VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna da će sutra biti skuplje

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Zna da će sutra biti skuplje

Netko zatvorio s par tisuća komada do 27 kn…

tko zna koliko će tek biti sutra…

Možda netko ima dodatni info?

ja se nadam da ce sutra popunjavati gap 🙂

slijedi nam precesija

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/mimovic-fia-u-fimu%2c-pluris-i-validus-ulaze-240-milijuna-eura,73251.html

Iskreno meni nije jasno tko sada prodaje ovu dionicu. CIjena je na ovima razinama (+/- 20%) već godinu dana i sada nakon objave vijesti da ulazi strateški investitor koji je spreman uložiti iznose višestruko veće od trenutne kapitalizacije cijele firme netko špekulanti prodaju.

Meni se čini da će razvoj situacije ići ovako. Na ovim nivoima (do 30 kn) će se skupljati par dana i taman kad svi špekulanti ponovno dođu na Bid na -10% cijena će odletiti u nebo jer neće više biti prodavača.

http://www.naslovnica.info/biznis/865657/ranko_mimovic_fia_ulaze_u_pluris_i_validus_240_milijuna_eura

hoce li tko stopati ovaj rast?

slijedi nam precesija


Iskreno meni nije jasno tko sada prodaje ovu dionicu. CIjena je na ovima razinama (+/- 20%) već godinu dana i sada nakon objave vijesti da ulazi strateški investitor koji je spreman uložiti iznose višestruko veće od trenutne kapitalizacije cijele firme netko špekulanti prodaju.

Meni se čini da će razvoj situacije ići ovako. Na ovim nivoima (do 30 kn) će se skupljati par dana i taman kad svi špekulanti ponovno dođu na Bid na -10% cijena će odletiti u nebo jer neće više biti prodavača.

Slažem se!

Ni meni neki ljudi nisu jasni…još jednom ponavljam!

Ali kolika je vjerojatnost za određeni događaj!

Npr. postoji šansa od 50% da će posao uspjeti i 50% da neće!

Ukoliko uspije ide npr. cijena na 100 kn…zarada 300%…ukoliko ne uspije…ide cijena na 20 kn…to je pad od 20%…

divno!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kad se prijeđe 30 kn…više nema prodaje…
To bi vrlo lako moglo biti sutra…

nek bude danas 😀 pa da si riješim dilemu, stao sam se nešto ispod 30

slijedi nam precesija


nek bude danas 😀 pa da si riješim dilemu, stao sam se nešto ispod 30

ako si dosad izdržao, izdrži i da prijeđe 40 [kiss]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Svi putevi vode u VLDS-R-A. [smiley]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close