VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lux01 nije 10.000 komada već 23.800 [shocked]

ovo je namjerno udaranje u blokadu da se stvori pomutnja. Ovaj s 5000 komada kupuje pakete već dva tjedna, preko 40000 komada. uskoro ćemo i njega vidjeti u top10, očito je da ide potpuna rošada.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

i meni utrpalo, sad sam di sam bio i prije 2 tjedna

slijedi nam precesija

na zse.hr, večernji, jutarnji, index, seebiz, business, tportal, net.hr, nigdje nikakva nova obavijest, namjerno sijanje panike

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

24 000 oko…

drago mi je samo da je Discovery s nama!
nadijelio sam mu jedinica koliko nisam u 20 godina rada u prosvjeti.

Validus je na ovim cijenama bio dok niko nije pričao o nikakvom preuzimanju,po fundamentima.prije koji mjesec, dva tri.i većim i u gorim okolnostima na burzi.a i ovaj ko je prodao, mogao je puno pametnije to prodati, da je lupao hiljadu-dvije po bidu pa 200kom po asku, mogao je prodat koliko je htio.ova demonstracija sile je bila namjerna.

vjerojatno je žrtvovao dionice i sad će ostat bez njih.

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

JA SAM VAM NAPISAO DA CE OVDJE BIT CIRKUSA ALI NISAM MISLIO BAŠ DANAS I JA IMAM DIONICE VLDS

Ludilo

jupiiiii…poklopilo je i Rekvijema i Diskoverija.

od sad drukam dolje! [lol] [lol]

ima da se pacaju do ponedjeljka [lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

@Historičar [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Izgleda da je gazda dužan puno novaca pa rasprodaje imovinu…

Evo nakon zadnjeg posta na mom blogu u prvoj polovini ozujka potvrduje se moja prognoza.

Vaš link

Dogadaji koji se desavaju zadnjih par dana samo mi ucvrscuju moje uvjerenje, da ce stvarno doci do skoka skokova na ovoj dionici. Dobro je, jedan znacajan skok se vec dogodio ali ovo divlje kretanje cijene samo mi govori, da je to tek pocetak.

Takve prilike koje nudi ova dionica nisu svakodnevne i radostan sam posto sam uletio u ovu. Nije mi navika, da se hvalim, ali zadnjih nekoliko transkacija i posebno jos zadnja na prodaji u utorak su moje. Nisam si usudio igrati sa portfeljom u cijelosti i prodao sam polovicu portfelja a danas sam sa cijelim novcem ponovo unutra.

Brine me jedino to, da je malo prelijepo, da bih moglo biti istinito.

Pozdrav svima i sretno.

Ovo je sada ok prilika opet za kupiti, nekome gori pod petama i mora prodavati dok još nije kasno ili netko namiruje svoja potraživanja a nije ga briga za dionicu. Svejedno, slično je bilo na 13 kn prije godinu-dvije pa smo nakon toga otišli na 35.

hjooooooojjj!!
sad će ovdje biti unisono drukanje za gore…
još fale peroS i bisaković da objašnjavaju kako je ovo super dionica, a do jučer nije valjala.
poklopilo je sve moguće i nemoguće trejderčiće, burekdžije i špekulante [lol] [lol]

cunami burazeru, ovaj nema milosti.hehehehe [lol]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

New Report

Close