VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.naslovnica.info/biznis/866590/nesluzbeno_mimovic_je_samo_smokvin_list_podravku_cilja_kapital_s_kajmanskih_otocja

slijedi nam precesija

Kolega Rekvijem očito je da ste prodali kad ovako drukate na pad.

@ Rekvijem

vidim kolega da ste se olakšali…
Ne bojte se kolega, neće ovo nigdje osim u jednom smjeru [thumbsup]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


@ Rekvijem

vidim kolega da ste se olakšali…
Ne bojte se kolega, neće ovo nigdje osim u jednom smjeru [thumbsup]

ne drukam za pad, obzirom na nepostojanje shorta jedino mi rast odgovara. jučer oko trećine sam riješio na zatvaranju, danas oko trećine na otvaranju, trećinu držim. na početku sam imao 9311 komada i nisam spavao cijelu noć zbog Večernjeg lista sinoć. izvinite ako sam koga povrijedio ali na tu količinu ne mogu riskirati pad s 29 na 25 obzirom da mi je 24,xx zadnji ulaz. sami izračunajte. ako se situacija iskristalizira gonit ću vam ask kao i uvijek do sad i ekspresno se vratiti.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

točno, pitao sam jer sam htio znati kuda će krdo, ne bojim se ja Mimovića, Podravke, ničega koliko uplašenog hrvatskog krda. to sam naučio 2007 i 2008 i ne mislim ponovo isto.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


http://www.naslovnica.info/biznis/866590/nesluzbeno_mimovic_je_samo_smokvin_list_podravku_cilja_kapital_s_kajmanskih_otocja

aha, evo ga, mijenjas pluču!!

pa ja otpočetka govorim da je to maneken i da stvar fercera, a sad si se nakrcao i sad bi dokazivao.
uh da si kod mene u školi kako bih ti jedinice lijepio, na popravni bi ti meni išao

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

nemam dionice vlds
al mi se ovo čini kao posao za uskok
ovakvi članci kajmanska otočja, bermuda, bikini
sve mi se čini da su došli veliki igrači i da će opelješiti ovo krdo sumanuto

ne znam za vas al tamo gdje se spominje srpski kapital, otočja, razni off shori ja tame ne idem

Postanite Eu-robovi

@ Rekvijem

Ja o VLDS lijepo pišem od puno nižih razina i kod mene se ništa nije pormijenilo u ovih 20 % rasta jer i dalje smatram da smo izuzetno podcjenjeni, a špekulanata će uvijek biti iako me i to ovdje veseli – nevjerojatna snaga amortizacije svih napada na bid.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Sad čete vidjet koliko će biti drukanja, puno trejdera je prodalo pa će opet htjet kupit…

sve u redu kolega titulus, moje poštovanje, ali tko god je ikad trgovao na nasdaqu zna što je svakodnevna volatilnost uz ogromne promete. kod nas se to viđa rijetko, obično i samo kad je u igri špekulativni kapital, novine koje svaki dan pišu drugo, neinformirani investitori. Iznimno je teško imati ikakvu stop loss strategiju s osrednjim portfeljem u takvom okruženju. da, validus je podcijenjen, bolesno podcijenjen i nadam se da će uskoro prema BVPS.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



http://www.naslovnica.info/biznis/866590/nesluzbeno_mimovic_je_samo_smokvin_list_podravku_cilja_kapital_s_kajmanskih_otocja

aha, evo ga, mijenjas pluču!!

pa ja otpočetka govorim da je to maneken i da stvar fercera, a sad si se nakrcao i sad bi dokazivao.
uh da si kod mene u školi kako bih ti jedinice lijepio, na popravni bi ti meni išao
[/quote]

dečec ti imaš ozbiljnih problema… i jadna ta djeca koju ti nešto učiš… nhf

ja zam vlds zadnji puta kupovao prije mjesec i pol negdje, a srednji ulaz mi je ispod 20

slijedi nam precesija

”Mimović je kupio kompaniju, ali to ne znači da je kupio i dionice, jer da je tako, došao bi pod ingerenciju Hanfe i bio bi obvezan objaviti javnu ponudu za kompaniju”, tvrdi izvor.

Koje pak gluposti pišu u tom članku. Smiješno. A ti novinari bi ipak mogli naučiti dva, tri zakon iz pordučja koje obrađuju.

New Report

Close