VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja stvarno ne mogu skužiti koji je vaš motiv da ulažete ovdje svoj novac.
Dali se ikako zapitate:
– zašto prva dva dioničara rasprodaju ovako "jeftino"?
– zašto se rasprodaje imovina dok je vrijednost te imovine na dnu?
– što će biti s sredstvima od prodaje te imovine?

Ako volite holdinge meni je puno bolji izbor KORF, ovdje se događaju neke mutne stvari.

šta je kolega svrbi te nešto [lol] . taman se spremamo za novi krug a ti došo ovdje s tom pričom . biće si kratio igh i thnk pa bi uletio ovde da malo podebljaš. pa nemoj tako , slobodno se pridruži ako si u kešu , samo nema ti ovdje od čučanja po bidu koristi nego udri po asku dok ne utekne na +50%. ovo ti je novi špil – karte su na stolu , rasprodaje , ovrhe , stečaj , klempavi mimović , kutle , podravka , vaba, fima bh, mirna, heliosfaros , novak, rumenige . redoslijed složi kako god ti odgovara [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ne volim niti imam vremena za igru " tko zadnji magarac". Postoji puno sigurnijih dionica s većom potencijalnom zaradom.
Crobex na 2200 bodova a vi trgujete za 7-8%.

Antiša sasvim si u pravu samo po tome što pišeš ispada da si vrlo mlad i da imaš vremena čekati 🙂
mi više nismo i treba nam brza lova.. koliko god posto 🙂

slijedi nam precesija

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Vis-u-top-10-neotkrivenih-otoka-iz-snova

..a tamo gazda validus, sad kad navale talijani i ekipa koju dovodi mimović.ode validus na book.. [cool]


Antiša sasvim si u pravu samo po tome što pišeš ispada da si vrlo mlad i da imaš vremena čekati 🙂
mi više nismo i treba nam brza lova.. koliko god posto 🙂

Ne slažem se.Multiplikacija dobiti je bitna za svakog investitora bez obzira na godine starosti.
Samo agresivan i aktivni pristup donosi veći profit.A što kolega baboon sanja book i nije baš
realno s obzirom na većinske koji su u komi.Ali zato i jesmo 5,5 puta jeftiniji od booka.


Antiša sasvim si u pravu samo po tome što pišeš ispada da si vrlo mlad i da imaš vremena čekati 🙂
mi više nismo i treba nam brza lova.. koliko god posto 🙂

Ako želiš brzu lovu doniraj organ, ovdje je sigurno nećeš zaraditi. Teško da će ti tko nešto pokloniti na burzi, rad, rad i rad.

..pa dobro, pola booka onda.. [cool] evo svi ćemo obećati da ljetujemo u Modroj Špilji i Visu, Može??



Antiša sasvim si u pravu samo po tome što pišeš ispada da si vrlo mlad i da imaš vremena čekati 🙂
mi više nismo i treba nam brza lova.. koliko god posto 🙂

Ne slažem se.Multiplikacija dobiti je bitna za svakog investitora bez obzira na godine starosti.
Samo agresivan i aktivni pristup donosi veći profit.A što kolega baboon sanja book i nije baš
realno s obzirom na većinske koji su u komi.Ali zato i jesmo 5,5 puta jeftiniji od booka.
[/quote]


Ja stvarno ne mogu skužiti koji je vaš motiv da ulažete ovdje svoj novac.
Dali se ikako zapitate:
– zašto prva dva dioničara rasprodaju ovako "jeftino"?
– zašto se rasprodaje imovina dok je vrijednost te imovine na dnu?
– što će biti s sredstvima od prodaje te imovine?

Ako volite holdinge meni je puno bolji izbor KORF, ovdje se događaju neke mutne stvari.


Kolega Antiša u pravu ste,ali ne možete zaštititi ljude od njih samih.
Tanka je nit između euforije i panike.
Dio day-tradera je svjestan rizika,ali se nada da će na "valovima pohlepe" zaraditi.
No prodaja ne jenjava i prestaju znatnije oscilacije cijena što će otjerati iskusne day-tradere.
Kada oni odu vrlo vjerovatno nastupa panika i stradanje neiskusnih.
Pozdrav



Ja stvarno ne mogu skužiti koji je vaš motiv da ulažete ovdje svoj novac.
Dali se ikako zapitate:
– zašto prva dva dioničara rasprodaju ovako "jeftino"?
– zašto se rasprodaje imovina dok je vrijednost te imovine na dnu?
– što će biti s sredstvima od prodaje te imovine?

Ako volite holdinge meni je puno bolji izbor KORF, ovdje se događaju neke mutne stvari.


Kolega Antiša u pravu ste,ali ne možete zaštititi ljude od njih samih.
Tanka je nit između euforije i panike.
Dio day-tradera je svjestan rizika,ali se nada da će na "valovima pohlepe" zaraditi.
No prodaja ne jenjava i prestaju znatnije oscilacije cijena što će otjerati iskusne day-tradere.
Kada oni odu vrlo vjerovatno nastupa panika i stradanje neiskusnih.
Pozdrav

[/quote]

A oni iskusni će sačekati mjesec-dva do podizanja cijene a oni najiskusniji i duže do izlaska vodećih i prodaje djela vlds-a a shodno tome i stabilizaciji cijene na 30-32.

Zanimljiva situacija……
Pluris očito prodaje i dalje na 20,00 (doduše, malo po malo), ali bome ima i dovoljno kupaca s druge strane, kojima je to preskupo, pa nude par lipa manje…. [lol]

Tako ste govorili i na 22 pa smo u dva dana otišli na 29……….rast od 30%-……………
Kad počmu pisati oni koji govore da nema perspektiva tov vam je prvi znak za dokup………

sto puta viđeno

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close