VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i u business.hr

Vaš link

Ovo su predobre vijesti. Baratali smo jutrost krivom valutom 🙂 Ne dođe li demantij do utorka idemo mi drugi tjedan bliže 100 kn.

Ne mislite li da je danas već bilo sasvim dovoljno dobrih vijesti za jednu blokadu?
Vidi se iz aviona da neki to koriste za iskrcavanje i to obilato.
Dok god je višak takvih, teško ćemo jače gore….

Šteta je što moramo čekati do utorka. Bit će to lijep utorak, makar padala i tuča.


Ovo su predobre vijesti. Baratali smo jutrost krivom valutom 🙂 Ne dođe li demantij do utorka idemo mi drugi tjedan bliže 100 kn.

Čudno jedino što se danas čekalo s krajem radnog vremena za objavu takvih vijesti!

Do utorka se može svašta desiti!

Živi bili pa vidjeli kako će se to razvijati!

graditelj, 01.04.2010. u 19:15

Čudno jedino što se danas čekalo s krajem radnog vremena za objavu takvih vijesti!

Do utorka se može svašta desiti!

Živi bili pa vidjeli kako će se to razvijati!

Barem stignemo postornirati naloge na prodaji preko vikenda 🙂 Šteta što sutra ne radi burza, bilo bi zanimljivo. Ako je ovo istina to je bolje od svega čemu smo se potajno nadali prošlih mjeseci.


početnik-5, 01.04.2010. u 19:46

Čudno jedino što se danas čekalo s krajem radnog vremena za objavu takvih vijesti!

Do utorka se može svašta desiti!

Živi bili pa vidjeli kako će se to razvijati!

Barem stignemo postornirati naloge na prodaji preko vikenda 🙂 Šteta što sutra ne radi burza, bilo bi zanimljivo. Ako je ovo istina to je bolje od svega čemu smo se potajno nadali prošlih mjeseci.

[/quote]

Da, baš me zanima koliko su od navedenih 85 miljuna EUR-a odnosno 630 milijuna kuna spremni odvojiti za kupnju validusa i plurisa…kad bi odvojili samo 1/3 cijena sigurno nebi bila niža od 50 kn po dionici Validusa… Ako se sklopi posao (u što ja vjerujem) onda mora ići javna ponuda!

Treba si uzeti malo vremena pa pokušati napraviti kalkulaciju troškova…sa tih 630 milijuna kuna…

Kolega početnik, nemojte se ljutiti ali zvučite ko da Vam matematika baš i ne ide :-). Šalim se. Ali vrlo je lako izračunita da ukoliko bi po vašoj pretpostavci izdvojili 1/3 od ovih 650 milijuna kuna za kupnju dionica 100% udjela u Validusu (dakle svih dionica) tada bi cijena po dionici bila oko 86 kuna po dionici ;-).

[lol]…je sve što imam reći…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

I da se malo nadovežem na gornji post. Ovi talijani pričaju da bi u drugoj fazi u bankarski i turistički portfelj uložili 100 milijuna EURa ili ti ga 300 kn po dionici Validusa. [shocked]



Ovo su predobre vijesti. Baratali smo jutrost krivom valutom 🙂 Ne dođe li demantij do utorka idemo mi drugi tjedan bliže 100 kn.

Čudno jedino što se danas čekalo s krajem radnog vremena za objavu takvih vijesti!

Do utorka se može svašta desiti!

Živi bili pa vidjeli kako će se to razvijati!
[/quote]

Koliko ja vidim to su jedno te iste vijesti od jutros, samo su dodali malo mesa da zvuči zanimljvije… pa recite sami, da je prodaja validusa blizu, ne bi li veliki igrači već danas kupovali blokove po 10.000 komada i čistili sve do 30 kn,a ne onaj jedan s 5000 komada na kupnji je odmah pobjegao čim je prvi nalog lupio po kupnji!
To su samo priče i pričice da se neki lakše iskrcaju na 23-24 kn, vjerojatno Polančecu, Horvatu i Škvadri gori pod nogama pa ovako animiraju kupce da prodaju što više

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Niste li se svi malo rano uhvatili računanja…

Da se razumijemo, meni to paše jer imam koju tisućicu komada.

New Report

Close