VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

11093 kom na bidu po 23,24 kn [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

U tišini se skuplja i to velike količine, sprema se bura – pretiho je a bid prejak [thumbsup]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

http://www.zse.hr/default.aspx?id=29430
Ovo u Varaždinu oko Fime je sklizak teren i tko si na ledu glavu ne razbije mogao bi i neke novce zaraditi.

who dares, wins

PRODAJA
Validus prodao 7.500 dionica Varteksa
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Validus je prodao 7.500 dionica Varteksa čime je pao ispod 10 posto udjela u temeljnom kapitalu.

Navedene su dionice, koje čine 0,39 posto temeljnog kapitala i 7.500 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa (ZSE:VART-R-1), otpuštene temeljem ugovora o kupoprodaji i prijenosu dionica koji je Validus (ZSE:VLDS-R-A) sklopio 18. veljače ove godine s tvrtkom STOG. Spomenuti paket po tržišnoj cijeni vrijedi oko 210 tisuća kuna.

Validus nakon ovog otpuštanja ima 185.230 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa i to 147.104 glasova temeljem upisanog vlasništva nad isto toliko komada redovnih dionica navedenog društva, te 38.126 glasova temeljem isto toliko komada redovnih dionica danih u zajam sa zadržanjem upravljačkih prava

Ne razumijem ovo "prikradanje" na bidu sa desecima tisuća komada….
Ako je već takav interes, udri po asku, brate…. [tongue]

EDIT: ….evo, netko je konačno popustio….


Ne razumijem ovo "prikradanje" na bidu sa desecima tisuća komada….
Ako je već takav interes, udri po asku, brate…. [tongue]

EDIT: ….evo, netko je konačno popustio….

ja. dokupio do 24. malo si pokvario prosjek ulaza.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Sutra 25 [pray]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ovdje valjdar bude Uskrsnica!


Sutra 25 [pray]

Moglo je vrlo lako bit već i danas.
Svakako je izgledalo u jednom trenutku da će se silna količina sa bida obrušit na ask,
ali to obrušavanje je ispalo vrlo blago.
Ovo cijeđenje malih malo po malo bi moglo potrajati dok ovaj maher koji je danas, nakon što mu je počišćen nalog od 3900 nije stavio novi od 5000, ne odluči poticajnije i konkretnije djelovati, ili dok ne dođe očekivana vijest od nekakvoj prodaji imovine.



Sutra 25 [pray]

Moglo je vrlo lako bit već i danas.
Svakako je izgledalo u jednom trenutku da će se silna količina sa bida obrušit na ask,
ali to obrušavanje je ispalo vrlo blago.
Ovo cijeđenje malih malo po malo bi moglo potrajati dok ovaj maher koji je danas, nakon što mu je počišćen nalog od 3900 nije stavio novi od 5000, ne odluči poticajnije i konkretnije djelovati, ili dok ne dođe očekivana vijest od nekakvoj prodaji imovine.
[/quote]

Tipična akumulacija dionica prije implozije, ali mene to ne čudi s obzirom na fundametne.
Trenutno nam sve ide na ruku [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Tipična akumulacija dionica prije implozije, ali mene to ne čudi s obzirom na fundametne.
Trenutno nam sve ide na ruku [cool]

Imploziju ja razumijem ko proces, koji je suprutan od eksplozije. Vjerujem, da ste pogrijesili.



Tipična akumulacija dionica prije implozije, ali mene to ne čudi s obzirom na fundametne.
Trenutno nam sve ide na ruku [cool]

Imploziju ja razumijem ko proces, koji je suprutan od eksplozije. Vjerujem, da ste pogrijesili.
[/quote]

[thumbsup]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close