VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidi vraga Pluris više definitivno ne prodaje , kolege usprkos vašoj zlobi idemo gori. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Vidi vraga Pluris više definitivno ne prodaje , kolege usprkos vašoj zlobi idemo gori. [thumbsup]

Mišljenja sam da bi bilo sigurnije i bolje odblokirati račun, a onda…. [thumbsup]

[pray]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


jel bi bio tko od vas tako dobar da malo razjasni moguce scenarije kod ove dokapitalizacije?

onako opcenito posto jos nisam sudjelovao niti u jednoj..
osim toga jel mislite izac kad/ako cijena ode gore ili ne tj. u kojem trenu procesa je najbolje izac?


dakle…osobno:

ne mislim sudjelovati u dokapu,a 100% sigurno da to neće biti omogućeno svim dioničarima ,pa me nije ni briga.

Da,naravno da mislim izać iz dionice,ako cijena ode gore,po mogućnosti na ATH,a ako ne ,onda barem s plusom.

najbolje je izaći u trenutku kad zadnji optimista udara po asku [lol]

ps. Ozbiljno…znam da ništa ne znam . Uprava se konstantno očituje o spasonosnim rješenjima, a prvi dvojac rasprodaje papire . Radi li to s namjerom da sruši cijenu ? Hm..pre-brzo je došla ova obavijest koja im kvari posao. rade li to jer se ne slažu s budućom politikom novog vlasnika ? Hm…pa valjda,postoji bolji način da se prodaju vrijednosnice,od rasprodaje ? A,možda im samo treba keša ? Moguće,ali,ako SVI očekujemo rast dionice na barem 30-40 Kn…zar nisu mogli pričekati ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Evo da se i ja javim, jer trenutno ne vidim ništa pozitivno od ogromnog s… (od blokade računa, do "ne znam kada su zadnji puta ostvarili dobit", prodaje prve dvojke iz topa 10, puno rekla-kazala informacija, a i portfelj im je u kur… do onoga što me najviše muči špekulacija o tajnim ugovorima) pa sam vas napustio al tko zna – špekulativno možda se vratim… [angry]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

pa šta je ovo 😀

svaki drugi se hvali da je vani … eh


@crumarix
: što ako dokap ipak bude omogućen svim dioničarima… imaš li neki poseban razlog zašto nebi sudjelovao? moj je jer nemam keša … ali tko zna ako nabavim neki keš da se ne zeznem jer zaista neznam što dokap nosi..

slijedi nam precesija


Mišljenja sam da bi bilo sigurnije i bolje odblokirati račun, a onda…. [thumbsup]

da račun nije blokiran, ne bi se uprava trgnula i počela tražiti strateškog partnera koji će preuzeti/spasiti firmu….. tako da "svako zlo za neko dobro"…. bolje da je sada trgovanje dioniciom blokirano jer kad se objavi da je sporazum o ulasku strteškog partnera potpisan i da ide deblokada računa, isti dan će VLDS probiti 30 kn, a ovi što su u panici tukli zadnjih 10 dana po bidu kupovat će natrag te iste dionice po puuuno višoj cijeni.
špekuliranje se često ne isplati, samo to ljudi ne žele sami sebi priznati [wink]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Kolega fajrunt svaka čast na postu,tako sam im ja govorio na lKPC kad je bila 660 kn ali im je bilo preskupo, e pa sad im je 2000 kn prejeftino.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


pa šta je ovo 😀

svaki drugi se hvali da je vani … eh


@crumarix
: što ako dokap ipak bude omogućen svim dioničarima… imaš li neki poseban razlog zašto nebi sudjelovao? moj je jer nemam keša … ali tko zna ako nabavim neki keš da se ne zeznem jer zaista neznam što dokap nosi..


zašto se onda opterećuješ sa time,što dokapitalizirati i što očekivati od toga (ovdje je jako zamršena situacija )gledaj da zaradiš na razlici cjene i plovi na valovima, emotivne situacije nisu za trgovanje na burzi..

ja sam ostao unutra…pa kaj bude…
ako krene dolje cekam, ako kren gore "razmisljam" [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Na zadnjih 10tak postova mogao bi se napraviti lijep seminar iz psihologije. Vidima da upravo oni koji su bili euforični na cijenama koje su bile 40% više od trenutne prelaze u pesimiste i počinje ih prevladavati strah. Da li opravdano ili ne vidjet ćemo uskoro.
Da bi sad iznosili nekakve analize mislim da je bez veze, jer ono što je Mimović pričao je ipak malo pretjerano i koliko je uopće realno.
Meni je iskreno drago da je Hanfa blokirala trgovanja, pa nek se konačno ova smiješna ekipa iz Uprave izjasni tko tu koga i zašto. Barem ćemo doznati pravo stanje stvari, a ne ova piskaranja o pismima namjere i sličnim gotovim stvarima.
Po meni su ove loše vijesti na ovim cijenovnim razinama ugrađene u cijenu i razloga za strah od nekog pada nema. A par dobrih vijesti (ali vijesti ne laprdanja) moglo bi se lijepo odraziti na cijenu.

IMHO.

Kaj sad ?

Predlažem jednu analizu dobrih i slabih strana ove dionice. Kolika je fer vrijednost i na temelju kojih činjenica ? Ostvimo extremne emocije po strani i pokušajmo procijeniti dalnji tijek događanja .
Svaki od nas ima neki svoj podatak koji nemaju svi . Otvorimo karte na stol i pretresimo VLDS-R-A.

New Report

Close