VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta se ovo netko urotio protiv nas.

Ovo će proči gore od DKVS, tu letite na obečanjima nekog narcisoidnog hoštaplera kojega nitko ne pozna…već tjedan dana istupa i obmanjuje javnost a do sada nitko nije vidio niti novce i ugovore!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

@S400

Pa nije li to razlog zašto se neki dan javio strateški partner il potencijalni novi vlasnik? [proud]
Čak je čovjek rekao da će sanirati dugove i uložiti u povezana društva,no nitko izgleda ne sluša već traže dlaku u jajetu…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ne laje pas radi sela, već radi sebe.

sjetite se ijedne prodaje koja je išla po nižoj cijeni od tržišne.
Pliva, Lura, INA, Lucidus,Mlinar, Žitnjak, Belišće, evo već drugi put. [thumbsup]
ko god je imao te dionice, zaradio je više nego je bilo na tržištu.

pa ovi na Ptkm ili JDPL bi procvjetali, da država hoće/mora prodavat [kiss]

samo neka prodaju, sad bar znamo da nije patka već im ozbiljno gori pod nogama.
je li mimović kupac ili samo maneken, vidjet ćemo.

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


Spominje se da je pokrenuta ovrha nad "Plurisom",a on je najveći dioničar Validusa sa 39,08% dionica!
"Nikomat" je vjerovatno upoznat s ovrhom!
Treba biti vrlo oprezan jer u ovrsi prodaja dionica može ići sa velikim diskontom u odnosu na tržišnu cijenu,
a radi se o 1.055.717 dionica.
Pozdrav

U cijelom clanku iz tiskanog izdanja spominje se i Nikomat. U zalog je navodno i 60 000 komada Validusa koje posjeduje Nikomat.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ide na 2 dražbi po 1/3 cijene. Neka je tromjesečni prosjek cca 24 kn, onda ide prodaja po 8 kn. Ali na dražbi.

Ajde Pero ti si mi OK špekulant, ali ovaj druk ti je ipak malo prejeftin. Daj probaj s nečim ozbiljnijim. Iz aviona se vidi da si prodao i da bi sad natrag unutra ali te strah kupiti na 26 da ne bi palo na 24.
[wink]

Naime, jučer je Josipović izjavio kako nema ništa protiv srpskog kapitala u Hrvatskoj ako je on zakonit. Cijela se priča, naravno, referira na srpskog poduzetnika Ranka Mimovića koji tvrdi kako je preuzeo Fimu Ami čime je postao vlasnikom 10,64 posto dionica Podravke (ZSE

Nebi li bilo pametnije investirati u Vabu umjesto u Validus? imam dojam da očekujete nemoguće.

obožavam strvine-posebno ovce


Nebi li bilo pametnije investirati u Vabu umjesto u Validus? imam dojam da očekujete nemoguće.

na Vabi sam mjesecima na bidu i ulovim par komada tjedno, iznimno nelikvidno. Ako misliš da će dobit znatno rasti u narednim kvartalima, onda uloži.
trenutna situacija je slljedeća ako uspoređuješ s regionalnim bankama sličnog profila:

VABA EPS ove godine 2,89 (4,7%)
SNBA EPS 5,15(4,86%);
PDBA EPS 21,85(4,87%)

dakle cijena 55-60 kuna pije vodu i neće jače gore dok se ne poveća EPS.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Slušam rdio vijesti. Blokirana sva imovina Polančeca. Tereti ga se za 75milja kuna.



Ide na 2 dražbi po 1/3 cijene. Neka je tromjesečni prosjek cca 24 kn, onda ide prodaja po 8 kn. Ali na dražbi.

Ajde Pero ti si mi OK špekulant, ali ovaj druk ti je ipak malo prejeftin. Daj probaj s nečim ozbiljnijim. Iz aviona se vidi da si prodao i da bi sad natrag unutra ali te strah kupiti na 26 da ne bi palo na 24.
[wink]
[/quote]
100 kolega, prodao sam i jeftinije bi kupio-čemu da se lažemo [lol] Ključno u mom postu je prodaja na dražbi, jer to ne ide preko burze i neće nikako srušiti cijenu-to je poanta. Tako da je ovo moje pozitivan druk-viš’ da ni drukat ne znam [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Evo i link…
http://www.seebiz.eu/cg/kompanije/sud-blokirao-imovinu-damira-polanceca-vrijednu-vise-milijuna-kuna,73546.html

New Report

Close