VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neću više pisat o ovoj temi,al da nešto ne valja kod nas,ne valja.
Jedan novinarčić može srušiti cijenu na burzi,iako se čovjek,investitor, osobno obratio burzi i sve objasnio u svom svojevrsnom pismu namjere. Molim vas, tko je tu lud?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


SNHO je poletio sa 70 na 115 i onda se vratio na 90 u 2 dana.
danas je 153, a bio je i 200.

ja svoje potcijenjene fundamentalno dijonice ne dam bandi drukerskoj!!

discover se ulogirao pred koji dan i samo piše na VLDS i to negativno i reposta jedan te isti članak.
a šta Hanfa radi????

meni prosvjetna inspekcija dodje u roku odmah!

[cry]

tebi i treba inspekcija, u sekundi si izrekao 3 laži

ne pišem samo negativno,
nisam repostao na isti članak malo provjeri linkove
pišem ne samo na vlds nego i na vlho i to zato što jedino te dionice imam, zašto bi dakle pisao na drugima kad me ne zanimaju?
a to kad sam se ulogirao ti je argument jer si ti šta, mjesec dana prije? smiješno

osim toga da ova stvar nije samo nabrijana člankom bez temelja, nebi je drugi članak zaustavio a tebi je krivo jer si očito tek sad ušao… međutim na to sam ja upravo upozoravao…

slijedi nam precesija


Neću više pisat o ovoj temi,al da nešto ne valja kod nas,ne valja.
Jedan novinarčić može srušiti cijenu na burzi,iako se čovjek,investitor, osobno obratio burzi i sve objasnio u svom svojevrsnom pismu namjere. Molim vas, tko je tu lud?!

Kolega nema to veze sa tim člankom, za brutalne stvari moraju postojati i jaki investitori, a ovo je prilika da se riješi malih i to se čini.
Fundamenti kod ove dionice čine opravdanim ulaganje, te nije teško zaključiti da se kuha (uostalom to nam je i potvrđeno iz VALIDUSA, a i Mimović isto zbori).
Ja sam i dalje [lol] [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Mislim da se sprema novi val kupnje… [thumbsup] [thumbsup]

@titulus

[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ništa strašno…



SNHO je poletio sa 70 na 115 i onda se vratio na 90 u 2 dana.
danas je 153, a bio je i 200.

ja svoje potcijenjene fundamentalno dijonice ne dam bandi drukerskoj!!

discover se ulogirao pred koji dan i samo piše na VLDS i to negativno i reposta jedan te isti članak.
a šta Hanfa radi????

meni prosvjetna inspekcija dodje u roku odmah!

[cry]

tebi i treba inspekcija, u sekundi si izrekao 3 laži

ne pišem samo negativno,
nisam repostao na isti članak malo provjeri linkove
pišem ne samo na vlds nego i na vlho i to zato što jedino te dionice imam, zašto bi dakle pisao na drugima kad me ne zanimaju?
a to kad sam se ulogirao ti je argument jer si ti šta, mjesec dana prije? smiješno

osim toga da ova stvar nije samo nabrijana člankom bez temelja, nebi je drugi članak zaustavio a tebi je krivo jer si očito tek sad ušao… međutim na to sam ja upravo upozoravao…
[/quote]

nemaš ti samo vlds i vlho, čak štoviše, siguran sam da nemaš vlds, jer od petka ti upozoravaš i 23kn cijene kako ne valja.da imaš drukao bi za gore, ili šutio u najgorem slučaju.
bez ove priče validus fundamentalno vrijedi barem 60kn u odnosu na tržište i sad ti ne valja jer je narastao na bijednih 30.

a ja sam to od svoje plaćice skupljao i po 120.a bio je i 200kn.pa nije ovo zaduženi građevinar da bude tako nisko.i ako ja imam nick za drukanje, ne moraš i ti otvarat svoj.

a mogli bi i ovi iz validusa za nas prosvjetare sredit neke mirnine konzerve s popustom.pogotovu za prosvjetare-dioničare!

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


nemaš ti samo vlds i vlho, čak štoviše, siguran sam da nemaš vlds, jer od petka ti upozoravaš i 23kn cijene kako ne valja.da imaš drukao bi za gore, ili šutio u najgorem slučaju.
bez ove priče validus fundamentalno vrijedi barem 60kn u odnosu na tržište i sad ti ne valja jer je narastao na bijednih 30.

a ja sam to od svoje plaćice skupljao i po 120.a bio je i 200kn.pa nije ovo zaduženi građevinar da bude tako nisko.i ako ja imam nick za drukanje, ne moraš i ti otvarat svoj.

a mogli bi i ovi iz validusa za nas prosvjetare sredit neke mirnine konzerve s popustom.pogotovu za prosvjetare-dioničare!

imam vlds, mogu ti i dokazati, reci koju količinu želiš na kojoj cijeni pa ću ti flashnut
i opet pricas gluposti, ja niti jednom nisam rekao da validus ne valja, a neznam ni zašto bi morao drukati u bilo kojem smjeru ..

ajme nemoj konzerve, jedi rađe svježu ribu… to je moj savjet svima koji se s plaćicom igraju s dionicama…

slijedi nam precesija

Krenuo val prema gore…

Transakcije:

27,10 40 14:01:41
27,10 322 14:01:05
27,00 2000 14:01:05
26,98 41 14:01:05
26,90 100 14:01:05
26,80 25 14:01:05
26,70 1000 14:01:05
26,69 396 14:01:05
26,69 104 14:00:27
26,50 96 14:00:27

zatvaranje će ili biti pokolj do 24-25 ili opet euforija do 29 čišćenje. svi su napeti i sumnjam da će krdo ostati stabilizirano do 16.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

slazem se, zato tko god moze nek se postavi na obje pozicije, ja budem 🙂

slijedi nam precesija

kako god bilo preostaje nam još sutra i prekosutra ovaj tobogan. tada ćemo vidjeti da li je Nikomat istresao gomilu na ovim ogromnim prometima od 100.000+ komada. ako se radi o znatnijoj količini nastat će panika, neovisno o novinama.

a i ovi s 2000kom su mi sumnjivi, očito je da tjeraju male naprijed da probijaju ask [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close