VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Pero ipaj je druk presmiješan da će milijun dionica prodavati na burzi, ma dajte.

Imam fantomske dionice

Ako Pluris ide na bubanj postoje dvije mogućnosti:
1.Da novi vlasnik prodaje dionice kao što radi Nikomat pa će cijena ići dole.Super kupit ću kada
bude padala prema 10 kn.
2.Novi kupac uzima Plurisov paket od cca 40% po diskontnoj cijeni ne od sadašnjih 24 kn tj.
8 kn,već po diskontnoj od 115 kn koliki je NAV.I to ni u kojem slućaju nebi smjelo biti ispod 50 kn.

U slućaju varijante 2.cijena ide strelovito i ne možeš kupiti jeftino.Treba biti unutra.
U slućaju varijante 1.skupljam dok prodaje Nikomat uz lagani pad prema 20,ali ni kom slućaju
ne prodajem ovo što imam jer uvijek može nastupiti varijanta1.

Zaključak:Onaj tko je unutra nebi smio prodavati nego držati.Ali kako je sada u Validus ušlo puno
trejdera,a Nikomat nas je napunio papirima ovdje bi moglo biti žestokog vozanja.I treba se pokušati vozati na valovima,a opasnosti od gubitka u dužem razdoblju nema.

Validus postaje jedna od najinteresantnijih trejderskih igračaka na ZSE.Velika likvidnost i velika
volatilnost u dionici koja ima višestruko pokriće.Bolje nam ne treba.Ali Nikomat bi nas moga
ubijati i zaplašiti.Mene neće.

lopina računamo odsad pa nadalje na barem 60 tvojih postova dnevno pri temi Validus. samo naprijed, ipak ovo ima temelje za razliku od dkvs, iako su i jedna i druga uprava po zatvorima [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


http://naslovnica.info/biznis/869344/otp_i_podravka_se_dogovorili_mimovic_ispao_iz_igre

sad će Mimović ili kako se zove taj iza njega okrenuti topove na validus kad već nije išlo s Podravkom. [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kolege, drukate da mi vas je milina gledat.
a do jučer svi sumnjičavi, broje se mimovićeve pare, krvna zrnca, upozorava na oprez i ostalo
vidim, sve vas je okitilo na bidu [lol] [lol]

dete, pojačajte to malo
[lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


Kolega Pero ipaj je druk presmiješan da će milijun dionica prodavati na burzi, ma dajte.

Ma kolega, pa ja uopće ne moram ovdje drukati jer netko svejedno prodaje kao šašav. Ne znam ja tko će što i kako prodati, ali činjenica je da je "netko" zasuo finu količinu po bidu i ne znamo da li je gotov. O čemu sam prije pisao je samo razmišljanje i pokušaj traženja nekakve logike ove silne rasprodaje. Da je dionica ok-je, da je debelo ispod bv-je, e sada ako ju netko odlučio pošto poto prodati – pa gdje ćete bolje. Treba se staviti nisko i nakrcati. Eto tako ću ja, ako me ne zakači dobro, a ako me zakači opet dobro, a ako me zakači i dalje nastavi prodavat kao mutav-to onda i nije baš tako dobro [lol] Uf za*eban je ovo posao.

Mean people suck and nice people swallow!

zaboravili ste da nakon ovakvog šoka po bidu mora malo i optimizma uliti ljudima ako misli dalje prodavati, a ne da nailazi na bezdan na bidu. pa će malo čovjek i po asku u ponedjeljak, do jedno 26 udriti. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

To je odradio prije par dana kada je digao do 28,50kn pred kraj [wink] E, a možda se samo formira šalica i drška? Ali ona duboka za bijelu kavu [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

a ne, ne..
sad kad je pokupilo trejderčiće, burekdžije i dojučerašnje drukere na dolje, ja očekujem 15 do 16kn.
tu se stavljam.
discover, rekvijem, pero, gismund i ostale kolege nek sad budu malo veći optimisti i nek čuvaju bid [lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

ja cu bit na bidu, nemas brige
i to iznad 20

nemoj samo zaboravit da cu biti i na asku 😉

slijedi nam precesija


…..
2.Novi kupac uzima Plurisov paket od cca 40% po diskontnoj cijeni ne od sadašnjih 24 kn tj.
8 kn,već po diskontnoj od 115 kn koliki je NAV.I to ni u kojem slućaju nebi smjelo biti ispod 50 kn.

U slućaju varijante 2.cijena ide strelovito i ne možeš kupiti jeftino.Treba biti unutra.
…..

Ok, preuzimaju Plurisov paket od 40%, a zašto bi cijena trebala gore? Po toj logici je već trebala gore, neovisno da li dionice kontrolira Pluris ili netko drugi.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ok, preuzimaju Plurisov paket od 40%, a zašto bi cijena trebala gore? Po toj logici je već trebala gore, neovisno da li dionice kontrolira Pluris ili netko drugi.

??? pa valjda bi kupac sanirao sve dugove, zato i diskont na NAV, a ne po NAVu prodaja. svjež kapital??!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close