VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Alabama

-ovo je stvarno katastrofa hanfe i pravne države

– misliti da itko može nagovoriti nekog na ovom forumu da kupi neku dionicu je totalni idi…otizam

– znači ako uložiš u domaću tvrtku si sumnjiv i odmah na policiju i uskok

– a ovi koji pokradu iz tih tvrtki milione i milione dobiju za nagradu oprost i krstarenje u poludnevnom zatvoru, a preko vikenda su doma

– a što je s tvrtkama koje bi htjele ponuditi svoje dionice na IPO budućim dioničarima da bi mogli doći do kapitala jeftinijeg nego da idu u hrvatske banke

– ako reklamiraju svoju firmu odmah u zatvor

– ljudi moji pa nitko ne ulaže svoje (naglašavam) novce da bi izgubio svoj ulog

– ili je to smisao ulaganja u Hrvata

gosp. Alabama imate moju podršku i nadam se da će te na kraju izaći kao pobjednik.

Nemam dionice VLDS, ali mislim da ću malo kupiti, tek toliko da budu u mom portfelju, da ih mogu reklamirati.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



@domobran

Kada "posjetiš" par puta uskok i hanfu……..i ti ćeš stavljati takve rečenice.
A postovi će ti počinjati sa "mišljenja sam" a završavati sa "to je samo moje mišljenje" Misliš da je sve ovo ovdje zafrkancija, dok ti policajac u večernjim satima ne donese poziv…… a onda počinju problemi.
O tim i takvim iskustvima bi ti i drugi forumaši koji imaju sličnog iskustva isto mogli ponešto reći, a ima ih…ponekad napišu neki post, ali vrlo pristojan i odmjeren….ili više uopće ne pišu (prepoznati će se u ovom postu)
Ja sam bio zbog dalekovoda, ingre i validusa……hvala ne bih više.
Iskreno, jedva čekam da se ova trakavica oko validusa završi, jer mi ga je puna kapa…..razmišljam da ga poklonim domu za djecu u Nazorovoj, pa šta dobiju, dobiju……..valjda će biti za 10-tak lizalica.

Pa kažu da da pravna država ne funkcionira….

a jel čuo itko išta kako napreduje stečaj plurisa?

slijedi nam precesija


a jel čuo itko išta kako napreduje stečaj plurisa?
ne recite nam vi sta se dogada? Lp

otkud da ja znam..

slijedi nam precesija

Sto su decki iz geneze code of silence…dok se ne skupe novci?!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/iVHRvGySsaslAcreqAZ7kA==.pdf

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/iVHRvGySsaslAcreqAZ7kA==.pdf

i sada ćemo vidjeti šta će biti.

jest, pravomoćno je postalo 13. rujna rješenje o stečaju????, ali
je tek 3.10. došlo do suca koji je rješavao žalbu, a što je sa žalbom bilo tj što je riješeno još nitko nije ovdje naveo

ali ako su takav info dobili od suda 22.10. vjerojatno je odbijena zalba?

slijedi nam precesija


jest, pravomoćno je postalo 13. rujna rješenje o stečaju????, ali
je tek 3.10. došlo do suca koji je rješavao žalbu, a što je sa žalbom bilo tj što je riješeno još nitko nije ovdje naveo

ali ako su takav info dobili od suda 22.10. vjerojatno je odbijena zalba?


Upravo tako.To je ionako bilo ocekivano.
Pozdrav


jest, pravomoćno je postalo 13. rujna rješenje o stečaju????, ali
je tek 3.10. došlo do suca koji je rješavao žalbu, a što je sa žalbom bilo tj što je riješeno još nitko nije ovdje naveo

ali ako su takav info dobili od suda 22.10. vjerojatno je odbijena zalba?

ako je rješenje pravomoćno, jasno je da je žalba odbijena….bojim se da je ovdje vrlo brzo GAME OVER

Bit će čudo ako će itko nudit i 0,01 lp tik prije isteka roka za prestanak uvrštenja.

New Report

Close