VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte još jednom pročitajte … netko stalno traži nekakve razloge za nešto …
Ovo je sužbeno priopčenje, a obavijest je bila i u vjestima na tv-u…
Dionica je jako jeftina po ovoj cijeni i bez te vijesti…
Vaš link

po meni se istreslo…

gledao sam kao srna pred reflektorom 🙂

slijedi nam precesija


mislim da će ovdje biti još rasprodaja većih količina i pada cijene,tko prodaje ili tko kupuje manje bitno,preslagivanje u toku..

Naravno da je to evidentno.
Pluris i Nikomat prodaju,a mali kupuju.
Prodaju oni koji upravljaju,a kupuju mali koji misle "da znaju više od velikih".
Ignoriraju se činjenice, a glorificiraju glasine.
Euforija bez pokrića skoro uvijek završava panikom.
No, ne možete zaštititi ljude od njih samih.
Pozdrav

Zašto FIA ne kupuje dionice na burzi,makar dio ako već ima takve namjere..pa jeftine su..a ova otresanja im omogućuju i lijepe količine po veeelikom diskontu… [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Da se nadovežem…Hrvatskoj očito kapital nije potreban,pošto su naši novinari u stanju otjerati svakog tko pokaže i malo volje i interesa za investiranje..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ovo je normalan proces odrastanja dioničara u Hrvatskoj, skupilo se previše malih i sada nitko neće "radit" za njih dižući cijenu. a oni samo ne mogu, neko smo vrijeme osuđeni na ove cijene dok poneki ne izgube živce pa izađu, poneki pokušaju trejdat pa ostanu vani a onda će neki i zaradit… svima puno sreće, trebat će im… pogotovo onima koji su htjeli uskoćit u vlak koji već juri 27-29, a nama koji smo ulazili oko 19-22 ovo je prilika da nadokupimo i pojačamo poziciju. neki su ovo prošli na ovoj dionici nekoliko puta (ja među njima) i sada nam je čak zabavan ovaj pad. svaki put ga dočekamo sve spremniji…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Evo da se i ja pridružim vojsci imatelja/drukera s 2k komada.

Pozz


kolega slova ne razumijem zašto bi ovo bila loša vijest za VLDS.Pa jedino što se može dogoditi dobroga
je da u svemu ovome Fima izgori i da taj novi vlasnik dođe do paketa od 25% i više,tj.da dođe do
obaveznog preuzimanja.Što se to prije dogodi to bolje.Ovakva Fima i njezini sljedbenici mogu od
svih djelova fimina carstva napraviti nelikvidne firme što će u konačnici sve više smanjivati i
vrijednost tih firmi.Naravno da Podravka i njeno rukovodstvo radi naplate svojih potraživanja
od FIME može radi šnicela ubiti cijelu kravu,jer da su se dobro snalazili u u tom dioničkim
igrama bili bi lovac,a ne lovina/mislim na Podravku i Ljubu Jurčića koji nema pojma o tržištu kapitala/
Ponavljam:za dioničare VLDS je odlična vjest da nelikvidni gazda,a to je FIMA, izgubi svoju imovinu.
Mimović im ostaje jedina nada,ali i logično rješenje,ili će izgoriti u prodaji na ZSE u ovoj nelikvidnoj bari.
Kupovati ili prodavati:pitanje je sad.
Tko pogodi skida maslo.

kolega lopina [smiley]…"Validus" je novo ime firme "Fima Validus", koja je, pored "Fima Vrijednosnice" i "Fima Global Invest", sljednica "Fima grupe", pa tako i njenih dugova…

Koliko ovdje ima prodavača iluzija ? treba vam uzeti sve.

obožavam strvine-posebno ovce

kolega slova,Pluris,Nikomat,eventualno Hotvath su pravni sljedbenici FIME.VLDS nije blokiran,kao što
nisu blokirani ni FMPS ili BRIN.Ali u svakom slućaju zahvaljujem na drugačijem pristupu.Iz komentara
o stanju imovine Validusa zaista su neke dionice stavljene u zalog za kredite.Međutim sve je to prošlo kroz bilancu i smanjenje vrijednosti Validusa sa preko 200kn prije tri godine na sadašnjih vjerovatnih
110.

kolega "slova" me dobro nasmijao, Validus je sljednik Fima grupe?? [shocked] [huh] [shocked]

ako nađeš jedan dokaz da je tome tako ja idućih 30 dana neću pisati ništa na poslovnom, ali ako ne nađeš isto bi molio tebe… unaprijed hvala…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Samo da ne bude i ispod 20 jerbo se tu tek počelo nešto raspetljavati. Sad mi je pomalo jasno zašto se je tu danima radio relativno dobar promet u eri opće nelikvidnosti. Netko se je izvukao a nastavak će mo vidjeti.

who dares, wins

New Report

Close