VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ali kada ta sila prestane onda logično ide opet snažno nazad gore.

Mene iskreno zanima tko je kupovao na 27,28 i 29kn u prometu većem nego sada????
Jer tko jest da jest opet će krenuti kupovati.
Kupac se izmakao nek se prodaja akumulira i nek bude veća. Već viđeno!
[/quote]

Eto,ja sam kupovao ..27,00 ..i dokupljivao na svakoj ,00 .I čekam sutra na 18 . Nisam prodao u padu,jer je rizik prevelik,tj, nisam trenutno u mogućnosti pratiti on-line, ali baš zato jer nisam u mogućnosti pratiti on-line , i trenutno regirati,uzeo sam dionicu jer ima veliki bonus skoka ,i mislim da je treba imati u portfelju .
Ovaj pad..heheheheh…to je poklon,šlag na torti . ako me ne poklopi na 18…lovim je ,dok je ne ćopim,mislim da je sutra zadnji dan za dokup. Vrijeme će pokazati jesam li bio u pravu.
[/quote]
samo pazi da se ne porežeš do kostiju,može biti jako bolno.

obožavam strvine-posebno ovce

Kolega Pero, volumeni s prosjecima 26 i 28 preko 2 milje kuna, a ovaj pad do 20kn na prometu 1,3 milje, dakle prosjek je oko 27kn. Meni odgovara!

26.11.2010 - Dan D

Trebalo bi malo pogledati unatrag kako je split pljuvao po Validusu i pričao o popunjavanju gapa na 15, 16. Sad je malo promjenio retoriku.

Vidim da ima dosta "starih" koji su prodali, pa sad drukaju pad i "novih" koji su kupili pa drukaju rast. Ja sam stojički odradio rast, prodao nešto sitno i ostao nažalost unutra. Nitko ne može sporiti da ova dionica vrijedi daleko veće novce i možda je ova rasprodaja i događaj koji će trigerirati potencijalne preuzimače pa se konačno i nešto stvarno počne događati.

Ukoliko banke prodaju založene dionice moglo bi tu biti svačeg, jedino mi nije jasno zbog čega lijepo ne preuzmu dionice na sebe i čekaju rasprodaju imovine. Rizika od stečaja za Validus nema jer mu imovina višestruko nadmašuje obveze i jedino je u cijelo priči bitno do koliko su banke vjerovnici spremne spuštati prodaju. Možda je dno odrađeno danas, a možda ćemo ga tek odraditi kroz tjedan. U svakom slučaju čeka nas uzbidljiv tjedan i sretno svima, i novima i starima [smiley]




Ali kada ta sila prestane onda logično ide opet snažno nazad gore.

Mene iskreno zanima tko je kupovao na 27,28 i 29kn u prometu većem nego sada????
Jer tko jest da jest opet će krenuti kupovati.
Kupac se izmakao nek se prodaja akumulira i nek bude veća. Već viđeno!
[/quote]

Splite opet si skupo platio! [lol]
[/quote]
Ipak kolega Media niste u mogućnosti govoriti nekome da li je skupo platio ili ne, jer ipak vi ste kupovali Tisak po 1000kn i po 600 i po 400, a gle gdje je sada i gdje će još niže.

26.11.2010 - Dan D


ako se obestini da nije istina šta tvrde da bi novinari večernjaka trebali u zatvor

Trebali bi skupa u ćorku s onima iz afere IGH.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Gates, ja nisam pljuvao po Validusu kako vi mislite, samo upućivao na postojanje GAP-a na 19,xx. I kao što vidite opet bio u pravu.
Čekam opet na kupnji sutra!

26.11.2010 - Dan D



Ali kada ta sila prestane onda logično ide opet snažno nazad gore.

Mene iskreno zanima tko je kupovao na 27,28 i 29kn u prometu većem nego sada????
Jer tko jest da jest opet će krenuti kupovati.
Kupac se izmakao nek se prodaja akumulira i nek bude veća. Već viđeno!
[/quote]

kupovali su oni koji su jučer i danas prodavali
[/quote]

A ti mudraci prodavati će danas na 17-18 kn, bravo majstori [thumbsup] [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/iso-i-icc-tvrde-kutle-nam-je-oteo-fimu,-mi-smo-pravi-vlasnici,73898.html
Vidiš šta se tu sve piše pa ti uloži kune u to. Kocka živa.

ako je ovo novinska patka netko bi iz večernjaka morao odgovarati
a ovaj Novak mi nekako ne ulijeva povjerenje da govori istinu

Postanite Eu-robovi

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/kutle-nikad-nisam-imao-nijednu-dionicu-podravke,74039.html



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/iso-i-icc-tvrde-kutle-nam-je-oteo-fimu,-mi-smo-pravi-vlasnici,73898.html
Vidiš šta se tu sve piše pa ti uloži kune u to. Kocka živa.

ako je ovo novinska patka netko bi iz večernjaka morao odgovarati
a ovaj Novak mi nekako ne ulijeva povjerenje da govori istinu
[/quote]

Ej, taj Novak…to je sigurno neki Nijemac…

Više mislim da je neki balkanski šalabajzer koji bi htio ušičariti nešto ovdje….

a ako netko zna kako je moguce da netko ugovorom o kreditu postane vlasnik dijela fonda
to bi bilo kao da banka davanjem kredita se upise na 67 posto mog bicikla

poznato mi je da su komunjare iza 2 svj rata imale sličan način sklapanja pravnih ugovora al od Svaba ovo nisam ocekivao

Postanite Eu-robovi

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Zasto-se-Mimovic-zakacio-za-Podravku?homesrclink=carousel

New Report

Close