do kraja tjedna kako su i najavili pa će se onda očitovati…
ili su već na putu za neku zemlju s kojom nemamo potpisan ugovor o izručivanju krimosa (šala naravno, ali više me ništa ne bi iznenadilo)


nekako ovih sedmero što rade u validusu skupa s direktoricom još čita rješenje hanfe. ili netko uzeo bolovanje pa ne stigne napisati ništa suvislo [smiley]

Oni su već jučer napisali i poslali. Jedino što nije baš suvislo 🙂



članak na str.3 dole desno:


Ok, sada pouzdano znamo da su tolike količine dionica (koje su bile založene) prodavane da se naplati potraživanje, što se tiče tužbe Validus nije sljednik Fima grupe tako da daljnih problem, odnosno Validus se niti ne spominje u tužbi osim njegovih dionica danih u zalog…da pojednostavnimo cijena dionica je pala pa je kolateral postao puno manje vrijedan…recimo kao margin kredit…
ako se priča s strateškim parterom pokaže kao istinita, rast vrijednosti dionice će biti svima u interesu…
[/quote]

Kada to bude svima jasno,prestaće i pisanje na ovoj temi,barem sa znakom upitnika. jednostavno,rasprodaja je krenula,jer je "puko margin" . Sličnih je primjera bilo lani napretek .Nakon istreesanja,cijena je išla nazad,a vremenom i 100% više . A jesu li nikomat i pluris u još većoj kakici ( možda nisu skupii dovoljno da pokriju jamstva ),pa nastave opet prodavati…pa,ako baš žele,zašto ne ? Ima kupaca .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close