VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Validus: Pluris prošli tjedan prodao 8.610, a Nikomat 19.000 dionica

http://www.seebiz.eu/hr/burze/validus-pluris-prosli-tjedan-prodao-8.610%2c-a-nikomat-19.000-dionica,73878.html

sve vjesti koje su dosle govore da ide ostro dole
prdaja je jaka, oni koji su u petak kupili po best cjenam od 23 kuna su vec u debelom minus, a oni od cervtka kad su usli na 25-26 su [bye]
relani otpor ne postoji, prodavac ceka da se skupi kupja pa ce udarit
ja cu ga cekat na 18-19

[bye]

situacija od prije 2 sata se promjenila
sprema se istresanje
moram se ispravit, povuko sam naloge i cekacu na 16-17

[bye]
[/quote]
I meni izgleda da sam požutija sa ulaskom.
Nije prošla đakovština na 6,pa kupio 1.000 VLDS na 20.Ako bude niže dokupit ću još pa nek se toča.


moram se ispravit, povuko sam naloge i cekacu na 16-17

[bye]

a što si ti umislio da si neki market maker na validusu pa ovdje urbi et orbi šalješ poslanicu gdje stavljaš naloge?
daj ako opet pomakenš 1 lipu gore ili dolje obavezno to priopći svima na forumu da i mi to odmah uradimo [yawn] [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



moram se ispravit, povuko sam naloge i cekacu na 16-17

[bye]

a što si ti umislio da si neki market maker na validusu pa ovdje urbi et orbi šalješ poslanicu gdje stavljaš naloge?
daj ako opet pomakenš 1 lipu gore ili dolje obavezno to priopći svima na forumu da i mi to odmah uradimo [yawn] [bye]
[/quote]

nisam nikakav market maker, al sam bolji od tebe a i od vecine ovde
zato sam ja vani a oni koji su u petak na zatvarnju usli po best buy na 23 kune su upravo u minusu 13% a uskoro bice i vise a da ne pricam o onima na 25-26 kuna
samo sam iznio svoje videnje situacije a ona nije sjajna za one koji su unutra
ja bih molio da ne bude toliko arogantni, nisam vam kriv sto se usli unutra, ja sam jos vani

a gledaj kako se takvi ko ti navlace

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum

20,92 50 1.046,00 12.4.2010 14:27:18
20,50 100 2.050,00 12.4.2010 14:24:00
20,98 2 41,96 12.4.2010 14:18:32
20,01 95 1.900,95 12.4.2010 14:13:14
20,02 75 1.501,50 12.4.2010 14:13:14
20,00 415 8.300,00 12.4.2010 14:11:36
20,01 685 13.706,85 12.4.2010 14:11:36

a kupnja se samo slaze:

Cijena Količina
20,14 50
20,12 300
20,11 380
20,10 500
20,06 200
20,05 300
20,04 100
20,03 150
20,02 375
20,01 110
20,00 1934

ovi na kupnji bice u jednoj sekundi zbrisani

[bye] [bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

ovi na kupnji bice u jednoj sekundi zbrisani

[bye] [bye] [bye]

Odlično, ja sam dijelom na 20 kn, daj mi prodajte…
Pa onda opet tak, na 18, pa na 16, pa ak treba do 1 kune.
I onde kad poskoknemo će biti kaj, kako, ko…. [cool]

Odlično, ja sam dijelom na 20 kn, daj mi prodajte…

jel ti citas sto pisem? nemam dionice VALIDUSA, prodo sam ih prosli tjedan na 27 i 28
ja ocu isto kupit ali po nizim i realnijim cjenama, jer vidim da je prodavac u gabuli i da ce prodat nize
al bez brige ak si na 20 bude te poklopilo, mozda je i u ovom prvom valu, ako nije bude te u drugom valu

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Odlično, ja sam dijelom na 20 kn, daj mi prodajte…

jel ti citas sto pisem? nemam dionice VALIDUSA, prodo sam ih prosli tjedan na 27 i 28
ja ocu isto kupit ali po nizim i realnijim cjenama, jer vidim da je prodavac u gabuli i da ce prodat nize
al bez brige ak si na 20 bude te poklopilo, mozda je i u ovom prvom valu, ako nije bude te u drugom valu

[bye]
[/quote]

Ne prika, jel ti čitaš?
Rekao sam: daj mi prodajTE – množina, pošto više nemam naviku govoriti nikome VI na ovom forumu, sem trojici mušketira:blue, gubi, delx, onde ne kužim kaj si se uzvrpoljio.
Evo još malo do 20….stavljam se odmah na 18 – 280 komandosa…

Ispod 20. Šta reko ne poreko.

who dares, wins

svasta cu ovde dozivjeti
citiras moj post a onda kazes se to ne odnosni na mene nego na vise ljudi [shocked]
zato se i gube novci, ovde ljudi ne znaju sa razmjevanjem ni pisat ni citat
upravo su slistili sve na 20, tako da ti cestitam sto si posto dionicar validusa po 20 kuna
[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


svasta cu ovde dozivjeti
citiras moj post a onda kazes se to ne odnosni na mene nego na vise ljudi [shocked]
zato se i gube novci, ovde ljudi ne znaju sa razmjevanjem ni pisat ni citat
upravo su slistili sve na 20, tako da ti cestitam sto si posto dionicar validusa po 20 kuna
[bye]

Još ti trebaš puno doživjeti ovđe, nije ovo ništa…
Ništa se ne gubi, samo prijelazi iz jednog stanja u drugo, iz jednog džepa u drugi…
To treba naučiti, pa nije da su novci i dionice neki derivati, to je stvarna vrijednost, zar ne? [rolleyes]
Hvala na čestitiki, a sad idemo još malo dolje prema 18…

Još ti trebaš puno doživjeti ovđe, nije ovo ništa…
Ništa se ne gubi, samo prijelazi iz jednog stanja u drugo, iz jednog džepa u drugi…
To treba naučiti, pa nije da su novci i dionice neki derivati, to je stvarna vrijednost, zar ne? [rolleyes]
Hvala na čestitiki, a sad idemo još malo dolje prema 18…

vjeruj mi dozivio sam dosta u ovoj zabokrecini
ne bi reko da se nista ne gubi, to pitaj one koji su kupili po 23+
ma sve pet, nemas se sto zahvaljivat, ne da idemo prema 18 nego prema 16, to mene zanima, tu ocu kupit



moram se ispravit, povuko sam naloge i cekacu na 16-17

[bye]

a što si ti umislio da si neki market maker na validusu pa ovdje urbi et orbi šalješ poslanicu gdje stavljaš naloge?
daj ako opet pomakenš 1 lipu gore ili dolje obavezno to priopći svima na forumu da i mi to odmah uradimo [yawn] [bye][/quote]

tebi nisam do kraja odgovorio, ti ne moras oupce mene sledit, ti se uvjek postavi 4 kune vise od mene

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

@modrobradi

kolega smiješni i strašno iritantni ste [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Tvrdim da je ovo s NJemcima strašna sramota te ako se obestini da nije istina šta tvrde da bi novinari večernjaka trebali u zatvor jer su direktno nanijeli štetu nama dioničarima (inače sam u potpunosti protiv slobode pisanja jer većinom ta piskarala prođu nekažnjeno a čovjek ostane osramoćen).Pa zdrav razum nalaže da je to laž kad ovi nakon 10 godina se javljaju i kažu vi ste nas prevarili i uzeli dionice (što se iz članka vidi da su one bile jamstvo za kredit), i niste platiti kredit (ili pak jeste). Ovo je velik udar na dioničare i uprava Validusa bi se trebala što prije izjasniti o čemu je riječ.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close