VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve te vijesti sat citamo po raznoraznim portalima treba uzet sa zadrskom…svi idu u jedno smjeru a to je "senzacionalizam"…
nekako najvise vjerujem sta pise na sluzbenim stranicama ZSE, ali to je moje razmisljanje i nije da i ja ne citam nazovimo je "zutu stampu" jel opet tko ce kaj iskopat ak ne novinari…oni koji bi trebali debelo su u hladovini i griju svoje fotelje, pa dok ide-IDE….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ljepo pumanje i iskrcaj…sad opet novi krug….od par mjeseci mrcvarenja….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Trebalo bi malo pogledati unatrag kako je split pljuvao po Validusu i pričao o popunjavanju gapa na 15, 16. Sad je malo promjenio retoriku.

Vidim da ima dosta "starih" koji su prodali, pa sad drukaju pad i "novih" koji su kupili pa drukaju rast. Ja sam stojički odradio rast, prodao nešto sitno i ostao nažalost unutra. Nitko ne može sporiti da ova dionica vrijedi daleko veće novce i možda je ova rasprodaja i događaj koji će trigerirati potencijalne preuzimače pa se konačno i nešto stvarno počne događati.

Ukoliko banke prodaju založene dionice moglo bi tu biti svačeg, jedino mi nije jasno zbog čega lijepo ne preuzmu dionice na sebe i čekaju rasprodaju imovine. Rizika od stečaja za Validus nema jer mu imovina višestruko nadmašuje obveze i jedino je u cijelo priči bitno do koliko su banke vjerovnici spremne spuštati prodaju. Možda je dno odrađeno danas, a možda ćemo ga tek odraditi kroz tjedan. U svakom slučaju čeka nas uzbidljiv tjedan i sretno svima, i novima i starima [smiley]

bravo bille!
ja bi ovem putem pozdravio sve dojučerašnje pljuvače, koji od danas misle da mora rast jer je njih pomela bujica po bidu [kiss] [lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

hihi
mjerkanje traje vec 10 min a promet nula
svima je jasno da nece ic po asku nego po bidu, samo je premala kolicina na 20, neka se postavi barem 1000 komada i krenuce

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

ovo je tako teška muljaža s podravkom i fimom da to ne bi riješio team od 10 Mccarthya
čitam malo ovu prepisku tog nekog mimovića i njegovih investicija
pa onda malo slušam priče atlantica koji baca oko na podravku

nekako mi se čini da je ovdje jedan težak krimial na djelu
i samo se pitam dokle će običan puk sve ovo trpjeti nego uzeti stvari u svoje ruke

Postanite Eu-robovi

Ipak se pokreće posao:
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/mimovic-u-tijeku-preregistracija-fime-ami-na-malti,74044.html


ljepo pumanje i iskrcaj…sad opet novi krug….od par mjeseci mrcvarenja….

povećava se FF svakim danom i to ne malo. validus će ubuduće biti izuzetno likvidna dionica. a likvidnost uvijek sa sobom nosi i investitore. tim više obzirom na 0,17 booka

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Rekvijem @ ovi kojima se distribuira…ne zelim da mi budu rame uz rame u istoj dionici…..a to kad nam trziste postane likvidno i kad purani pocnu letit …cini mi se da ce proc podosta vremena…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Promet mizerija, dovoljno govori da je drhtavih ručica ovdje sve manje……

26.11.2010 - Dan D

tko bu pobijedio u nabidavanju dkvs-r-a i vlds-r-a, mogli bi otvoriti malu kladionicu [lol]


Promet mizerija, dovoljno govori da je drhtavih ručica ovdje sve manje……


čekaju kvalitetan bid,zato ne brinite kolega,biti će toga još ..

meni su pr’čali da ovaj Validus više nije od Fime
a sad dal je to tako il nije to ja ne znam
meni se baš sviđa Večernji i ovi plaćeni oglasi od nekih Nemaca

samo me zanima dal postoji neka odgovornost od lažnog izvještavanja
nije ni čudo da se ovi naši magnati žele dočepat medija i tiskovina

Postanite Eu-robovi

New Report

Close