VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad vidim tko je direktor nije mi zao…dao bii vise zandionicu,vjerujem da ce UP jel ima ima svoje momente, samo samo dok se ovi isprazne koji drze "rucnu kocnicu"…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



@knut

očito je sve istina što je pričano, a moj interes od ponedjeljka je podebljati poziciju [rolleyes]

Trenutno je to zadnji članak,a kako je vikend pred nama…biće postova i članaka….hoćeš li kupovati u ponedjeljak ovisi o prodavaču . Ako vidiš na 20 10000 komada…hoćeš li kupiti ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




@knut

očito je sve istina što je pričano, a moj interes od ponedjeljka je podebljati poziciju [rolleyes]

Trenutno je to zadnji članak,a kako je vikend pred nama…biće postova i članaka….hoćeš li kupovati u ponedjeljak ovisi o prodavaču . Ako vidiš na 20 10000 komada…hoćeš li kupiti ?
[/quote]

S obzirom da znam tko je prodavač, te način na koji prodaje, vjerojatno da – iako ako vidim priliku da ide i niže, normalno da ću postupiti najbolje za moje portfelj

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

a evo i novi logo vegete [lol] [lol] [lol] .
Vaš link

a evo i izvornog članka:
Vaš link

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Odlazim u ribolov, do ponedjeljka ne otvaram računalo. Ugodan vikend, svima.

evo još jedan stariji članak o mimovichu iz najtiražnijih dnevnih novina na balkanu:
Vaš link

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

dobro kolega rekvijem, kako vam se da pratiti tolike nickove 😉


Odlazim u ribolov, do ponedjeljka ne otvaram računalo. Ugodan vikend, svima.

Bistro!

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Mimović je fantom, nema ni imovinu ni poslovnu prošlost
“Ranko Mimović nema imovine, nema poslovnih pothvata, nema poslovnu biografiju… Ranko Mimović je nepoznat u poslovnim krugovima i iza njega ne stoji ničiji kapital, pa tako ni srpski, talijanski ili švicarski!” Takve su odgovore poslali istražni organi Slovenije i Srbije svojim hrvatskim kolegama na njihov upit tko je Ranko Mimović, čovjek koji tvrdi da je kupio Fima Ami i tako stekao 10,64 posto dionica Podravke, te da će preuzeti većinski udio u koprivničkoj tvrtki.
http://www.jutarnji.hr/afera-spice–tajna-aneksa-4-otvorila-vrata-madarskom-preuzimanju/736742/
Ak Emilu ne daju da preuzme Podravku, a za njega se bar zna tko je i šta je moš si misliti kako će ju ovaj preuzeti.

who dares, wins

I kaj sad ? Sve ono za sto je Jurcic tvrdio da ce naplatiti od FIMA-e, ispada da su to njegovi dugovi. Nebi me zacudila ni tuzba za stetu.

http://www.jutarnji.hr/afera-spice–tajna-aneksa-4-otvorila-vrata-madarskom-preuzimanju/736742/

Vaš link

Zadnja rečenica je ključna:
”Varteksu i ostalim tvrtkama iz portfelja Validusa — Helios Farosu, Visu, mljekari Mils i hotelima Zenit i Stela zajedničke su vrijedne nekretnine u bilanci na atraktivnim lokacijama koje bi možda bile vrjednije u slučaju prenamjene.”

Ups, ako je ovo istina pa zašto pobogu pluris i nikomat prodaju? Ili bi pitanje moglo biti dali to oni rade zbog ovrhe, što bi značilo da moraju prodavati jer poštuju zakon? Tko li je kupac? Možda sami informanti iz vlds? Kolko pitanja… baš me zanima gdje će u ponedjeljak stajati ask.
Ajmo nabacite još koju teoriju prije ponedjeljka.

New Report

Close