VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/dragun-da%2c-kutle-je-pravi-vlasnik-fime,73684.html

Tko? koga? Zašto? Meni tu ništa nije jasno…ovi vlasničko-partnerski odnosi…koja zapetljancija…pa se javi Lloyd da mu ovi duguju novac pa onda kreditni dug Podravke koja opet tereti svog vlasnika…onda uleče slovenski tajkun koji ustvari posluje u Srbiji i koji bi ulagao, a tamo mu firme pod ovrhom…a mi…veseli mali dioničari nazdravljamo svakom potezu tih velikih mađioničara neoliberalnog kapitalizma u nadi da ćemo izvući taj jebeni burek sa burze!!!

@ zvrc
ma di ćeš, sad se tek skupljamo na bidu 😀

slijedi nam precesija



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/dragun-da%2c-kutle-je-pravi-vlasnik-fime,73684.html

Tko? koga? Zašto? Meni tu ništa nije jasno…ovi vlasničko-partnerski odnosi…koja zapetljancija…pa se javi Lloyd da mu ovi duguju novac pa onda kreditni dug Podravke koja opet tereti svog vlasnika…onda uleče slovenski tajkun koji ustvari posluje u Srbiji i koji bi ulagao, a tamo mu firme pod ovrhom…a mi…veseli mali dioničari nazdravljamo svakom potezu tih velikih mađioničara neoliberalnog kapitalizma u nadi da ćemo izvući taj jebeni burek sa burze!!!
[/quote]
ma to je sve muljaža da se prikriju tragovi tu kuhaju Kutle i Radimir Čačić oni drže 10% podravke

evo još netko je jeftino dobio…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/dragun-da%2c-kutle-je-pravi-vlasnik-fime,73684.html

Tko? koga? Zašto? Meni tu ništa nije jasno…ovi vlasničko-partnerski odnosi…koja zapetljancija…pa se javi Lloyd da mu ovi duguju novac pa onda kreditni dug Podravke koja opet tereti svog vlasnika…onda uleče slovenski tajkun koji ustvari posluje u Srbiji i koji bi ulagao, a tamo mu firme pod ovrhom…a mi…veseli mali dioničari nazdravljamo svakom potezu tih velikih mađioničara neoliberalnog kapitalizma u nadi da ćemo izvući taj jebeni burek sa burze!!!
[/quote]
ma to je sve muljaža da se prikriju tragovi tu kuhaju Kutle i Radimir Čačić oni drže 10% podravke
[/quote]
Eto što se događa kada se stvari zataškavaju i guraju pod tepih i dok god je ova struktura na vlasti(i u oporbi) ovakvi leševi će polako isplivavati i uništavati moguće pozitivne procese!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovaj put me nije zahvatilo, mozda i bolje…

ugodan nam vikend zelim, a u srijedu brojimo stradale…

slijedi nam precesija

uzimljem siromasima da bi dao bogatima ja sam, Robin duga ruka zvan Lop Ovko….
bez komentara…

* Važeći podaci za uredovni dan 09.04.2010 .

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 1.047.107 38,76 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 343.898 12,73 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA -13100kom
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 78.145 2,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 49.887 1,85 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 34.775 1,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.120 1,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
Ukupno: 63,79

u prvom od dva dana s 50000+ kom prometa NikomLat je prodao 13.100 kom, četvrtina prometa.
Krenuo je u pohod s početnih 380.998 kom čime je do tog dana smanjio poziciju za -37.100 kom

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


* Važeći podaci za uredovni dan 09.04.2010 .

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

…..
u prvom od dva dana s 50000+ kom prometa NikomLat je prodao 13.100 kom, četvrtina prometa.
Krenuo je u pohod s početnih 380.998 kom čime je do tog dana smanjio poziciju za -37.100 kom

Pitanje je samo tko je danas ovo istresao…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Ide na 2 dražbi po 1/3 cijene. Neka je tromjesečni prosjek cca 24 kn, onda ide prodaja po 8 kn. Ali na dražbi.

Ajde Pero ti si mi OK špekulant, ali ovaj druk ti je ipak malo prejeftin. Daj probaj s nečim ozbiljnijim. Iz aviona se vidi da si prodao i da bi sad natrag unutra ali te strah kupiti na 26 da ne bi palo na 24.
[wink]
[/quote]
100 kolega, prodao sam i jeftinije bi kupio-čemu da se lažemo [lol] Ključno u mom postu je prodaja na dražbi, jer to ne ide preko burze i neće nikako srušiti cijenu-to je poanta. Tako da je ovo moje pozitivan druk-viš’ da ni drukat ne znam [wink]
[/quote]
Hm, ispada da sam na kraju ja ovo ipak dobro ‘zdrukal, hebate koja vožnja danas [shocked] Kolega Bill meni ona prodaja ispala na kraju dobro-neš ti špekulacije [wink] Niš ljudi kako bi jedan kolega rekao:"šljem na glavu i u boj". [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Horvatu je blokirana imovina, PBZ i RBA skrbnički su vjerovatno od glavnih aktera vlds, bilo uprave bilo igrača iz sjene i oni su unutra, zaba je bakićeva i to sumnjam da će pri ovim razinama ići van. HFP ne bi ovako izlazio bez prethodnih najava. ostaje Nikomlat jer drugi nemaju tu količinu za jedan nalog. očito se boji zaplijene imovine, tražbina tužbi i slično pa čovjek izlazi. Ali razlog može biti bilo koje naravi, to možemo samo nagađati. Ponavljam jedini i 100%tni vlasnik Nikomata je gospodin Vladimir Šincek, bivši član NO Validusa. To se može uredno provjeriti na http://sudreg.pravosudje.hr/

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kladim se da Nikomat cijelo vrijeme prodaje i kladim se da jedino zbog njega danas ne uživamo na 3x kn.
Iskreno briga me zašto prodaje, i iskreno jedva čekam da ga se riješimo.
Ja bih se radje pitao tko kupuje, jer to je enigma koja nama dioničarima može donijeti puno koristi…
Čekamo, pa bumo vidili rasplet u narednim danima!

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close