VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo još pola sata trgovanja sa VALIDUSOM i odlazi nam u vjecna lovišta
kako bilo da bilo ja sam dokupio jutros
ako dođe do kupusenja možda ostane koja lipa i za dionicare
veliki pozdrav svim dionicarima VALIDUSA
Josip.Č

pozdrav i tebi joka

zao mi je sto nisi kupio moje dionice, ali se opet nadam da ce ti se isplatiti

i sta sad :)?

Sada pitajte Alabamu za savjet: što sada?

On zna sve odgovore…barem je stvorio takav dojam i navukao mnoge na gubitke.

Ponavljam, svatko je opet odlučio sam u svoje ime.

Idemo dalje…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@Fortuna
kolega ja sam i jucer dokupio
a kolega @Alabama nije nikog nagovaro na kupnju i on je***obrisano***
a i sami znate da VALIDUS ima vrijedne nekretnine ako dođe do prodaje za koju godinu kad kriza prođe možda bude koja kuna i za dionicare

ma prodat ćemo mi to na kraju po nominali,bar ja im neću dat :=)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



@Fortuna

kolega ja sam i jucer dokupio
a kolega @Alabama nije nikog nagovaro na kupnju i on je***obrisano***
a i sami znate da VALIDUS ima vrijedne nekretnine ako dođe do prodaje za koju godinu kad kriza prođe možda bude koja kuna i za dionicare

Znam što se dogodilo, zato sam i naveo da je svatko za sebe odlučio.
Ali gorak okus u ustima je ostao bez obzira što mi rekli na kraju balade.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Dokapitalizacija Vabe pa spajane sa Centar bankom

https://encrypted.google.com/url?sa=t&rct=j&q=ste%C4%8Daj%20validus&source=web&cd=11&cad=rja&ved=0CC0QFjAAOAo&url=http%3A%2F%2Fizlog.limun.hr%2FUserDocsImages%2Fdrazbe%2Frpciste%252025.3.13.%2520-%25209%2C30.pdf&ei=N1cVUYidAsaKhQfytYHAAw&usg=AFQjCNGy5NTuSRYKNaTvhm1_l8hQbPDzXA&bvm=bv.42080656,d.bGE

slijedi nam precesija

… i kaj sad?

(nemam dionice vlds, al’ me baš živo interesira)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

znači 15 milja kuna , samo za zemlju, a dobro baš me zanima koliko će procijeniti zemlju na području milsa ,tamo bi mogla niknut stambena zona
mislim da kvadrat ne bi smio biti ispod 400 eura

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

i na koliko će procijeniti hefu , davno su je procijenili na 400 milja kuna e sad minus dugovi, ma ostat će i nama dioničarima štagod

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close