VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

no comment

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

+1500 kom

26.11.2010 - Dan D

Pitanje za sve imatelje VLDS-R-A..

Zašto ako je točno sve što Mimović tvrdi,jednostavno u dogovoru,kako je to navodno učinio sa tvrtkom FIMA AMI, ne otkupi dionice VLDS od NIkomata i Plurisa i oni ih nebi morali prodavati u bescjenje na burzi i još si dodatno rušiti mizernu cijenu?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Na 29kn se pričaju hvalospjevi,a sad kad je cijena 30% jeftinija neki se misle što i kako.
Ovo je ipak burza gdje se kupuje kad je svima voda u ušima. A to je sada i naredni period.
Vodeći dioničari su prodali svega 2% dionica što i nije indikativan podatak.
Ako pogledamo volumene logično da netko napravi isto u postotku primjerice na HT-u, LKPC, INI, da kaže DOSTA, izlazim gdje bi cijena bila? HT vjerovatno na 50kn, INA na 300kn, a LKPC možda na 100kn.
Razlog svemu ovome je stvaranje panike i pojačane prodaje. Samo sve to stoji do trenutka dok ZABA i RBA ne kažu dosta jer ipak i oni imaju 120.000 dionica.

26.11.2010 - Dan D



* Važeći podaci za uredovni dan 09.04.2010 .

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 1.047.107 38,76 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 343.898 12,73 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA -13100kom
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 78.145 2,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 49.887 1,85 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 34.775 1,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.120 1,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
Ukupno: 63,79

u prvom od dva dana s 50000+ kom prometa NikomLat je prodao 13.100 kom, četvrtina prometa.
Krenuo je u pohod s početnih 380.998 kom čime je do tog dana smanjio poziciju za -37.100 kom


Zaboravio si spomenuti prvoga, koji je također smanjio udio!

PLURIS D.D. -8.610

Imao je 1.055.717 komada validusa!
Stanje za petak i kometar ti je ok, te količina protrgovanih samo si predvidio prodaju prvog dioničara!
[/quote]
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 1.037.107 38,39 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA – 10 000
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA – 1000

Prodavači nastavili trend…

Štednja je mudrost trošenja.


no comment

Ajme dobre svijeće! Ovo je i za ZSE rijetkost. Čak joj se i zeleni ona špica dolje.
Cijena zatvaranja piše u literaturi. Jel moguća neka dvobojna?

who dares, wins

Svako probijanje Bear linije donosi 2 retesta cijene proboja!
Vjerujem da se sada radi 2 retest i da je padanje završilo.

26.11.2010 - Dan D


Razlog svemu ovome je stvaranje panike i pojačane prodaje. Samo sve to stoji do trenutka dok ZABA i RBA ne kažu dosta jer ipak i oni imaju 120.000 dionica.

Kolega pa što je to u odnosu na cca 1.400.000 komada koliko imaju Pluris i Nikomat?! Mislim da u ovom trenutku neće štititi investiciju već mi je izglednije da se odluče napraviti jako dobar dokup, jer i oni znaju da imaju "raspoloženog" prodavača pa što ne kupiti znatno jeftinije ako mogu.

Mean people suck and nice people swallow!

Moje mišljenje je da više neće biti prodaje iz razloga što bi Pluris i Nikomat prodajom još 27000 kom došli točno na 50% udjela, te mislim da je s strane jednog i drugog u ova tri dana prošlo taman toliko .I to je to

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kolega Pero, prati malo postotke!
Jer brojka 50% ako se izgubi i padne ispod onda dobivamo zeleno svjetlo novom igraču da krene s metlom i preuzimanjem!
Pluris i Nikomat više neće prodavati na ovim razinama!
Al na 45kn bi mogli nastaviti s prodajom dijela.
Svejedno FAIR price po meni je 75-80kn i tamo ćemo doći u idućih 12mj.

26.11.2010 - Dan D

@split
To je ono što ne znamo, da li oni prodaju dobrovoljno ili zato što moraju ili npr. Nikomatu prodaju oni kojima je dionice dao u zalog. Ako je dobrovoljno iz ovog ili onog razloga tada vaša tvrdnja 100% stoji, ali ako je nešto od ovog drugog što sam naveo kao primjer, tada će se moći kupiti jeftinije. Apsolutno se slažem da je dionica jako ispod cijene što opet ne znači da ne može niže ako je nekome sila. Ali kada ta sila prestane onda logično ide opet snažno nazad gore.

Mean people suck and nice people swallow!

3.dan cijena pada, a volumen raste, po meni je to jako indikativan pokazatelj preokreta.
Oscilatori upućuju na debeli oversold, a povrh svega gubitak 50%+1 glas bi otvorio vrata novom kupcu na velika vrata i time bi preuzimanje postalo i stvarno i moguće.
A kako veli i kolega Delboy lijepa svijećica se pojavila. A i pattern je jako lijep!

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close