VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva je ovdje situacija, hoće li ostati sta za dioničara . Bilo bi lijepo da se Alabama javi jer kao treći dioničar najbolje je upoznat sa svime

mirociro
tu se nece još dugo ništa znat

hoće ostat ce punomasni papir od paštete;) a paštetu će sami poist

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

kontaktirajte stečajnog
sve će vam reć

slijedi nam precesija

Prosperus FGS ulazi u HTP Korčula


_________________________________________________________________________________________

ako htp korčula vrijedi cca 50 kn, tada validus vrijedi minimalno cca 10kn.

Izgleda da VLDSu naglo porasla vrijednost.

Na OTC trzistu na hita trade, na prodaji 171kom po 250kn. [emo_smijeh]

http://www.vecernji.hr/biznis/mirna-radi-dvije-smjene-zaposleno-70-novih-radnika-clanak-634867


Kakva je ovdje situacija, hoće li ostati sta za dioničara . Bilo bi lijepo da se Alabama javi jer kao treći dioničar najbolje je upoznat sa svime

da je bio upoznat sa svime… mislim da ne bi bio treći dioničar…

možda bi trebali mirnu ponuditi adrisu kad im je već pod nosom i tako se riješiti dobrog dijela dugovanja

Što se događa oko ovih stručnjaka koji su NAS SKRAHIRALI????
Hoće li ostati samo koske??? ( ili ni to? )
Hoće li tko praviti društvo Salamanderu?[emo_namigusa]

koliko ja imam saznanja, to je kolo sreće ili nesreće( s tim poljem da većih nesreća nema ). mogućih scenarija bezbroj. možda kolega alabama zna nešto više!!?? mislim da nema smisla zivkati stečajnog upravitelja ( inače vrlo pristojan i strpljiv GOSPODIN u pravom smislu te riječi).

Da li se uopće znaju gubitci tj .dugovanja??? I prema kome? Možda bi se vjerovnici mogli upisati kao vlasnici imovine? Jer ići u rasprodaju to je suludo jer nitko neće dati niti lipe ( recimo za hotele Helios, bio u njima ove godine! )jer iako imaju unutarnji i vanjski bazen, kategorizacija je dvije zvijezdice!! Sve bi trebalo izlupat do betona i onda napraviti NOVO!! Ogromna ulaganja a povrat niti za sto godina ( jer je samo okruženje grad i ljudi – vrlo negativno!!! )Funkcioniraju , da puno traže a malo ili nimalo ne daju – praktički se dnevno bude sa mišlju tko će koga danas prevariti ili da li će biti prevaren )
Tužna prića Horvata i co, koji su sve dobili đabe i uspjeli upropastiti!![emo_beztona]

New Report

Close