VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte zaboraviti koliko je SNHO narastao do sada od dna, i to isto za sada samo na špekulacijama.
Pa naše tržiste se temelji na tome. Tko će se za išta uhvatiti u ovom jadu i bijedi ako ne za nešto što ima imalo šanse da postane realnost.
Meni se čini da je više nego dovoljna i ova objava pregovora da nas digne tamo gdje zaslužujemo.

Ma tu bi moglo biti svašta…ako prodaje uspije…leto to u nebo!

To nebo nije vjerojatno ni 30 niti 50 kn…već puno, puno više!

svima nam odgovara koji smo unutra [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ma tu bi moglo biti svašta…ako prodaje uspije…leto to u nebo!

To nebo nije vjerojatno ni 30 niti 50 kn…već puno, puno više!

Pa zato mi i nisu baš jasni ovi koji se SAD guraju na asku…..
Mogli bi bit pometeni u roku keks….

čeka se da se skupi što više, barem taj jači kupac, blokada je na 23,79 a nema do nje niti 50.000kn. zasigurno će ju nagurati i podići ljestvicu, prodavača više nema

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Da, već smo blizu blokade…jako blizu…

samo cca 1500 kom, tj. 8 lipa do blokade…nadamo se da će to biti psihološki faktor da stvarno krenemo 😉


Ma tu bi moglo biti svašta…ako prodaje uspije…leto to u nebo!

To nebo nije vjerojatno ni 30 niti 50 kn…već puno, puno više!

Bojim se da ništa od svega toga, Polančec je mjesecima pokušavao prodati FIMA grupu, ali nije uspio. Uz to, sad je Polančec u zatvoru, pa opet ništa od toga. Osim toga, Bajić i USKOK su sve blokirali, a i Podravka je tužila FIMU i pravne sljednice i tražila zabranu raspolaganja imovinom i dionicama radi namirenja 280 milijuna kuna štete. Sve u svemu, još duuuugo čekanje [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ne shvaćate kolega [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@gismund
reci ti to onom što se nadbidava s 5364 komada

otišo kobasičko [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ma tu bi moglo biti svašta…ako prodaje uspije…leto to u nebo!

To nebo nije vjerojatno ni 30 niti 50 kn…već puno, puno više!

ajde ne navlačite bezveze
više od 100-110 ne može, toliki je BV

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close