VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Vaš link

Spominje se da je pokrenuta ovrha nad "Plurisom",a on je najveći dioničar Validusa sa 39,08% dionica!
"Nikomat" je vjerovatno upoznat s ovrhom!
Treba biti vrlo oprezan jer u ovrsi prodaja dionica može ići sa velikim diskontom u odnosu na tržišnu cijenu,
a radi se o 1.055.717 dionica.
Pozdrav
[/quote]

već drugi put danas nas pozivaš da budemo oprezni.
koji je tvoj interes?
zašto baš danas?

inače ovo je odlična vijest, jer to znači da se ovi iz Fime ne zajebavaju, već ozbiljno žele ovo prodat!!gori im pod nogama.odlično!! [thumbsup]
da bar tako i sa PTKM bude.
[/quote]
Nemam nikakav interes za ovu dionicu.Nemam je više u portfelju od 2008 godine ,kada nam nije
isplačena izglasana dividenda?!!!
Od tada sam počeo sumnjati u valjanost rada uprave i objavljena izvješća.
Učestalo pisanje na ovom forumu zadnjih nekoliko dana i špekulacije o ulasku stranog partnera,
ponukale su me da izrazim svoje mišljenje i stav.
Ta za to i služi forum! Zar ne?
Ja ne mogu niti želim misliti "tuđom glavom".
Iz istog činjeničnog stanja ja i Vi izvlačimo radikalno različite zaključke.
Tržište će vrlo brzo "ustvrditi" tko je u "pravu".
Teorije urote su potpuno nepotrebne i neprimjerene.
Toliko toga "negativnog" izlazi na vidjelo vezano za FIMU te je po meni razumno izraziti određene
sumnje i dvojbe vezane za Validus i ras-prodaju NIKOMAT-a ako je poviljan rasplet na pomolu.
Danas smo također svjedoci enormnog duga DKVS.Pogledajte izvješća iste zadnjih 5 godina?!!!
Ništa nije ukazivalo na takav rasplet!!!
Ne povlačim paralele s Validusom,ali smatram da pojačan oprez nije na odmet.
Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju dionice.
Svatko odlučuje za sebe i snosi posljedice svojih odluka.
Vi smatrate da su ovi događaji dobri za Validus.Ja da nisu.
Svatko ima pravo na svoj stav i mišljenje i sukladno tome donosi investicijske odluke.
Pozdrav





Vaš link

Spominje se da je pokrenuta ovrha nad "Plurisom",a on je najveći dioničar Validusa sa 39,08% dionica!
"Nikomat" je vjerovatno upoznat s ovrhom!
Treba biti vrlo oprezan jer u ovrsi prodaja dionica može ići sa velikim diskontom u odnosu na tržišnu cijenu,
a radi se o 1.055.717 dionica.
Pozdrav
[/quote]

već drugi put danas nas pozivaš da budemo oprezni.
koji je tvoj interes?
zašto baš danas?

inače ovo je odlična vijest, jer to znači da se ovi iz Fime ne zajebavaju, već ozbiljno žele ovo prodat!!gori im pod nogama.odlično!! [thumbsup]
da bar tako i sa PTKM bude.
[/quote]
Nemam nikakav interes za ovu dionicu.Nemam je više u portfelju od 2008 godine ,kada nam nije
isplačena izglasana dividenda?!!!
Od tada sam počeo sumnjati u valjanost rada uprave i objavljena izvješća.
Učestalo pisanje na ovom forumu zadnjih nekoliko dana i špekulacije o ulasku stranog partnera,
ponukale su me da izrazim svoje mišljenje i stav.
Ta za to i služi forum! Zar ne?
Ja ne mogu niti želim misliti "tuđom glavom".
Iz istog činjeničnog stanja ja i Vi izvlačimo radikalno različite zaključke.
Tržište će vrlo brzo "ustvrditi" tko je u "pravu".
Teorije urote su potpuno nepotrebne i neprimjerene.
Toliko toga "negativnog" izlazi na vidjelo vezano za FIMU te je po meni razumno izraziti određene
sumnje i dvojbe vezane za Validus i ras-prodaju NIKOMAT-a ako je poviljan rasplet na pomolu.
Danas smo također svjedoci enormnog duga DKVS.Pogledajte izvješća iste zadnjih 5 godina?!!!
Ništa nije ukazivalo na takav rasplet!!!
Ne povlačim paralele s Validusom,ali smatram da pojačan oprez nije na odmet.
Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju dionice.
Svatko odlučuje za sebe i snosi posljedice svojih odluka.
Vi smatrate da su ovi događaji dobri za Validus.Ja da nisu.
Svatko ima pravo na svoj stav i mišljenje i sukladno tome donosi investicijske odluke.
Pozdrav
[/quote]

jako perfidna igra.
ne povlačiš paralelau sa validusom, ali spominješ đakovštinu baš ovdje. spoemnuo si, a ne povlačiš paralele…zašto to nisi spomenuo na bilo kojoj drugoj dionici ovog foruma?
ako sumnjaš u sve valjda i za sve vrijedi?

evo peroS je priznao da je prodao i kupio bi jeftinije.a on nije jedini takav.
usput 25 kuna i više je validus bio i bez ikakvih najava o preuzimanju, a što se tiče Nikomata, i petar Đukan je rasprodao svoj IGH na 1400!

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

Povjesničar, daj skrati ove citate, zauzmeš skoro cijelu stranicu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

patak, furaj [cool]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/miroslav-kutle-tajno-drzi-dionice-podravke,73573.html

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Vaš link

Spominje se da je pokrenuta ovrha nad "Plurisom",a on je najveći dioničar Validusa sa 39,08% dionica!
"Nikomat" je vjerovatno upoznat s ovrhom!
Treba biti vrlo oprezan jer u ovrsi prodaja dionica može ići sa velikim diskontom u odnosu na tržišnu cijenu,
a radi se o 1.055.717 dionica.
Pozdrav
[/quote]
Ide na 2 dražbi po 1/3 cijene. Neka je tromjesečni prosjek cca 24 kn, onda ide prodaja po 8 kn. Ali na dražbi.
[/quote]

a odakle ti da se uzima tromjesečni burzovni prosjek?!
valda vještak procjeni kolko imovina vrijedi prije prodaje

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


patak, furaj [cool]

furao sam ja ovo od 21-29 pa od jučer ponovo …

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/mimovic-polancec-nema-veze-s-nasim-odlukama.html

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.





Vaš link

Spominje se da je pokrenuta ovrha nad "Plurisom",a on je najveći dioničar Validusa sa 39,08% dionica!
"Nikomat" je vjerovatno upoznat s ovrhom!
Treba biti vrlo oprezan jer u ovrsi prodaja dionica može ići sa velikim diskontom u odnosu na tržišnu cijenu,
a radi se o 1.055.717 dionica.
Pozdrav
[/quote]
Ide na 2 dražbi po 1/3 cijene. Neka je tromjesečni prosjek cca 24 kn, onda ide prodaja po 8 kn. Ali na dražbi.
[/quote]

a odakle ti da se uzima tromjesečni burzovni prosjek?!
valda vještak procjeni kolko imovina vrijedi prije prodaje
[/quote]
Cijena dobivena tromjesečnim prosjekom bi bila neka pravično utvrđena tržišna vrijednost. Ne znam na koji način bi vještak utvrdio tržišnu cijenu dionice kojom se trguje na organiziranom tržištu, uostalom isto je predviđeno Zakonom o preuzimanju dioničkih društava te analogijiom bi ja to primijenio na procjenu vrijednosti dionice u ovršnom postupku. Inače procjenu vrši sudski ovršitelj, a ne vještak, kasnije može nezadovoljna stranka prigovarati da je cijena viša/niža od tržišne cijene. Nego, da li ste ikada bili u pljenidbi kolega, automobila i drugih pokretnina ili bili u svojstvu ovrhovoditelja u provođenju ovrhe na nekretnini?? Čak kada uzimate nekome nekretninu na ročištu za utvrđivanje vrijednosti tražite da se procijeni po tablicama porezne uprave i nikakav vam vještak ne treba [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

08.04. Nikomlat ista pozicija, dakle nije prodavao 31.03. kad je promet bio mizernih 870kom.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bojim se da si nešto pobrkao. Nije bilo promjena jer prošli petak nije radila burza
[wink]. Bitno je samo ono što će se vidjeti sutra. No iskreno se nadam da nećemo gledati prodaju Nikomata.

Nikak vas nemrem skužiti [huh].Bu to raslo il bu to palo,to mene zanima.Budite malo konkreniji [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close