VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Strah je još prisutan…strah od plurisa (banaka)…ukoliko se pokaže da su prestali prodavati…evo nas na konju…u galopu!

istina, postoji strah. evo maknut ću s aska 3000 komada na 21, imali ste prilike, kupio sam što sam mislio po bidu, odo na ručak, pozdrav!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Kolege, da li su ovi na 20,99-21,00-21,19 neka brana ili je ljudima stvarno za prodati?!?

il je brana il su trejderi koji su kupili na 19,xx kunica

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Imam osjećaj da će ovdje bit jako brzo većih turbulencija (čitaj skokova) jer ipak VLDS ima dvije banke od kojih je VABA sigurno interesantna OTP -u i drugim bankama koje žele povećat udio na hrvatskom tržištu. MIslim da je Mimović samo pijun iza kojeg se krije interes neke banke da preuzme VLDS, te s njime vrijedni portfelj. Previše se Mimović pojavljivao na Televiziji da bi sve bila samo farsa, međutim kod nas je svašta moguće.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/karlovacka-banka-drzi-9%2c2-posto-varteksa,75032.html

. [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mislim da mi je sada jasno od kuda je vlds dokapitalizirala Fima banku… po meni odlično preusmjerenje i ulaganje kapitala… [thumbsup] [thumbsup]
Mislim da će vlds uskoro biti dionica koja se više nebude mogla kupiti samo tako po jeftinoj cijeni poput ove danas… [wink]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Ugovor-koji-dokazuje-da-je-Kutle-vlasnik-Fime-pronaden-kod-Polanceca


Mislim da mi je sada jasno od kuda je vlds dokapitalizirala Fima banku… po meni odlično preusmjerenje i ulaganje kapitala… [thumbsup] [thumbsup]
Mislim da će vlds uskoro biti dionica koja se više nebude mogla kupiti samo tako po jeftinoj cijeni poput ove danas… [wink]

kolega iz vaših usta u božije uši ali ovo svaki dan slušamo oko rasta cijene dionice VLDS

pa nece cijena sama od sebe narasti,
ako si nestrpljiv pocni skidati s aska, pa ce narasti [thumbsup]

slijedi nam precesija

bilo bi dobro da se nađe neki dobri samaritanac pa da napravi jednu mentalnu mapu sa svim novinarskim izjavama koja bi koristila prosječnim ljudima da shvate šta se dešava

* Važeći podaci za uredovni dan 21.04.2010 . (trgovinski dan 16.4.2010 17.747 kom 355.963,67 kn)

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 1.014.807 37,56 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA -4.000 kom
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 78.145 2,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 34.775 1,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.120 1,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
Ukupno: 61,40

zadnji dan velikog prometa 16.04.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Fima Validus u BiH prodala milijun kuna vrijedne dionice

Fima Validus je objavila da je otpustila dionice mostarskog PIF Herbos fonda, a ako ih je prodala putem Sarajevske burze, za njih je dobila više od milijun kuna.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Fima-Validus-u-BiH-prodala-milijun-kuna-vrijedne-dionice

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close