VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– 10,01%
Nema blokade ili me monitor laže ali na oba je tako?

who dares, wins


– 10,01%
Nema blokade ili me monitor laže ali na oba je tako?

21,48 je donja granica po zse.hr. Očito postotak zaokružuje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


– 10,01%
Nema blokade ili me monitor laže ali na oba je tako?

Sruši obadva !

obožavam strvine-posebno ovce

nastavak trgovanja u 13:43…

http://zse.hr/default.aspx?id=29685

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 13:43.

Na upit Upravi Drustva Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita

Ovo s Njemcima je komično jer kako je moguće da je Fima krivotvorila knjigu poslovnih udjela kad su dionice deponirane kod SDA i kako se sad javljaju nakon 10 godina, koja je ovo muljaža, hoće neo dionice badava.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


kolega "slova" me dobro nasmijao, Validus je sljednik Fima grupe?? [shocked] [huh] [shocked]

ako nađeš jedan dokaz da je tome tako ja idućih 30 dana neću pisati ništa na poslovnom, ali ako ne nađeš isto bi molio tebe… unaprijed hvala…

[smiley] pardon…Validus je slijednik FIMA Validusa koja je slijednik ZIF Pleter-a kojem je država (HFP-Polančec) sudskom nagodbom isplatila 100 mil.kuna…još jednom pardon…slabo se snalazim u ovoj zapetljanciji…

Kolega slova i ostali jasno je da želite kupiti jeftinije ali ne morate na krajnje bezobrazan način ovako iznositi laži.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kolega slova i ostali jasno je da želite kupiti jeftinije ali ne morate na krajnje bezobrazan način ovako iznositi laži.

kolega S400…u ovom trenutku ne želim kupiti Validus jer razloga za to nemam…

Koji je Vaš motiv da onda šaljete neistinite postove o vlasničkoj strukturi o kojoj nemate pojma , a VLDS Vas ne interesira? Hvala na odgovoru

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ne mogu trgovati sa VLDS jer mi je keš na 0,8% ali čini mi se da je vrijeme za 10ak% odbijanaca

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Validus: Pluris prošli tjedan prodao 8.610, a Nikomat 19.000 dionica

http://www.seebiz.eu/hr/burze/validus-pluris-prosli-tjedan-prodao-8.610%2c-a-nikomat-19.000-dionica,73878.html

sve vjesti koje su dosle govore da ide ostro dole
prdaja je jaka, oni koji su u petak kupili po best cjenam od 23 kuna su vec u debelom minus, a oni od cervtka kad su usli na 25-26 su [bye]
relani otpor ne postoji, prodavac ceka da se skupi kupja pa ce udarit
ja cu ga cekat na 18-19

[bye]

situacija od prije 2 sata se promjenila
sprema se istresanje
moram se ispravit, povuko sam naloge i cekacu na 16-17

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close