VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega gismund zamolio bih Vas da pojasnite Vaš post i odakle Vam navedene informacije…
koliko znam blokirana je privatna imovina – Milana Hortvata, tj. 34.372 komada Validusa…
možda ostale informacije nisam primjetio, pa bih Vas zamolio da nas informirate…

@james1

nema više toga sa 5000 komada, utekao je kao zec kad se počelo tući po kupnji [bye] [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Ma tu bi moglo biti svašta…ako prodaje uspije…leto to u nebo!

To nebo nije vjerojatno ni 30 niti 50 kn…već puno, puno više!

ajde ne navlačite bezveze
više od 100-110 ne može, toliki je BV
[/quote]

Pa i to je puno više od spomenutih 30-50

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


otišo kobasičko [lol]

tu je kobasičko, promatram sa strane [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



@james1

nema više toga sa 5000 komada, utekao je kao zec kad se počelo tući po kupnji [bye] [lol]


Čini se da je bio navlakač.
edit. eto javio nam se navlakač u postu prije mog.
[thumbsup]


kolega gismund zamolio bih Vas da pojasnite Vaš post i odakle Vam navedene informacije…
koliko znam blokirana je privatna imovina – Milana Hortvata, tj. 34.372 komada Validusa…
možda ostale informacije nisam primjetio, pa bih Vas zamolio da nas informirate…

Sve je to objavljeno u medijima zadnjih petneastak dana, npr. ovo za Podravku je bilo jučer ili prekjučer. Treba pratiti puno toga, ne možeš se osloniti samo na forum [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

možda se iskrcava rumeni, koincidentno je udar na bid počeo prije zatvorske epizode pa dok nije blokirana imovina da se uzme što se da uzet. Sjetite se Podravke i 11000 dionica na asku danima na 300,00 dok nisu pojeli, koincidentno baš koliko je dotični imao

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ovdje postoji samo jedan istina i ona glasi:

oni koji vjeruju u dionicu spremni su dati puno više od trenutne cijene, ali skupljaju malo po malo ne dižući cijenu, a oni koji ne vjeruju u dionicu spremni su je prodati i po 10 kuna ako ne mogu dobit više…

e sad, dok god ima ovih drugih cijena neće rasti. onog trenutka kad prvi postanu jači i cijena će krenut prema booku…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

evo k-p, ako nekog zanima.



kolega gismund zamolio bih Vas da pojasnite Vaš post i odakle Vam navedene informacije…
koliko znam blokirana je privatna imovina – Milana Hortvata, tj. 34.372 komada Validusa…
možda ostale informacije nisam primjetio, pa bih Vas zamolio da nas informirate…

Sve je to objavljeno u medijima zadnjih petneastak dana, npr. ovo za Podravku je bilo jučer ili prekjučer. Treba pratiti puno toga, ne možeš se osloniti samo na forum [wink]
[/quote]

Gle, pratim sve, ali jedno je što će biti traženo i kad će se realizirati…a drugo da li je već izvršeno… zar ne mislite da možda nisu pregovarali Podravka i Fima grupa (Pluris) o načinu vraćanja duga,
zar se isto već ne bi pokrenulo da Pluris bježi od obaveza, pa nije dug od jučer, već je isti nekoliko mjeseci ovdje…a uostalom ukoliko zaista postoji kupac (i ako neće odustati zbog svega) zar ne mislite da će Podravka uz neko pismo namjere pričekat i mjesec – dva ako je potrebno ukoliko će biti sigurni u vraćanje duga (a kamate rastu) ili će pravno ići u blokadu imovine, pa da potencijalna kupnja / prodaja propadne, a dug se u potpunosti nenaplati…????

bit će para

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/validus-pregovaramo-s-potencijalnim-strateskim-ulagacem,72810.html

Vaš link

mogli bi u blokadu u prvoj sekundi [proud]

Dio iz članka:

"Ulaganje u društva Pluris i Validus odvijat će se u dvije faze. Prva faza ulaganja podrazumijeva investiranje i vrijedna je 85 milijuna eura te se odnosi na provođenje deblokada društava, sanaciju društava iz portfelja i podmirivanje obveza Plurisa i Validusa prema njihovim vjerovnicima. Druga faza podrazumijeva stabilizaciju poslovanja, s naglaskom na daljnja ulaganja u razvoj poslovanja društava putem dokapitalizacija i izravnih u ulaganja u vrijednosti od ukupno 100 milijuna eura", kaže i dodaje kako FIA Grupa u cjelokupnom investicijskom procesu planira uložiti gotovo 240 milijuna eura.

New Report

Close