VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opet dobre informacije…Bill

jel to opet znaci prokret dionice prema UP


Evo sad vam je bilo na Dnevniku o tom Mimoviću.bio je intervju sa njim preko telefona i uglavnom rekao je da želi kupiti i državni udjel u Podravci i da će njegova firma preuzeti sve firme od Fime grupe te tako postati veliki igrač u bankarskom i turističkom sektoru u Hrvatskoj.nabrojali su Vabu, Mirnu, Varteks,znači cijeli Validus.

ovo su dobre vijesti [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

dakle sutra opet malo gore [lol] al ne ko na normalnim dionicama % il dva nego mi odmah u pozitivnu blokadu. tako to kod nas ide [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Evo stotka za dobre želje…još samo da se i ostvare.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Evo sad vam je bilo na Dnevniku o tom Mimoviću.bio je intervju sa njim preko telefona i uglavnom rekao je da želi kupiti i državni udjel u Podravci i da će njegova firma preuzeti sve firme od Fime grupe te tako postati veliki igrač u bankarskom i turističkom sektoru u Hrvatskoj.nabrojali su Vabu, Mirnu, Varteks,znači cijeli Validus.

ovo su dobre vijesti [thumbsup]
[/quote]
Uff odlične. Čim sam mu čuo glas prošla me volja da sudjelujem u ovome. Da se je javio onaj Šarić iz pljevaljskog kartela još bi i razmislio dva put. Toliko o mojoj sklonosti riziku. Za ovog drugog se bar zna da ima para ako ništa drugo.

who dares, wins

sve ovo napisano mi opet nece dat spavat…
ko ce docekat sutra 10h, kad ono paff…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


dakle sutra opet malo gore [lol] al ne ko na normalnim dionicama % il dva nego mi odmah u pozitivnu blokadu. tako to kod nas ide [cool]

Sad je jasno da ta FIA stvarno kupuje FIMU i VLDS. Di ćeš bolji buy signal [smiley]
sutra ide VLDS na 30 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

samo nije jasno zašto Nikomat d.o.o. prodaje svoje dionice na burzi…


samo nije jasno zašto Nikomat d.o.o. prodaje svoje dionice na burzi…

Ma ne prodaju oni, kladime se da im banka prodaje založene dionice. No ne vjerujem da će dozvoliti da padnu ispod 50%. Vjerojatno i zato žure s ovim Mimovićem što prije zaključiti posao.


samo nije jasno zašto Nikomat d.o.o. prodaje svoje dionice na burzi…

Zato što ima prave info, insajder.

obožavam strvine-posebno ovce

Samo mi nije jasno zašto naši mirovinski fondovi prepuštaju strancima dionice umjesto da krenu agresivnije u kupnju svih dionica????

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close