VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@fiuman100
Kolega,ali rasprodajom po ovoj cijeni neće baš ni izbliza podmiriti dug prema PODR…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

vidim zanimljivo ovdje .. [rolleyes] koga je zakacilo ovo????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovo mi sad liči kao da netko s aska govori dođi, neću ti ništa, ništa, ne boj se ništa, ne boj se, samo dođi meni [lol] samo sigurnosti u ono što kupujete i nema problema. [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


vidim zanimljivo ovdje .. [rolleyes] koga je zakacilo ovo????

sve.
došla granata pravo među raju, ima svi ranjeni, a neki i smrtno [lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

moglo bi i tako bit


E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

dobar-kolega
no čini se gledajući istresanje po bidu da su sjekire počele letjeti u većim koliličinama,prije bi se moglo očekivati prema bidu ,samo da se oformi dovoljna količina .
[wink]



E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

moglo bi i tako bit
[/quote]

Isto tako bi moglo biti jos jedno istresanje. Zadnjih par danas sam razmisljao o kupnji. Ovo danas me udaljilo od kupnje. Poprilicno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

Da dođeš na nulu? [wink] nhf

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




E sad bi trebalo poklpiti sve do tamo negdje 28, čisto da se vidi tko je jači [lol]

moglo bi i tako bit
[/quote]

Isto tako bi moglo biti jos jedno istresanje. Zadnjih par danas sam razmisljao o kupnji. Ovo danas me udaljilo od kupnje. Poprilicno.
[/quote]

svi smo u suzama zbog toga

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/dragun-da%2c-kutle-je-pravi-vlasnik-fime,73684.html

upozoravam prodavača da ću se u 15,45 maknuti s bida. evo samo da zna…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close